נשירת שיער תזונה | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער תזונה

הרבה פעמים אנחנו שומעים שאנשים מתבססים על תזונה מסוימת בשביל לטפח את הגוף שלהם. לא רק בשביל לרדת במשקל ולשמור על גוף חטוב ואסתטי, אלא גם מסיבות אחרות כמו שמירה על העור, הימנעות מקמטים ועוד. תזונה נכונה ומחושבת יכולה לעזור בצורה משמעותית במניעת נשירת השיער.
 
במהלך השנים הראו מחקרים שונים כי תזונה נכונה תעזור באחוז גבוה של מקרים של נשירת שיער, הן במניעתה והן בעצירתה. צריך לזכור שלתזונה יש גם חלק משמעותי במצב ההפוך, כלומר בנשירת שיער, שכן לעיתים אנחנו עושים דיאטה חריפה אשר מונעת מהגוף רכיבים חשובים אשר משפיעים בטווח הבנוני על המערכת החיסונית בגופנו. לכן, לא מספיק רק ליצור תפריט שיכול לחזק את השיער אלא צריך לוודא שהוא מכיל את כל המרכיבים הנחוצים לנו בשביל למנוע נשירה של השיער.
 
מה צריך להכיל התפריט היומי בשביל להתמודד עם נשירת שיער?
ראשית נציין, כי נשירת שיער נגרמת, בין היתר, כתוצאה ממחסור בוויטמינים ומינראליים. לכן חשוב שנאכל מזונות המכילים אותם. לדוגמה: מזון שמכיל אבץ וברזל וויטמינים כמו ויטמין A,B,C. לשם כך מומלץ להכניס לתפריט התזונה שלנו פלפל אדום, פירות (בעיקר תפוזים), שמן חמניות, גרעיני דלעת וכן סטייק ובשר המכיל ברזל. ניתן למצוא ברזל וחלבונים גם בשיבולת שועל, קטניות, ובאגוזים, כך שמי שלא אוכל בשר יכול ליהנות אף הוא ממרכיב זה. כל החומרים הנ"ל מחזקים את השיער ומונעים את נשירתו.
 
חשוב לזכור, כל שינוי בתפריט עלול לגרום למצב של נזק לשיער, בוודאי אם מדובר בשינוי קיצוני. ייתכן מאוד שהשינוי יהיה טוב מבחינת שומן הגוף, כלומר אנחנו נוריד במשקל, אך מבחינת השיער זה יכול ליצור תוצאה הפוכה לגמרי. לכן רצוי מאוד לשים לב מה משנים, כיצד, ובאיזו תדירות. 

חשוב לציין כי מי שסובל מבעיות ספיקה או חיידקים בקיבה, צריכה של מזון או ויטמינים אינה תעזור לשפר את מצב השיער, כך שחשוב להגיע לבדיקה וייעוץ על מנת לאתר באופן מקצועי ומבוקר את הבעיה ולהתאים שיטת טיפול.

מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. וכן 80% מהגורמים להתקרחות אלו הבעיות הפנים גופניות האלו.
 
אם אתם רוצים לדעת עוד על נשירת שיער תזונה, אתם מוזמנים לפנות אליי ולקבל את כל המידע. שמי ד"ר ענת אלקין PhD, ואני מתמחה בטיפול בנשירת שיער. אתם יכולים ליצור איתי קשר במייל או בטלפון ותוך זמן קצר אני אעמוד לרשותכם ואתן לכם את כל המידע הנדרש וכן אקבע איתכם פגישה לטיפול בנשירת שיער. 

5354*
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי