צלוליט - מתי כדאי להתחיל לטפל? | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

צלוליט

צלוליט – אינו גזירה משמיים 
התופעה של צלוליט אינה מבשרת על מחלה כלשהיא, היא אינה מזיקה לבריאות או מגבילה את התפקוד של מי שהוא נמצא על גופה. אך היא בהחלט תופעה לא נעימה, לא אסתטית ולא מחמיאה. היא מנת חלקן של נשים שמנות, רזות וגם של תינוקות. בשנים האחרונות התגלו שיטות טיפול יעילות וחדישות לטיפול בבעיה.
 
מתי כדאי להתחיל לטפל בסימני צלוליט
אחת מהתופעות השכיחות ביותר בקרב נשים, לא משנה הגיל או גזרת הגוף, היא צלוליט. צלוליט, הינו שומן אשר מצטבר על פני הגוף מפני שמערכות הגוף השונות לא הצליחו לפרק את השומנים.

צלוליט אינו תופעה שמופיעה רק אצל נשים שמנות, הוא מופיע גם אצל נשים רזות ואפילו, אצל תינוקות. סימני צלוליט אפשר לראות בסמוך לשכבת העור העליונה, כשהוא במשך הזמן סופח שומן נוסף.

פרט למראה הלא אסתטי, לצלוליט יש השפעות שליליות נוספות, כמו יצירת חסימה במעבר החמצן והדם ברקמות שונות של הגוף. חסימה זו מחלישה את יכולת הגוף לנקז את הפסולת שמצטברת באותו האזור. מעבר לכך, ההצטברות של צלוליט עלולה לגרום לכאבים במקומות שבהם הוא מצטבר. אך מעבר לאי נוחות של סימני צלוליט, מה שמפריע בעיקר לנשים רבות, הוא המראה הלא אסתטי של שומן שהצטבר במקומות שונים בגוף, שבמיוחד בקיץ, אנחנו אוהבים לחשוף.
 
מהן הדרכים היעילות ביותר לטפל בסימני צלוליט
בעזרת שיטות טיפול בצלוליט מתקדמות, אנחנו יכולים לטפל באופן יעיל בסימני צלוליט המופיעים גם כשאנחנו נראים טוב ונמצאים בכושר. נשים הסובלות מסימני צלוליט, בכל גיל, יכולות ליהנות ממגוון עשיר של פתרונות יעילים וחדישים, שישחררו אותן מהעונש של גוף רזה ומחוטב, אך שעליו סימני צלוליט לא מחמיאים.

טיפולים שונים בתופעה של צלוליט הוכיחו את היעילות שלהם ברמות שונות, כשאצל נשים רבות הם זכו להצלחה רבה, ואצל אחרות למעט הצלחה.
 
במרכז בריאות אסתטיקה רפואית
של ענת אלקין ניתנים טיפולים חדישים ומתקדמים לטיפול בתופעת הצלוליט, עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

המרכז בריאות אסתטיקה רפואית מציעה שיטה של טיפול בקפסולה בשילוב עם גלי רדיו ולבסוף עיסוי לימפתי, במיקרה הצורך טיפול בליפוליזיס - הזרקות להמסת שומן ומתיחת עור, התאמה אישית בין השיטות נותנת תוצאה יעלה ביותר, ששיפרה באופן דרסטי את המצב אצל נשים רבות, שהגיעו למרכז בריאות אסתטיקה רפואית לאחר שנואשו משיטות אחרות, שלא הביאו לתוצאות של ממש.
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי