נשירת שיער אצל נשים: מגוון שיטות טיפול איכותיות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער נשים

נשירת שיער נשים
הפתרונות עבור תהליך נשירת שיער נשים
האם ניתן להימנע מתהליך נשירת שיער נשים? האם יש דרכים להתמודד עם תהליך נשירת שיער נשים? אם גם אתם מתעניינים במידע רחב על נשירת שיער נשים הגעתם למקום הנכון. כעת אפשר להתמודד עם תופעת נשירת שיער נשים בקלות וביעילות. נשירת שיער נשים אינה עוד בעיה שלא ניתנת לטיפול, בואו גם אתם לשמוע על מגוון הדרכים לטיפול בנשירת שיער נשים.
 
קצת על תהליך נשירת שיער נשים:
נשירת שיער נשים הינו תהליך המתרחש הן אצל גברים והן אצל נשים אך ניתן לומר כי התהליך נפוץ משמעותית אצל גברים. נשירת שיער נשים אינה מתרחשת בגיל קבוע ומשתנה מאדם לאדם לרוב מתרחשת לאחר גיל המעבר מהסיבה שהריכוז ההורמון הנשי אסטרוגן יורדת והמערכת החיסונית התאים יורד, אך הדבר יכול לקרות גם בקרב נשים צעירות על רקע של תהליכים פנימיים בגוף ולעיתים אף חוסר איזון הורמונלי ושחלות פוליציסטיות. – נוכל למצוא אנשים שאצלם החלה נשירת שיער כבר בקרב גברים בשנות העשרים לחייהם בעוד שההתקרחות אצל אחרים הופיעה רק בשנות ה 40 המאוחרות.
אצל הנשים תהליך נשירת שיער נשים מתרחש בשנים המאוחרות לחייהם –שנות ה-45 ואף יותר. בעבר לא היו פתרונות רבים עבור התקרחות שיער, אך תודות לשיפור הטכנולוגיה ניתן למצוא מגוון דרכים להתמודדות עם נשירת שיער נשים באופן יעיל, מותאם ובטוח.
 
כיצד ניתן להתמודד עם נשירת שיער נשים?

נשירת שיער נשים גורמת לרבים מאיתנו לחוש אי נוחות וחוסר ביטחון כלפי מי שאנחנו ואיך שאנו נראים. נשירת שיער נשים הוא תהליך עמו ניתן להתמודד במגוון דרכים וטיפולים אך חשוב ביותר לוודא כי המקום בו בחרנו לטפל הינו מקום מוסמך ובעל תעודות מתאימות. דרך אחת נפוצה להתמודדות עם נשירת שיער נשים היא באמצעות משחות ואמפולות, טיפול במרכז בריאות אסתטיקה רפואית או בייתי אשר נקרא בריאות הקרקפת או בריאות השיער, הטיפול אינו יכול להצמיח את השיער מחדש אך יכול לנקות את הקרקפת ולהאט את תהליך ההתקרחות. דרך נוספת שהיתה מקובלת עד תחילת שנה 2012 שהיה ניתן לראות מגוון רחב של אנשים בכל הגילאים מבצעים טיפול להשתלת שיער, אך הטיפול חייב להיות על אזור סטרילי משיער ולרוב נשים אינם קרחות באזורים לחלוטין ובכך הטיפול אינו מתאים להם בנוסף אינו מניב תוצאות יפות לרוב צריך לעבור השתלה נוספת ולאחר זמן מה עור הקרקפת ניראה מקומט והשיער אינו נראה טבעי.
כיום ישנם הרבה מאוד טיפולים, מוצרים ומכשירים ביתיים אשר אינם מותאמים אישית ולרוב מכילים חומרים נוספים אשר יכולים לגרום לריאקציה בעור וליבש את השיער.
חומרים הלו ניתנים כמוצר מדף ולהם תאריך תפוגה ארוך ובכך מכילים חומרים משמרים רבים אשר גורמים לשומניות יתר בקרקפת.
המכשירים הנמכרים היום במקומות שונים עובדים לרוב על פולסים, לדים ויונים של אבץ אשר מסייעים לניקוי הקרקפת ויכולים לקרום לעיבוי השיער אך באופן זמני לחלוטין ובאחוזים נמוכים מאוד, לאחר שימוש במכשורים חשוב לבצע תהליך הזרקה לקרקפת ומומלץ שיהיה בהתאמה אישית.
הבדיקה המיקרוסקופית בודקת אך ורק את מצב השורשים בקרקפת ואינה יכולה לספק מידע כלל על הגורם הפנימי של ההתקרחות, כך שאם אומרים לכם שבבדיקה זו ניתן לזהות את הגורם ולהתאים טיפול משולב תדעו שהמקום אינו מיקצועי לא באבחון וכן לא בטיפול.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר איבחון  המתקדם.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר האבחון הממוחשב סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים בהתאמה אישית.

אנו דוגלים בשיטה הטבעית ע"י ביוגנוסטיקה ופורמולות יחודיות של צמחים לאיזון הגוף מבפנים ומשלבים הזרקת צמחים ופפטידים פעילים המופקים ללא חומר משמר בהתאמה אישית לפי סוג ההתקרחות ומצב הקרקפת.

מעוניינות גם אתן לטפל בבעיית נשירת שיער נשים שלכם? רוצות לבצע טיפולי שיקום שיער מתאימים אצל מכון איכותי ומקצועי במיוחד? צרי קשר עוד היום עם מכון hair solution של ענת אלקין. המכון מציע לך מגוון רחב של טיפולים איכותיים בכדי להתמודד עם בעיית נשירת השיער במחירים אטרקטיביים במיוחד בטיפול מותאם אישית פנימית וחיצונית.

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

נשים לרוב אינן אוהבות שאנו מפרסמים אותן לכן כמות התמונות וההמלצות בנשים הינה מועטת, נשים לרוב אוהבות לספר על הטיפול שעברו כמו כן שתראו אותן ואת התוצאות בטיפול שעברו, במיוחד נשים שהוציאו כבר הרבה כסף על טיפולי סרק שאינם מותאמים אישית.
לתיאום בדיקה וייעוץ התקשרי 5354*
נשירת שיער אצל נשים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי