צמיחת שיער בגבות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות
דף הבית >> Full Lashes + זקן וגבות >> זקן וגבות >> צמיחת שיער בגבות

צמיחת שיער בגבות

נשים רבות משקיעות זמן רב בטיפול בגבות שלהן, הן יושבות מול המראה עם פינצטה, ועם תכשירים שונים, במטרה להביא את עיצוב הגבות לכדי מצב מושלם, שכן כידוע הגבות מסמלות חסר בלתי נפרד מאופי הפנים. קל מאוד להבחין מתי הגבות אינן מסודרות ואינן במיטבן. 
 
אך מה קורה כשחלה נשירת שיער בגבות, מה עושים אז? בדיוק כמו שתיתכן נשירת שיער באזורים אחרים בגוף, דוגמא בקרקפת, כך יכולה להיות נשירת שיער בגבות, נשירה שתדרוש טיפול של צמיחת גבות מהירה, כזה שיכול להיווצר אך ורק אצל מטפלים ומומחים בנושא. 
 
מתי תיתכן נשירת שיער בגבות? 
מקרים של נשירת שיער, שדורשת טיפול צמיחת שיער בגבות, ייתכנו במצבים שונים, למשל, כאשר נערכים טיפולי כימותרפיה, אז אין נושר כל שיער הגוף, כמו כן במקרה של שימוש בתרופות וכדורים שונים, בעיות עור, מתח נפשי, ובמקרים אחרים נוספים. כאן המקום לציין שאין מצב הגבות שונה מהותית ממצב של שיער אחר בגוף, כלומר גם אם זה יכול להיות פחות בולט, עדיין, ייתכן מצב בו שיער הגבות ייפגע מאותן סיבות כמו ששיער הקרקפת או שיער באזורים אחרים בגוף ינשור. לכן טיפול צמיחת שיער בגבות, אינו שונה מהותית מהאופן בו אנחנו מתמודדים עם נשירת שיער באזורים אחרים בגוף. 
 
נקודה חשובה, לפני שנסביר על טיפול צמיחת שיער בגבות, יש לגבות תפקידים חשובים לא רק בכל הקשור ליופי ולאופי הפנים, אלא גם לנקודות אחרות, למשל, בספיגת זיעה, ולמנוע מחומרים מזיקים להיכנס לעיניים. לכן חשוב להישמר מפני מצב של נשירת שיער באזור זה. 
 
כיצד מטפלים בנשירת שיער בגבות? 
הדרכים הטובות ביותר הן באמצעות טיפול מונע, תכשירים שונים שמטרתם למנוע את נשירת השיער מחד ומאידך מאפשרים צמיחה של השיער מחדש. כמו כן, יש לוודא שלא מורטים את השערות, מאחר ומריטה כזו יכולה להביא לפגיעה בזקיק השיער ולאי צמיחתו מחדש.
 
כיום פותח תכשיר בשם מזו סרום לגבות ולזקן מבית ענת אלקין התכשיר היחידי המאושר ע" משרד הבריאות, לא תופעות לוואי.

המזו סרום לגבות בעל רישיון משרד הבריאות המגובה במחקר שתוצאותיו מוכחות. המוצר מכיל פפטידים פעילים -טראפפטיד 3, וטראפפטיד 5 חומצה היאלורונית, אצות, ויטמינים, ומינרלים לשימוש יומיומי.
 
כל טיפול שהוא, יש לבצע רק לאחר בדיקה מקיפה של מצב הגבות ומצבו של המטופל באופן כללי, מהי התזונה שהוא צורך, כמה שעות הוא ישן בלילה, באיזה מצב נפשי הוא נמצא וכדומה. 
בעיית דלילות בגבות במיוחד לאחר שנים רבות יכולה להיות לסימפטום לתהליך כרוני בגוף ומומלץ להגיע לסריקת מערכות הגוף לאיתור וטיפול בשורש הבעיה בשיטה הטבעית.
 
אם אתם מעוניינים בטיפול צמיחת שיער בגבות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרפאתה של ד"ר ענת אלקין, מומחית בטיפולי שיער ובטיפולי צמיחת שיער בגבות בפרט. אצל ד"ר אלקין תקבלו את כל המידע שאתם מחפשים בנושא. צרו איתה קשר עוד היום ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול מהיר ופשוט. 

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער בגבות

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי