עיבוי סיבי זקן | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

עיבוי סיבי זקן

לפרטים נוספים >

מה הם העקרונות החשובים ביותר של הייר סולושיין? איך ניתן לעבות את סיבי הזקן מבלי לגרום לנזק? האם כל אחד יוכל לעבות את סיבי זקנו?
לא אחת מוצאים את עצמם גברים רבים עומדים אל מול המראה ואינם מרוצים ממה שהם רואים. סיבי הזקן אינם אחידים וצורת צמיחת הזקן על הלחיים אינה משביאת רצון. תופעה כזו הינה תופעה מוכרת מאוד בקרב גברים רבים. לרוב מדובר בבעיה גנטית אולם עם זאת ישנם מקרים רבים אשר בהם חלה הידלדלות של צמיחת הזקן בשל בעיות במערכת העצבים, חרדות, לחץ, בעיות מטבוליות, חיידקים בקיבה ועוד.

ישנם שיטות וטיפולים רבים לטובת הצמחת השיער מחדש. חידוש הזקן הינו טיפול פשוט יחסית אולם עם זאת הוא דורש התמדה. בהייר סולושיין ניתן למצוא הרבה מאוד מטופלים אשר זכו לאורך השנים בסוגים שונים של טיפולים מעולים. חידוש הזקן וכמו כן כל שאר הטיפולים הינם טיפולים המבוססים על מרכיבים טבעיים ללא התערבות כימית, המכילים פפטידים, אצות וצמחים בשילוב חומצה היאלורונית.

ד"ר ענת אלקין מפתחת ומשווקת בבלעדיות המוצר מזו סרום לעיבוי, הארכה וחיזוק סיב השיער ובזקן. היחיד המאושר ע"י משרד הבריאות. המוצר מכיל פפטידים שהם הפרדה של תאי חלבון המופקים במעבדה בשילוב חומצה היאלורונית ויטמינים ומינרלים. ללא תופעות לוואי לטווח הארוך ולטווח הקצר.

וזאת רק במריחה אחת ביום בבוקר או בלילה מומלץ בלילה לפני השינה. ניתן לשימוש בגבות ובזקן.

בזקן אנו ממליצים פעמיים בשבוע לעבוד עם רולר של 1 מלימטר להאצת התהליך ולתוצאות מקסימליות.

עיבוי סיבי זקן זו המומחיות של הייר סולושיין. הטכנולוגיה המתקדמת והמדע עזרו להבין כי תרכובות מסוימות של מרכיבים איכותיים וטבעיים לחלוטין יכולים לעזור להצמיח מחדש את סיבי הזקן ולהעלים קרחות על פני הפנים.

הייר סולושיין גאים בהרבה מאוד לקוחות ומטופלים וביניהם גברים ונשים אשר נהנים ממגוון רחב מאוד של מוצרים ואפשרויות טיפוליות. בין יתר הטיפולים ניתן למצוא עיבוי גבות, שיקום שיער, העלמת קמטים וטיפול במגוון רחב של סימפטומים..

5354*
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי