נשירת שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער

הפתרונות עבור תהליך נשירת שיער
האם ניתן להימנע מתהליך נשירת שיער? האם יש דרכים להתמודד עם תהליך נשירת שיער? אם גם אתם מתעניינים במידע רחב על נשירת שיער הגעתם למקום הנכון. כעת אפשר להתמודד עם תופעת נשירת שיער בקלות וביעילות. נשירת שיער אינה עוד בעיה שלא ניתנת לטיפול, בואו גם אתם לשמוע על מגוון הדרכים לטיפול בנשירת שיער.
 
קצת על תהליך נשירת שיער:
נשירת שיער הינו תהליך המתרחש הן אצל גברים והן אצל נשים אך ניתן לומר כי התהליך נפוץ משמעותית אצל גברים.

נשירת שיער אינה מתרחשת בגיל קבוע ומשתנה מאדם לאדם – נוכל למצוא אנשים שאצלם החלה נשירת שיער כבר בשנות העשרים לחייהם בעוד שההתקרחות אצל אחרים הופיעה רק בשנות ה 40 המאוחרות. אצל הנשים תהליך נשירת שיער מתרחש בשנים המאוחרות לחייהם –שנות ה70 ואף יותר.
בעבר לא היו פתרונות רבים עבור התקרחות שיער, אך תודות לשיפור הטכנולוגיה ניתן למצוא מגוון דרכים להתמודדות עם נשירת שיער באופן יעיל ובטוח.
כיום ישנם הרבה מאוד טיפולים, מוצרים ומכשירים ביתיים אשר אינם מותאמים אישית ולרוב מכילים חומרים נוספים אשר יכולים לגרום לריאקציה בעור וליבש את השיער.
חומרים הלו ניתנים כמוצר מדף ולהם תאריך תפוגה ארוך ובכך מכילים חומרים משמרים רבים אשר גורמים לשומניות יתר בקרקפת.
המכשירים הנמכרים היום במקומות שונים עובדים לרוב על פולסים, לדים ויונים של אבץ אשר מסייעים לניקוי הקרקפת ויכולים לקרום לעיבוי השיער אך באופן זמני לחלוטין ובאחוזים נמוכים מאוד, לאחר שימוש במכשורים חשוב לבצע תהליך הזרקה לקרקפת ומומלץ שיהיה בהתאמה אישית.
הבדיקה המיקרוסקופית בודקת אך ורק את מצב השורשים בקרקפת ואינה יכולה לספק מידע כלל על הגורם הפנימי של ההתקרחות, כך שאם אומרים לכם שבבדיקה זו ניתן לזהות את הגורם ולהתאים טיפול משולב תדעו שהמקום אינו מיקצועי לא באבחון וכן לא בטיפול.
 
כיצד ניתן להתמודד עם נשירת שיער?
נשירת שיער גורמת לרבים מאיתנו לחוש אי נוחות וחוסר ביטחון כלפי מי שאנחנו ואיך שאנו נראים. נשירת שיער הוא תהליך עמו ניתן להתמודד במגוון דרכים וטיפולים אך חשוב ביותר לוודא כי המקום בו בחרנו לטפל הינו מקום מוסמך ובעל תעודות מתאימות. הטיפול המתקדם והמבוקש ביותר היום הינו טיפול אשר מסייע בשיקום שיער וצמיחה מחודשת, ביפול המתקדם שלנו והייחודי המותאם לפי סריקת מערכות הגוף בהצלבה עם בדיקות הדם, ובהזרקה חיצונית לקרקפת בפורמולות טבעיות המותאמות אישית לכל מטופל או מטופלת.

הקעקוע נשאר עמנו לכל החיים ויש לדאוג לתחזק אותו מדי תקופה. דרך אחרת להתמודד עם נשירת שיער היא באמצעות השתלת שיער. תהליך זה תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות וכיום ניתן לראות מגוון רחב של אנשים בכל הגילאים מבצעים טיפול להשתלת שיער שמתאימה לבעלי אזורים ללא שורשים חיים, טיפול ההשתלה יכול אף להאיץ את תהליך ההתקרחות ליד האזור המושתל ובכך אינו מתאים לרוב האוכלוסיה.
 
מעוניינים גם אתם לטפל בבעיית נשירת שיער שלכם? רוצים לבצע טיפולים מתאימים אצל מכון איכותי ומקצועי במיוחד? צרו קשר עוד היום עם מכון hair solution של ענת אלקין. המכון מציע לכם מגוון רחב של טיפולי הדמיית שיער איכותיים בכדי להתמודד עם בעיית נשירת השיער במחירים אטרקטיביים במיוחד.
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי