פיסול הפנים | הרמת פנים מקצועי | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

פיסול הפנים

רק בידי אומן
פיסול הפנים זוהי אמנות מיוחדת לכל דבר. היא משחזרת את קווי המתאר של הפנים. היא מעניקה לפנים את המראה שהיה לה על ידי שחזור התצורה שאבדה עם השנים. זה כולל  טיפול בלחיים שקועות, שחזור סנטר מכווץ, הרמת עפעפיים ועוד. ד"ר ענת אלקין מציעה את כל הטיפולים המשקמים והמפסלים לפנים המעניקים מראה צעיר ומושלם וזאת באמצעים טבעיים בלבד! וע"י רופאים מוסמכים ובעלי ניסיון.

הפנים שלנו מאבדות עם השנים את המראה הצעיר והמושלם שהיה להם. התופעה הזו של הזדקנות העור מתחילה לקרות כבר בשנות העשרים לחיינו כאשר כל שנה מחמירה את המצב. הבשורה הטובה היא שיש הרבה מה לעשות בכדי למנוע את ההזדקנות של העור ואף אם זה כבר קרה – ישנם טיפולים משקמים המציעים אף פיסול הפנים כדי להעניק לפנים את המראה ואת הצורה שהיו לו בעבר. זה כולל מילוי לחיים, מילוי שפתיים, הרמת עפעפיים ועוד. זה כולל גם הקטנת נפחים כמו הורדת סנטר כפול. העלמת שקיות השומן שנוצרו מתחת העיניים ועוד. לא לחינם זכה הטיפול מן הסוג הזה לכותרת - פיסול הפנים!

הרמת פנים – אך ורק על ידי מומחים
הפנים שלנו הוא השטח הכי יקר שיש לנו והוא זה שבעצם מראה לעולם מי אנחנו. מראה הפנים שלנו הינו יקר מידי מכדי שנוכל לשחק אתו ועל כן כאשר אנחנו מעוניינים לפסל אותו אנחנו חייבים לפנות רק אל המקצוענים. כי פיסול זה עניין לאומנים. לא כל  מי שמציע לנו הרמת לחיים, או הרמת עפעפיים הוא אכן כזה שאנחנו יכולים לסמוך עליו. על כן, בראש ובראשונה עלינו לברר היטב בטרם אנחנו מוסרים את עצמינו בידי איש מקצוע זה או אחר. 

הבדיקה שלנו אמורה לכלול מעבר לתעודות שעל קיר הקליניקה – גם את שביעות רצון הלקוחות הקודמים של אותה קליניקה או של אותו רופא. בדרך כלל חוות הדעת של הלקוחות תהיה חוות דעת משקפת ואותנטית ועל פיה אפשר בהחלט להגיע להחלטות מכריעות.

פיסול הפנים עם ד"ר ענת אלקין
ד"ר ענת אלקין פיתחה שיטות ייחודיות ופורצות דרך בכל מה שקשור לרפואה האסתטית. היא מציעה פתרונות לכל הבעיות וכל התופעות הדורשות טיפול כאשר כל אלו הם ללא כל סיכון. טיפולים לא פולשניים המותאמים היטב לכל לקוח באופן אישי בהתאם לנתונים האישיים שלו. החומרים הינם לרוב חומצות היאלורונית ממיטב החברות המוכרות בשוק המותאמות למטופל בהתאמה אישית לפי גודל המולקולה וצמיגות החומר, בנוסף אנו יובדים עם קלציום מבוסס רדיאס אשר מחזיק תקופה ארוכה יותר והוא חומר יעיל לפיסול והרמת עור הפנים באזור צידי הפה והלחיים.

שיטת הטיפול נוספת בה עושים טיפול במרפאה של ד"ר ענת אלקין זוהי המזותרפיה. מדובר בשיטה שהיא ממריצה את הדם ומאיצה את חילוף החומרים בגוף כך שהדבר מעודד את ייצור הקולגן והאלסטין. פעולה זו גורמת להצערת העור ולהעלמת קמטים והדבר תורם רבות למראה עור ופנים רעננים וצעירים.

מלבד זאת מתבצעת בקליניקה של ד"ר ענת אלקין טיפולים אסתטיים של הרמת פנים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות המעניקות לפנים את המראה המושלם.
הינכם מוזמנים להגיע לבדיקה וייעוץ להתאמת טיפול מיטבי עבוכם.
לפרטים ותיאום 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי