עיבוי ריסים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

עיבוי ריסים

לפרטים נוספים >

מה היא המשמעות של הריסים? איך ניתן לעבות את הריסים? איך בוחרים את הטיפול הנכון ביותר לחוסר בריסים? למה דווקא הטיפולים של הייר סולושיין?
 
כל השיער אשר צומח על הפנים מקבל משמעות והתייחסות מיוחדת ביותר. לריסים או לגבות יש תפקיד מכריע וחשוב ביותר מבחינה בריאותית. אולם עוד לפני הסיבה הבריאותית בגינה חשוב לנו לשמור היטב על אותן השערות הצומחות לנו באזור העיניים חשוב מאוד להדגיש כי לריסים וכמו כן לגבות יש חשיבות רבה גם בפן האסתטי. 
 
לרוב עיבוי ריסים נעשה כאמור על מנת לעצב כראוי את מבנה הריסים.
נשים רבות אף משתמשות בכל מיני תכשירי עזר כמו ריסים מלאכותיות או מכשירים המותחים את שיער הריסים כלפי מעלה בכדי להבליט את מראה הריסים. כמו כן ישנם תכשירי קוסמטיקה ואיפור הצובעים את הריסים בצבעים מבליטים.
 
עיבוי ריסים נדרש בראש ובראשונה על מנת לשמור על העיניים. תפקיד הריסים הוא להגן על העין מפני מזיקים כאלה ואחרים אשר עשויים לחדור לתוך העין ולגרום לנזקים רבים ולעיתים אף בלתי הפיכים. המוח נותן פקודת עצימת העין במקרה של סכנת חדירת גוף זר לעין וכל אשר אנו זקוקים לו הם ריסים ארוכות מספיק ומעובות על מנת למנוע את חדירת המזיק. הסיבות לאיבוד ריסים ולצורך באותו עיבוי ריסים יכולות להיות מצב נפשי בעייתי ועד למחלות עור שונות ומחלות אוטואימוניות. כמו כן טיפולים שונים יכולים אף הם לפגוע ולגרום לנשירת ריסים וכן גם לפגיעה בקרנית העין.
 
מה הם היתרונות של הייר סולושיין?
ד"ר ענת אלקין מפתחת ומשווקת בבלעדיות המוצר פול לאשס לעיבוי, הארכה וחיזוק סיב השיער בריסים ובגבות. היחיד המאושר ע"י משרד הבריאות ועבר מחקר על נשים רבות. התוצאות הן וודאיות וללא תופעות לוואי לטווח הארוך ולטווח הקצר.

לאחר כשבועיים הריסים גודלים בתהליך למקסימום שה DNA מאפשר ולפי המחקר כ37% עובי ו29% צפיפות, וזאת רק במריחה אחת ביום בבוקר או בלילה מומלץ בלילה לפני השינה.

אינו מכיל בימטופרוסט F2 אלפא שהוא אנלוג של פרוסטגלנדין: חומר כימי אשר בעל תופעות לוואי רבות אשר התגלה בטיפול למחלת הגלאוקומה (לחץ תוך עיני) כמצמיח ריסים.

לתרופה תופעות לוואי רבות לעין ופגיעה בקרנית, אף יכולה לשנות את צבע העין. החומר ניתן במרשם רופא על פי החוק וניתן לשימוש של עד שבועיים כך שהדבר אינו אפקטיבי בטווח הארוך.
 
למה לבחור בהייר סולושיין?
אין ספק כי לניסיון יש חשיבות רבה. כמו כן לצוות של ד"ר ענת אלקין -  הייר סולושיין ידע רב ובעיקר הרבה מאוד מטופלים מרוצים הפוקדים נהנים משירותי הייר סולושיין מכל רחבי הארץ. אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים.

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הריסים ו או הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי