ריסים צומחים מחדש | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

ריסים צומחים מחדש

האם ניתן להצמיח ריסים וגבות מחדש? איך מבצעים את פעולת הצמחת הריסים? מה היא המשמעות של הריסים בחיינו? מה הם השירותים המוצעים בחברת הייר סולושיין?

אחת האמונות הטפלות המוכרות בכל העולם היא הבעת משאלה בכל פעם שנמצא ריס תלוש תלוי על הלחי. עם כן הרבה מעבר לאותן האמונות הטפלות יש לריסים עוד מספר תפקידים חשובים ביותר לבריאותנו. ריסים צומחים מחדש בדרך כלל, אולם עבור רבים מציאות זו אינה קיימת ואיבוד הריסים הוא מוחלט וסופי. חברת הייר סולושיין פיתחה שיטה מהונדסת אך טבעית על מנת לעזור לריסים ולגבות לצמוח מחדש וכן להאיץ את קצב צמיחתם.
 
אם כן בכל פעם בו אנו מגלים כי אותם ריסים צומחים מחדש אנו יודעים כי העיניים שלנו מוגנות. התפקיד העיקרי של הריסים הוא למנוע חדירת מזיקים כאלה ואחרים אל העין. האינסטינקט הטבעי של כל אחד ואחת הוא לעצום את העיניים בהתקרבות הסכנה אל קירבת העין. עצימת העין האינסטינקטיבית עשויה להיות לא אפקטיבית אלמלא אותן הריסים שאמורות לחסום את חדירת בגוף הזר. כאמור גוף זר יכול להיות גרגר אבק בלתי נראה או חרק אשר עף לכיווננו.
 
ריסים צומחים מחדש בהנחה ואין שום בעיה רפואית כזו או אחרת. אולם מסתבר לא פעם כי מחלות שונות כמו מחלות עור ואפילו מצבי מתח ומצבים נפשיים קשים עשויים לגרום לאיבוד הריסים וכן לאחר גיל המעבר. הטיפול הטבעי של חברת הייר סולושיין מאפשר פתרון אפקטיבי ביותר עבור אלה שריסיהם אינם צומחים מחדש. 
 
מחפשים את הטיפול היעיל ביותר? פנו אל הייר סולושיין!
לקוחות ומטופלים מרוצים לעולם אינם טועים. להייר סולושיין יש לקוחות נאמנים רבים לאורך הרבה מאוד שנים של עשייה. הצוות המוביל בהייר סולושיין יעניק את היחס המקצועי ביותר וכמו כן את השירות המושקע ביותר לכל מטופל ומטופלת. הקליניקה מנוהלת על ידי ד"ר ענת אלקין.
 
ד"ר ענת אלקין מפתחת ומשווקת בבלעדיות המוצר פול לאשס לעיבוי, הארכה וחיזוק סיב השיער בריסים ובגבות. היחיד המאושר ע"י משרד הבריאות ועבר מחקר על נשים רבות.
 
התוצאות הן וודאיות וללא תופעות לוואי לטווח הארוך ולטווח הקצר.
לאחר כ-שבועיים הריסים גדלות בתהליך למקסימום שה DNA מאפשר ולפי המחקר כ37% עובי ו29% צפיפות, וזאת רק במריחה אחת ביום בבוקר או בלילה מומלץ בלילה לפני השינה.

אינו מכיל בימטופרוסט F2 אלפא שהוא אנלוג של פרוסטגלנדין: חומר כימי אשר בעל תופעות לוואי רבות אשר התגלה בטיפול למחלת הגלאוקומה (לחץ תוך עיני) כמצמיח ריסים.

לתרופה תופעות לוואי רבות לעין ופגיעה בקרנית, אף יכולה לשנות את צבע העין. החומר ניתן במרשם רופא על פי החוק וניתן לשימוש של עד שבועיים כך שהדבר אינו אפקטיבי בטווח הארוך.

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הריסים ו או הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי