סקין בוסטר
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

סקין בוסטר

למראה צעיר ובריא
עור הפנים שלנו משקף במידה רבה מאוד על מי ומה שאנחנו. מסיבה זו אנחנו עדים להשקעה הרבה בטיפוח עור הפנים וטיפול בכל פצעון, חצ'קון וכמובן קמט. שטח הפנים אשר בו אנחנו משקיעים הכי הרבה זהו – שטח הפנים! 

ענת אלקין – הייר סולושיין מציעה את כל טיפולי הקוסמטיקה באמצעים טבעיים כדי להעניק לנו מראה צעיר, רענן ובריא. 

הכירו את סקין בוסטר.
כולנו יודעים כי הפנים שלנו מהווה במידה רבה מעין כרטיס הביקור שלנו. המראה של הפנים חושף את הגיל שלנו פחות או יותר. הוא חושף את מצבינו הבריאותי, אם הוא חיוור וחולני או סמוק ובריא והוא גם משקף במידה רבה את מצב הרוח שלנו. לא לחינם משקיע עולם הקוסמטיקה כל כך הרבה משאבים דווקא בטיפוח של הפנים. אם אלו חומרים מיוחדים להבהרת כתמים, חומרים להחלקת קמטים, מוצרים לאקנה, תכשירים שונים לצלקות ועוד, ועוד.

מעל הכול נדמה כי הקוסמטיקה נלחמת בפגעי הגיל המותירים את רישומם יותר מכל בעור הפנים שלנו. 

מצעירים את העור – ולא רק בטיפול בקמטים
בעבר הלא רחוק ידעו כולם כי כאשר מתגלה קמט בפנים – מזריקים חומצה הילוארינית. מלבד זאת ידענו כי קיים מושג של פיסול פנים ורבים השקיעו בפיסול ובחידוש של מראה הפנים שלהם כאשר סימני זקנה החלו להתגלות בפנים. כך לדוגמא הושקעו משאבים בהחזרת הנפחים באזור הלחיים, עיצוב קו הלסת, מילוי שקעים מתחת לעיניים אך כל אלו לא היו ממש מושלמים ולא הצליחו להעניק את המראה הצעיר והרענן לפנים בגלל העור שנותר במרקם יבש ומתבגר. בדיוק לשם כך יש לנו את הסקין בוסטר. כדי שגם המרקם של העור יקבל את השינוי ואת הטיפול הדרוש לו.

מה זה סקין בוסטר?
הסקין בוסטר הינו חומצה האלורונית אשר ברובה היא אינה מצולבת. זאת אומרת שהמולקולות של החומר אינן קשורות אחת לשנייה ועל כן הן סופחות אליהן אלפי מולקולות של מים. זה גורם לכך כי באזור המוזרק מגיעה כמות גדולה של מים. דבר זה משפיע על התפתחת העור כאשר התוצאה בסופו של דבר היא מראה חיוני ורענן של העור. החומר מוזרק באזורים שונים בעור הפנים ולאחר מיספר שבועות מתחיל להתפזר באופן שווה בתאי העור ומחדיר להם לחות וחיוניות.

כמה טיפולים צריך כדי להפיק תוצאות טובות?
ההפתעה הגדולה היא כי אפשר לקבל מראה עור צעיר, רענן ובריא תוך זמן קצר בלבד. לא נדרשים כאן יותר משניים שלושה טיפולים – כעבור מספר חודשים טיפול תחזוקה נוסף כדי לקבל את התוצאות המרשימות של מראה פנים חלק, זוהר ואחיד.

למי מתאים הטיפול?
טיפולי הסקין בוסטר מתאימים לכל אחד. לגברים כמו לנשים למבוגרים כמו לצעירים. בגיל הצעיר עשוי הטיפול להוות כעין טיפול מניעתי שיסייע לעתיד.

ד"ר ענת אלקין מומחית בנטורופתיה ורפואת תדרים מציעה טיפולים בשיטות פורצות דרך המסייעים לחידוש העור ולהשבתו למצבו הקודם. הקרמים והתרכובות לצד הטיפולים הקוסמטיים השונים מעניקים לכל אחד בהתאמה אישית את הטיפול הטוב ביותר עבורו. התוצאות בשטח מעידות!
הינך מוזמנת אחד המרכזים לךקבלת הטיפול במחיר אטרקטיבי ומבוצע ע"י רופאים מנוסם בלבד.
התקשרי 5354*
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי