רופא עור מומחה לשיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

רופא עור מומחה לשיער

למרות שבשנים האחרונות, ישנה נטייה אצל גברים לא לחכות עד שכל שיער הראש ינשור אלא לעשות קרחת מיד כשמופיעה מפרצת הראשונה בשיער, עדיין, רבים הגברים שמחפשים את אותם גורמים לנשירת שיער, מה מוביל לכך שיום אחד הם מביטים במראה ומגלים ששיער ראשם, תפארת גאוותם, פשוט נעלמת לאט לאט. 
 
רופא עור מומחה לשיער יסביר שישנן לא מעט סיבות נשירת שיער  אשר כפי שניתן להבין,
חלקן מתקיימות אצל קבוצות של אנשים, ואחרות, לעומת זאת, רק חלק מהאנשים מתמודדים איתן. מדובר על סיבות סובייקטיביות לגמרי, שניתן לטפל בהן, באמצעות טיפולי שיער פשוטים, ולא חייבים למהר להסתפר ולעשות קרחת, למרות שיש להודות, מדובר במראה, סך הכל יפה. 
 
לפני שנסביר כאן, מה שכל רופא עור מומחה לשיער ידע להסביר, מדוע באמת אנחנו סובלים מנשירת שיער, חשוב להבהיר, שלא מדובר רק בעניין גברי כמובן, אלא גם נשים סובלות מכך, ולעיתים לא פחות מגברים. אך מאחר ולנשים יש שיער יותר ארוך, ואצלן פחות נהוג לעשות קרחת, אז הפתרונות להתמודדות עם המצב הם אחרים מאשר אצל גברים.

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד

הרופא פועל בשיטה הקונבנציונלית שהיא בדיקת בדיקות דם אשר אינן נותנות אבחון אודות התאים בגוף אלא רק אבחון על הפרמטרים הנבדקים בתוך הדם עצמו (המצב הקליני בו הגוף נמצא).

הרפואה דוגלת במתן חומר כימי בעל תופעות לוואי קשות בטווח הארוך שבכל המקרים אינו פותר את הבעיה מהשורש - הנגרמת מבעיות פנים גופניות פנימיות בגוף.

אז מה הם הסיבות לנשירת שיער? 

  • מחסור במרכיבי מזון – דוגמא קלאסית הוא מחסור בברזל, דבר שנובע מאי אכילת בשר ומאכלים אחרים שיש בו מרכיב זה. 
  • דיאטה חריפה – הרבה פעמים דיאטה קיצונית מביאה גם לנשירת שיער
  • מחלות – למשל, סכרת, אנמיה, בלוטת התריס. 
  • מתחים – מצב נפשי יכול אף הוא להשפיע על השיער ולהוביל לנשירתו
  • הריון – נשים רבות סובלות מנשירת שיער אחרי הריון וכן כתוצאה מהפלה או הפסקת שימוש בגלולת הריון. 
  • גיל – אצל גברים ואצל נשים, עניין הגיל משחק תפקיד, בדרך כלל תתחיל התקרחות בגיל הזהב. 
  • גנטיקה – למעלה ממחצית הגברים נושאים די אן איי של נטייה גנטית להתקרחות
  • מחלות עור – למשל, קשקשים, פסוריאזיס בקרקפת, סבוריאה ועוד. 
  • כלור – שחייה מרובה בבריכות יכולה לגרום לנשירת שיער
  • התעסקות יתר בשיער – נשים רבות ידעו לספר, שבכל פעם כשהן משחקות בשיער, הן מגלות עוד כמה שיערות על כף ידן. 
 כיום ישנם הרבה מאוד טיפולים, מוצרים ומכשירים ביתיים אשר אינם מותאמים אישית ולרוב מכילים חומרים נוספים אשר יכולים לגרום לריאקציה בעור וליבש את השיער.
חומרים הלו ניתנים כמוצר מדף ולהם תאריך תפוגה ארוך ובכך מכילים חומרים משמרים רבים אשר גורמים לשומניות יתר בקרקפת.
המכשירים הנמכרים היום במקומות שונים עובדים לרוב על פולסים, לדים ויונים של אבץ אשר מסייעים לניקוי הקרקפת ויכולים לקרום לעיבוי השיער אך באופן זמני לחלוטין ובאחוזים נמוכים מאוד, לאחר שימוש במכשורים חשוב לבצע תהליך הזרקה לקרקפת ומומלץ שיהיה בהתאמה אישית.
הבדיקה המיקרוסקופית בודקת אך ורק את מצב השורשים בקרקפת ואינה יכולה לספק מידע כלל על הגורם הפנימי של ההתקרחות, כך שאם אומרים לכם שבבדיקה זו ניתן לזהות את הגורם ולהתאים טיפול משולב תדעו שהמקום אינו מקצועי לא באבחון וכן לא בטיפול.
מי שרוצה לקבל עוד מידע על סיבות לנשירת שיער וכיצד ניתן להתמודד עם תופעה זו, מוזמן לפנות לקליניקת הייר סולושיין של מומחה לשיער ד"ר ענת אלקין PhD.ND מפתחת שיטת הייר אנד בוד סולושיין. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות הקליניקה והם ישמחו לעזור לכם בכל עניין ועניין ולתת לכם פתרונות ראויים לבעיות נשירת שיער מהן אתם סובלים. וכן סריקת מערכות הגוף לאיתור שורש הבעיה.

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער isrhrs מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.
היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.
לפרטים ותיאום 5354*
 
* לא קיים היום מוצר, תכשיר, מכשיר, רולר, דיקור, תמצית, אמפולה, פורמולה, כדור או ויטמין וכו היכול לטפל בשורש בעיית הידלדלות שיער הראש. עד היום ישנו רק מחקר על טיפול בתאים הפגועים בגוף לטיפול בגורם להתקרחות ושיפור המערכת החיסונית בתאים בכך גם להצמיח שיער לאורך זמן.
מעבר למחקרים קליניים באתר הרפואה מונעת ולהבין את משמעות הטיפול לחץ כאן!
רופא עור מומחה לנשירת שיער
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי