רופא מומלץ למילוי קמטים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

רופא מומלץ למילוי קמטים

מילוי קמטים זהו טרנד אופנתי אשר רבים בוחרים לדוש בו, להתעניין בדבר חידושים שנולדו בתחום ובעיקר לעשות בהם שימוש. התוצאות של הטיפולים השונים אינם מאחרים לבוא ואכן אנחנו רואים כיום יותר ויותר אנשים מתבגרים שעצרו את הגיל שלהם - לפחות מבחינת המראה. רופא מומלץ למילוי קמטים מציע  את כל האפשרויות תוך התאמה מלאה למטופל.

רופא מומלץ למילוי קמטים הינו רופא מבוקש ביותר בשנים האחרונות. הרפואה האסתטית עשתה בשנים האחרונות כברת דרך משמעותית כאשר מרפואה כירורגית, פולשנית ומסוכנת – התפתחו להן שיטת רבות וחדשות המציעות את הטיפולים היעילים והמתקדמים התורמים לכל מטופל את המראה הרצוי לו ובשיטות הייחודיות המתאימות לו. ד"ר ענת אלקין מציעה שיטות חדשניות ופורצות דרך בכל התחום של הרפואה האסתטית כאשר התוצאות המרשימות מדברות בעד עצמן. המראה של המטופלות לאחר הטיפול מדבר בעד עצמו.

חוזרים אחורה בגיל...
אז כאמור את הגיל אנחנו לא ממש מסוגלים לעצור, אך כאשר מדובר בפגעי הגיל אשר מותירים בפנינו חריצים בלתי נמחים – בהם אפשר דווקא כן לטפל ואף לעצור את ההתפתחות שלהם. בכך חוזר מראה הפנים שלנו מספר שנים אחורה.

כאשר מראה הפנים הינו צעיר ורענן – באופן אוטומטי גם התחושה הכללית חוזרת להיות כזו ואנחנו חשים הרבה יותר נמרצים ורעננים. אז ברור כי מעבר לתוצאות האסתטיות – מומלץ מאוד להתעניין על אודות רופא מומלץ למילוי קמטים, רופא שיצליח לחולל את השינוי הרצוי ואם תרצו – את הקסם הרצוי!

מטפלים בקמטים
כאשר אנחנו מדברים על קמטים אנחנו מדברים בעיקר על קמטי גיל אופייניים כמו קמטים בצידי העיניים, קמטי אף שפה שהם הקמטים הנוצרים בצדי האף ומסתיימים בצדי השפתיים. קמטי מריונטה המכונים כך על שם החריצים הקיימים בלסתות של בובות מריונטה המיועדות בכדי שהן תוכלנה 'לדבר'. קמטים אלו נמצאים בצדי השפתיים והם מסתיימים בצדי הסנטר. קמטים באזורי השפתיים מעליהם או מתחתם הנובעים מעישון או מטיפולי שיניים אשר השפיעו על ספיגת עצמות הלסת. קמטים הנראים מעין שקעים מתחת העיניים – קמטים שנוצרים בעקבות התרוקנות של הלחי העליונה. בכל הקמטים מן הסוג הזה  ניתן לטפל היום באופן טבעי תוך שימוש באמצעים טבעיים שונים שכמעט ואינם גורמים לנזק. תופעות הלוואי שלהן שכיחות והתוצאות מרשימות מאוד.

פנו אל רופא מומלץ למילוי קמטים – ורק כך תמלאו את הקמטים!
לא משנה באילו קמטים מדובר. בין אם אלו קמטים במצח ובין אם אלו קמטים באזור השפתיים. כמובן כאשר מדובר באותם קמטים בצידי העיניים – וודאי ובוודאי שלא תוכלו לזלזל. עליכם לפנות אל רופאים מומחים בלבד אשר מבטיחים את הטיפולים האסתטיים היעילים ביותר תוך מזעור תופעות הלוואי, הכאבים או הדימומים עם הבטחה לתוצאות יפות.
 
טיפולי האסתטיקה הרפואית הפקדו בידיו של רופא מומחה לאסתיקה רפואית.
בקליניקות שלנו אנו מבצעים טיפולי מילוי והרמה לעור הפנים, באמצעות חומרי מילוי מהמתקדמים בעולם, בשילוב טכנולוגיה חדשנית. ניתן למצוא אצלנו את מיטב השמות הגדולים ומותגים מהעולם. חומצות היאלורוניות, רדיאס המבוסס על סידן, בוטוקס ומתיחת פנים בחוטים נספגים - הכל מתבצע ע"י רופא מוסמך בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום ההזרקות מילוי בחומרים הזמניים.
חומצה היאלרונית שהיא ג'ל (דומה לחומר הטבעי שמיוצר בגופנו). לחומרים האיכותיים מצורף בדרך כלל חומר אלחוש המרדים את האזור בו הם מוזרקים.
מומלץ להגיע לביקורת לאחר שבועיים.


ד"ר ענת אלקין היא הכתובת לכל הטיפולים מן הסוג הזה. נסו. אתם לא תתאכזבו!
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי