קרחות אצל גברים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

קרחות אצל גברים

קרחות אצל גברים באופן היעיל ביותר
סובלים מהתקרחות ואינכם יודעים כיצד לטפל בתופעה? רוצים ייעוץ והכוונה מה רצוי ומומלץ לבצע בתור קרחות אצל גברים? הגעתם למקום הנכון. כל מה שרציתם לדעת על קרחות אצל גברים נמצא במקום אחד. לפני שבמצעים קרחות אצל גברים חשוב לדעת כמה שיותר מידע אודות התהליך עצמו.
 
תופעת ההתקרחות- מהי?
תופעת ההתקרחות איננה דבר קבוע ואינה מתרחשת אצל כל אחד מאיתנו. התופעה קשורה לגנים מסוימים שלקחנו עמנו וכן מפרמטרים נוספים אחרים.כאשר מדברים על התקרחות אין הכוונה לנשירת שיער חולפת אלא למצב בו השיער נושר ואינו שב לגדול.

במקום בו היה שיער אינו צומח שום דבר וכך נוצרת קרחת אשר לרוב הולכת וגדלה עם הזמן.

כיום, תודות לשיפור בטכנולוגיה ולפיתוחים השונים שנעשו בנושא זה נוכל לבצע קרחות אצל גברים אשר מונע מחד את התפשטות הקרחת ומאידך נותן מראה צעיר ורענן יותר. לכל אחד מתאים קרחות אצל גברים אחר ולכן יש לבחון כל מקרה לגופו.
 
קצת על תהליך קרחות אצל גברים:
כיום ניתן לעבור מגוון רחב של קרחות אצל גברים כאשר יש להתאים לכל לקוח את הטיפול המתאים ביותר עבורו. קרחות אצל גברים היה טיפול נפוץ עד שנת 2012 הינו טיפול של השתלת שיער.

רבים כבר ניסו את הטיפול אך אינם מרוצים ממנו- הטיפול כרורגי אשר משתיל זקיקי שיער בעור הקרקפת בשאיפה שהתפסו אך לרוב צריך לחזור על הפעולה ניראה לא טבעי ולאחר זמן קצר העור נראה מקומט. האומנם כדי לשמור על המראה הפיזי שלנו והן על הנפש הפנימית שלנו.
לאלו בנינו שלא מעוניינים לעבור טיפול התקרחות מסוג השתלת שיער ניתן ואפילו מומלץ לבצע גם תהליך שיקום שיער. התהליך עצמו הוא טיפול טבעי של הזרקת פורמולות טוהורת ללא חומר משמר.

כל לקוח יבחר לעצמו את הטיפול המתאים ביותר עבורו ובכדי לדעת זאת חשוב להבין תחילה לעומק מה הוא כל טיפול וטיפול.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר איבחון המתקדם.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה בעלות וטיפול ראשון מתנה - במרכז בריאות אסתטיקה רפואית הפרטית באחד מהסניפים שלנו.
 
מעוניינים גם אתם לעבור קרחות אצל גברים ולהשיב אליכם את הביטחון העצמי? מחפשים אחר מקום מקצועי ואמין לבצע בו שיקום שיער לקרחות אצל גברים? הגעתם למקום הנכון- hair solution  של ענת אלקין מאפשר לכם לבצע קרחות אצל גברים באופן מקצועי ואיכותי. המרכז ידוע בשוק, בעל ניסיון רב בתחום הקרחות אצל גברים ולכן מביא עמו תוצאות טובות ברמה הגבוה ביותר.
לתיאום בדיקה וייעוץ התקשר
5354*
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי