נשירת שיער תרופות סבתא | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער תרופות סבתא


לא פעם כשנשים מגיעות אלי לטיפול במקרים של נשירת שיער, אני שומעת מהן שעד כה הן טיפלו בעצמן באמצעות תרופות סבתא שונות. במקרים מסוימים התרופות מצליחות במקרים אחרים קצת פחות, וכשזה לא מצליח באופן מלא או מצליח רק באופן חלקי, אז מן הסתם השיער לא משתקם והבעיה נשארת, לעיתים אף מחריפה. 
 
טיפול בנשירת שיער תרופות סבתא, הוא לא דבר רע אם יודעים לברור את התרופות הנכונות עבור סוג השיער וסוג הבעיה. לא מעט תכשירים שאנחנו מכירים כיום ונמכרים במקומות שונים נוצרו כתוצאה מאותן תרופות סבתא ובעקבותיהן, אך צריך לזכור שעם הזמן האמצעים השתכללו, מעבר לכך, אנחנו צריכות לזכור, שהתנאים השתנו ומה שמתאים לאדם אחד אינו מתאים לאדם שני. 
 
אומנם, גם בעבר, כמו היום, נשירת שיער נגרמה לא פעם בגלל שינויים הורמונאליים אצל האישה ובגבר, אך אלה לא הסיבות היחידות, כיום גם תנאי מזג האוויר, איכות הסביבה, סוג המזון, עישון וכן לרוב תהליכים בגוף המתרחשים בתאים ואלמנטים אחרים משפיעים על חוזק השיער ועל כן, במקרים מסוימים אנחנו יכולות לראות שהשיער נושר בעקבות כך. נקודה נוספת שצריך לזכור, סוג השיער ועיצובו השתנה עם השנים, בעקבות תכשירים שונים בהם נהוג להשתמש המכילים חומרים טבעיים ובתוספת חומרים משמרים כאלו ואחרים. זה משנה את הטקסטורה של השיער ומשפיע גם על חוזקתו. 
 
עבור נשירת שיער תרופות סבתא הן דבר מוכר, בדרך כלל נעשה שימוש בפריטי מזון וכן בתבלינים שונים, למשל ביצים, דבש, רוזמרין, שמן זית, אלוורה, סלרי, מיץ חסה, ועוד. מן הסתם, כל אחד מהפריטים הנ"ל צריך להיות במינון הנכון ובתרכובת המתאימה. רצוי מאוד לפני שמתחילים בתהליך, להבין מה בדיוק עושה כל פריט ותבלין, כיצד נכון להשתמש בו, מתי נכון להשתמש בו ורק כך ניתן לחזק את המערכת החיסונת בגוף ואת השיער. לעיתים הדבר מחייב להשתמש באותם פריטים במשך זמן ממושך.
 
חשוב לומר, מאחר ונשירת שיער היא עניין סובייקטיבי שכל אחת מאיתנו מתמודדות איתו מסיבות שונות, מה עוד שהשיער של כל אישה וגבר מורכב אחרת, אז חשוב לבחון האם בכלל אותה תרופת סבתא מתאימה לשיער כזה או אחר. זה היתרון של תכשירי שיער ושל עבודה במקום מקצועי, אז יש תכשיר וטיפול מותאם אישיתפניית וחיצונית לכל סוג שיער ורק כך ניתן לטפלבדלילות שיער. 
 
אם את מתמודדת עם נשירת שיער, זה הזמן לפנות אלי ואני אשמח לעזור לך. שמי ענת בלקין, אני מתמחה בטיפול בשיקום שיער בעקבות נשירה, ניתן לפנות אלי בטלפון ובמייל ואשמח לעזור לך. 

5354*
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי