סרום לעיבוי הזקן | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

סרום לעיבוי הזקן

כל איבר וכל חלק בפנים יש לו חשיבות רבה לגבי המראה. בעבר הלא כל כך רחוק, כאשר הטכנולוגיה לא הייתה מתקדמת כמו בימינו, לא ניתן היה לעשות הרבה עם הנתונים הטבעיים. עם השנים פותחו עוד ועוד שיטות של התערבות במראה הטבעי. בין היתר ניתוחים פלסטיים, חומרים כימיים ועוד. בהייר סולושיין דוגלים יותר ויותר בפתרונות הטבעיים לחלוטין על מנת לשפר את המראה.
מה היא הדרך הבריאה ביותר לשפר את המראה האישי שלכם? מה היא המשמעות של שימוש בחומרים טבעיים? מה מספרים הלקוחות של הייר סולושיין?

ישנם שיטות וטיפולים רבים לטובת הצמחת השיער מחדש. חידוש הזקן הינו טיפול פשוט יחסית אולם עם זאת הוא דורש התמדה. בהייר סולושיין ניתן למצוא הרבה מאוד מטופלים אשר זכו לאורך השנים בסוגים שונים של טיפולים מעולים. חידוש הזקן וכמו כן כל שאר הטיפולים הינם טיפולים המבוססים על מרכיבים טבעיים ללא התערבות כימית, המכילים פפטידים וצמחים בשילוב חומצה היאלורונית

ד"ר ענת אלקין מפתחת ומשווקת בבלעדיות המוצר מזו סרום לעיבוי, הארכה וחיזוק סיב השיער ובזקן. היחיד המאושר ע"י משרד הבריאות. המוצר מכיל פפטידים שהם הפרדה של תאי חלבון המופקים במעבדה בשילוב חומצה היאלורונית ויטמינים ומינרלים. ללא תופעות לוואי לטווח הארוך ולטווח הקצר.

וזאת רק במריחה אחת ביום בבוקר או בלילה מומלץ בלילה לפני השינה. ניתן לשימוש בגבות ובזקן.

בזקן אנו ממליצים פעמיים בשבוע לעבוד עם רולר של 1 מלימטר להאצת התהליך ולתוצאות מקסימליות.

סרום לעיבוי הזקן הוא סרום אשר מיוצר ומורכב אך ורק מחומרים טבעיים יעבה את הזקן ויאפשר מראה אחיד ויפה. סרום לעיבוי הזקן אשר אינו מזיק בשום צורה שהיא ואין לו כל תופעות לוואי.

לרשות הייר סולושיין עומדים טובי אנשי המקצוע אשר ימליצו וייעצו לכל אחד ואחת לגבי שיטת הטיפול הנכונה ביותר עבורם. ליווי צמוד של המטופלים לאורך כל הדרך ולשביעות רצון מלאה.

5354*
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי