ריסים מלאים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

ריסים מלאים

לפרטים נוספים >

נשים רבות נאלצות להתמודדות במהלך השנים, מסיבות שונות, עם התדלדלות של שיער הריסים. בדרך כלל התדלדלות זו נובעת כתוצאה מהזדקנות, מחלות עור שונות, בעיות עיניים, גירויים שונים באזור וכן פגעי מזג האוויר.  היום יש להן פתרון. ריסים מלאים. 
 
עד לפני כמה שנים,
הפתרון למצב של ריסים נושרים, היו ריסים מלאכותיים, הרי שכיום הפתרון הוא הרבה יותר נוח ויפה. ריסים מלאים באמצעות עיבוי וצפיפות של שיער הריסים. פתרון זה אפשרי בזכות חומרים טבעיים שונים, שמגדילים את כושר הצמיחה של הריסים בעשרות אחוזים, ויוצרים מצב בו שיער הריסים הוא הרבה יותר צפוף ועבה, כך תחילה הנשירה נעצר ובמקביל יש תהליך של גידול מחדש של הריסים. 
 
מדובר על תהליך פשוט ומהיר, שנעשה בבית במריחה אחת ביום ,הסרום לריסים הנקרא פול לאשס, חומר שאינו מכיל חומרים לא טבעיים, כגון חומרים כימיים, שעלולים לגרום לתופעות לוואי שונות. התוצאות שמתקבלות בעקבות שימוש בחומר זה, הן מהירות, מתקבלות בטווח זמן של שבועיים לערך, כאשר על פי כל המבדקים, מדובר בתוצאות שמתקבלות לא רק לטווח זמן קצר, אלא גם לטווח זמן ארוך. כפי שציינו, מדובר על תוצאות שמשפרות בעשרות אחוזים את העובי והצפיפות של שיער הריסים. 
 
ריסים מלאים, אינם רק עניין של יופי, אומנם הם משפרים את מראה העיניים ולכן יש להם חשיבות בנושא זה, אך זה לא הדבר היחידי שריסים עבים ומלאים משפרים. עיבוי וצפיפות הריסים מאפשרים לעיניים להינות מהגנה מלאה, מול אבק, לכלוך ודברים אחרים שעלולים לגרום נזק לעיניים. צריך לקחת בחשבון, שהתחלת העיבוי והשיקום לוקחת כ שבועיים שלושה ולאחר מיכן מורחים על מנת לשמר את המצב הארוך והחזק.
 
רק במקרה והדבר כרוני וההתקרחות בריסים או בגבות הינה שנים רבות שנים רבות מומלץ להגיע למרכז האסתטיקה והבריאות לעבור סריקת מערכות הגוף לאיתור ולטיפול בגורם לנשירת ריסים וגבות., בשביל לאבחן את הבעיה כך יהיה ניתן לראות כיצד ניתן לטפל בה. האבחון יעשה על ידי ד"ר ענת אלקין, שתבדוק את העיניים והריסיםוכן את תוצאות הסקירה הכוללת של הגוף.

ד"ר ענת אלקין תשמע מכן מתי החלה התדלדלות בשיער הריסים ובמידה ואתן יודעות, אז גם בעקבות מה.  רק לאחר מכן, היא תחליט האם הטיפול יכול להתאים לכן, וכן לספק לך את המוצר פול לאשס, עם הסבר איך ומתי למרוח אותו. בדרך כלל נהוג למרוח פעם ביום מומלץ בלילה.. 
 
לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכן להייר סולושיין, מרכז אסתטיקה הרפואית והבריאות של ד"ר ענת אלקין, שתשמח להציג בפניכן כיצד שיטה זו יכולה לעבוד גם על הריסים שלכן, ולתת לכן הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול ליצירת ריסים מלאים. 

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הריסים ו או הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי