שיקום שיער: התחדשות ועידוד צמיחה מוגברת | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית

שיער ראשנו הוא מרכיב חשוב במראה הכללי שלנו. אנחנו מטפחים אותו ומסדרים אותו על מנת לקבל מראה אסתטי ויפה, לשיפור הדימוי העצמי שלנו, להעלאת הביטחון. חסרונו של השיער עלול לפגוע בביטחון ובדימוי העצמי שלנו.

מעצבי שיער מייחסים להחלקות, תכונות של שיקום, מכוון שאלה מכילות קראטין או פורמלין. טיפולים מהסוג הזה עלולים לגרום נזק לשיער תוך זמן קצר וגם בטווח הארוך. החלקות עלולות לגרום לרגישות וצריבות בקרקפת ואף ליובש, דלילות ונשירת השיער.

טיפולי השיקום בקליניקות של הייר סולושיין, יעניקו לשיער ראשם חוזק, ברק ויכולת התחדשות וצמיחה מוגברת. הטיפול מעודד צמיחת שיער חדש ומסייע בטיפול בדלילות השיער.

נשירת שיער היא סימפטום, למצב גופני פיסי או נפשי. המערכת החיסונית בגופנו נחלשת והגוף מאבד את האיזון. זרימת הדם אינה תקינה, כך שזקיק השיערה אינו מקבל את הויטמינים והמינרלים החיוניים לו, באופן רציף. כתוצאה מכך נפגעת התחלופה של השיער שעל ראשנו והוא הופך דליל, משנה את הטקסטורה ונראה פגום וחסר חיוניות.
טיפול לשיקום שיער

תופעת התקרחות יכולה להתרחש גם באנשים צעירים - הסיבות לכך יכולות להיות: גנטיקה, תזונה לא נכונה, מתח, מחסור בויטמינים ושינויים הורמונליים וגם בגלל מחלות עור שונות, הפוגעות בשורשי השיערה. כאשר זרימת הדם בקרקפת פוחתת והמערכת החיסונית בגוף נחלשת, הזקיקים אינם מקבלים מספיק דם ומפסיקים להצמיח שיער. במקרה וההתקרחות נגרמת מההורמון הגברי (DHT), ניתן לטפול אך חשוב להתחיל זאת בזמן. יש לסרוק את כל מערכות הגוף בעת ובעונה אחת, וכך למצוא את הסיבה להתקרחות. קליניקות הייר סולושיין, בניצוחה של ד"ר ענת אלקין PhD, מסוגלות למצוא ולהגיע אל שורש הבעיה, ולהתאים טיפול נטורופתי בשילוב רפואת תדרים, לאיזון הגוף ולהעניק המלצות תזונה ושינוי אורח חיים, ובכך לסייע במניעת נשירת שיער.

מחקרים מוכיחים כי למתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. ברוב המקרים נראה כי גברים סובלים מנסיגת קו שיער המצח ומהתקרחות באיזור הרקות, בעוד שנשים סובלות מהדללות שיער בחלקו העליון של הראש, אך קו השיער אצלן נשמר. במקרים רבים נראה כי נשירת שיער חזקה מתחילה עקב הריונות, מחלות ובעיות הורמונאליות. הפתרון  היעיל והבריא ביותר להתקרחות, הוא טיפול שיקום השיער וצמיחה מחודשת, זאת בתנאי שזקיקי השיער עדיין יכולים להיות פעילים, ולא שקעו ב"תרדמת" (לרוב קרחות מעל 20 שנה). לכן, חשוב להגיע לפגישת ייעוץ ובדיקה מוקדם ככל האפשר.

בעבר הלא הרחוק, שיטות הטיפול בהתקרחות כללו משחות וכדורים, שעם השנים הוכחו כלא יעילות וכמקור לתופעות לוואי. בטווח הארוך אף נמצאו גורמי נזק לקרקפת ולגוף.

כיום ישנם בשוק טיפולים קוסמטיים רבים כגון משחות, אמפולות, דיקור בשיטות שונות, מנורות לד, אדים או פולסים שונים, שמטרתם היא לשפר את זרימת הדם, לנקות את הקרקפת ולשפר את הטקסטורה של השיער הקיים בלבד. אלו אכן פתרונות יעילים, אך כשאתם פונים לגוף כזה או אחר לקבלת טיפול, מומלץ לבדוק מיהו הרופא המטפל, לראות תעודת הסמכה, לבדוק רישיונות ומחקרים והכי חשוב לבקש לראות מטופלים כשנה עד שלוש שנים לאחר סיום הטיפול.

טיפולי שיקום השיער של ד"ר ענת אלקין PhD, כפתרון לבעיית ההתקרחות, מתחיל קודם כל בדיקת מצב הקרקפת ובדיקת דם (ביוגנוסטיקה) במכשיר האבחון המתקדם ביותר בעולם. המכשיר מאפשר לנו תוך כמה דקות, לבדוק את כל מערכות הגוף ובכך למצוא בקלות יתרה את שורש הבעיה ומקורה. לאחר שעלינו על הבעיה ומקורה, נוכל להתאים טיפול המתבסס נטורופתיה, הכולל שינוי תזונתי ונטילה של תרכובות צמחי מרפא ייחודיות. כשמצב הגוף דורש התערבות נוספת, הטיפול ישלב רפואת תדרים, המטפלת בחשמל אלקטרו מגנטי באיברי גוף פגועים, ללא תופעות לוואי, קרינה או כאב.

טיפול השיקום שלנו משולב ומורכב מטיפול חיצוני ופנימי. הטיפול החיצוני כולל עיסוי הקרקפת בעזרת מכשיר פולסים, המעודד את זרימת הדם ומנקה את הקרקפת, יחד עם החדרת חומרים מזינים אל הקרקפת והשלמה בעזרת מזותרפיה - מיקרו הזרקות תת עוריות. בצורה זו נעורר את זקיקי השיער ונמנע מהם לשקוע בתרדמת. כך למעשה נוצרת מחזוריות תקינה של זקיק השערה. החומרים המזינים המיוצרים בהתאמה אישית וללא חומרים משמרים, מסייעים מאוד בתהליך זה. את הטיפולים הללו לא ניתן לעשות בבית, והם חייבים להיות שילוב של טיפול פנימי וחיצוני המותאמים אישית.

השלמת טיפולי שיקום השיער נעשית בעזרת מזותרפיה. מזותרפיה היא החדרת חומרים מזינים ובונים אל העור - במקרה זה - אל עור הקרקפת. הפעולה נעשית באמצעות מכשיר החדרה תת עורי, מקצועי וסטרילי המחדיר לקרקפת את חומרים מזינים בהתאמה אישית. הצמחים הטהורים שהוכחו מדעית בתרכובות, מעודדים את המטבוליזם ויצירת פלסמה נקודתית. השיער הקיים מתעבה ולאחר מספר שבועות תוכלו להתחיל ולחזות בצמיחה מחודשת. המכשיר מגביר את זרימת הדם ויוצר הסתעפות בכלי הדם, ודרך הנקבים הקטנטנים שהוא גורם, מוחדרות תרכובות טהורות בצורה היעילה ביותר אל עור הקרקפת. טיפולי שיער אלה מאיצים את צמיחת השיער. התוצאות נראות לעין בכל מטופל כבר בטיפולים הראשונים, ולאחר מכן מסייע בצמיחה מחודשת של השיער.

שיקום השיער המקצועי מבית הייר סולושיין, יביא עד מהרה למראה שיער בריא, סמיך ויפה, אשר יעורר קריאות התפעלות מסביב, שיפור ניכר בדימוי העצמי ובאיכות החיים של המטופל.

אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת ייעוץ ובדיקה להתאמת הטיפול, ללא התחייבות!

בברכה ד"ר PhD.ND ענת אלקין מבעלי חברת הייר סולושיין.

כל התמציות הינן נוסחות מקוריות  - ללא טיפול ההחדרה וללא טיפול בתאים בגוף אין הטיפול יעיל - היזהרו מחיקויים!

אנו מתחייבים שכל התמונות וההמלצות מקוריות ואותנטיות.

הינכם מוזמנים לראות תמונות נוספות ומטופלים במרכז בריאות אסתטיקה רפואית
.
 
תמונות לפני ואחרי:
תמונות בתהליך טיפול:

שיקום שיער

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי