פתרון להתקרחות גברית לשיער מלא ושופע | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

פתרון להתקרחות

קרוב ל-50% מהגברים נוטים להתקרחות עוד לפני גיל 40. נתון זה, מוביל רבים מביניהם להתמודד עם תופעות ההתקרחות במגוון שיטות, ובחלק גדול מהמקרים, גורם להם לפנות לטיפולי השתלות שיער. במדריך הבא, ריכזנו עבורכם שאלות ותשובות נפוצות מתחום טיפולי השתלות שיער.
 

מהי התקרחות גברית וכיצד היא נוצרת?

ההתקרחות הגברית היא תופעה תורשתית היכולה להגיע מצד האבא וכמו כן מצד האמא. בשפה המקצועית מכונה ההתקרחות הגברית כתופעת "אלופסיה –אנדרוגנטית" ומאפייניה העיקריים הם: נשירת שיער והידלדלות השיער בקודקוד הראש.

האם ניתן לעצור את הידלדלות השיער?

כיום, עם התקדמות הרפואה ניתן בהחלט לעצור או לעכב את הידלדלות השיער בקרב אחוז גדול מהסובלים מתופעת "אלופסה- אנדרוגנטית". על מנת ליהנות ממגוון טיפולים המעכבים את ההתקרחות, מומלץ לפנות עוד בשלבים המוקדמים להופעתה אל רופא העור שלכם, ובאמצעותו לקבל טיפול תרופתי הנקרא פרופסיה המעכב את נשירת השיער אך לא לזמן רב וגורם לתופעות לוואי קשות וכן פגיעה במערכת הכבד והכליות ובאון הגברי. בסופו של דבר בשימוש ממושך אתה יוצא קריח מכאן ומכאן כך שמומלץ לא להתחיל עם השימוש.

מהם טיפולי השתלת שיער?

השתלות שיער הן מסגרות טיפול שנועדו להעניק פתרון התקרחות בקרב נשים וגברים. השתלות שיער בשיטה המודרנית מתבצעות באמצעות מכשירים מתקדמים, המאפשרים לרופא המטפל, לבצע הפרדה מדויקת של יחידות שיער הצומחות יחדיו, אשר הוצאו מחלקה האחורי של הקרקפת.
חשוב להבין שהשתלה ניתן לעשות רק באזור סטרילי משיער וכן באזורים שההתקרחות ממושכת וכן השורשים הינם מתים.

האם כל אדם קירח יכול לעבור טיפולי השתלת שיער?

התאמת הטיפול נקבעת על פי מספר פרמטרים ועל ידי רופא מומחה בטיפולי השתלות שיער. ברוב המקרים, ניתן לבצע את טיפולי השתלת השיער כבר בגיל 25 ומעלה, ובחלק מהמקרים, ניתן לבצע את ההשתלה כבר בגיל 22. כמו כן, לכל שכבת גיל נהוג לתכנן את הליך הטיפול באופן פרטני, וזאת מכיוון שנשים וגברים צעירים (מתחת לגיל 30), ימשיכו להתקרח באופן טבעי גם בעשורים הבאים לחייהם. 

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון להתקרחות גברית יעיל לאלו שאין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם. לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

הזקיקים נלקחים המטופל עצמו ולכן יוצר מינימום ריאקציה בעור וקליטת שורשים מקסימלית.
התהליך הוא פשוט בעיקר בגלל הטכנולוגיה שקיימת היום הפרוצדורה כבר אינה נקראת ניתוח, ולכן אינה מצריכה הכנה רפואית ממושכת או אשפוז.

כמה זמן אורך הטיפול?

טיפולי השתלות שיער אורכים בממוצע בין שלוש לשמונה שעות, וזאת בהתאם למסגרת הטיפולית שנקבעה למושתל על ידי הרופא המומחה. 

האם ישנן תופעות לוואי לטיפול?

בחלק מהמקרים עלולות להופיע תופעות הלוואי הבאות: נפיחות באזור המצח והעפעפיים, תחושת אי נוחות בחלקה האחורי של הקרקפת, פצעונים קטנים באזור הראש המושתל, התקרחות נוספת ליד האזור המושתל. 
 
במידה וגם אתם מתכננים לבצע טיפולי השתלת שיער בקרוב, ובמידה וגם אתם מעוניינים להיוועץ עם צוות מומחים בטרם הטיפול, כי לא בטוח שהשתלה כרורגית הינה הטיפול המתאים עבורכם אנחנו בהייר סולושיין, נשמח לעמוד לרשותכם בכל רגע נתון ולהתאים לכם טיפול מותאם אישית. 

הטיפול הייחודי שד"ר ענת אלקין פתחה מטפל גם בגורם הפנימי להתקרחות וגם בסימפטום ובכך ניתן לקבל תוצאה של שיער מלא ושופע וכן גם לשפר את מערכות הגוף.
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי