איך לטפל בנשירת שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

איך לטפל בנשירת שיער

מה היא השיטה הטובה ביותר למנוע נשירת שיער? איך ניתן להחזיר את צמיחת השיער? מה היא המשמעות של איבוד שיער ראש? למה דווקא הייר סולושיין?

לכל אחד ואחת יש רצון וצורך להיראות במיטבו.
ההיסטוריה מלמדת כי לשיער יש חשיבות רבה מאוד ביצירת המראה היפה. לאורך השנים האופנה הלכה והשתנתה ולבשה צורות שונות של שיער. לאורך כל השנים לשיער הייתה חשיבות מיוחדת במינה הן לגברים והן לנשים. יש כאלו אשר קיבלו את רוע הגזירה ומסתפקים בקרחת מגולחת למשעי ויש את אלה אשר אינם מוכנים לוותר ועושים את מירב המאמצים על מנת להחזיר עטרה ליושנה.

לרוב מדובר בשילוב של מספר סיבות הגורמות או מאיצות את בעיית נשירת השיער וחשוב לאבחן ולטפל נכון.

בראש הפירמידה נמצא DHT המטבולית הפעיל ביולוגית של הורמון הטסטוסטרון אשר יושב על זקיקי השיער וגורם להתכווצותם, ל- DHT יש זיקה חזקה ביותר לקולטן הטסטוסטרון והוא שייך לקבוצת התרכובות הנקראת אנדרוגנים. ההורמון DHT גורם לשלב הגדילה של השערות להתקצר באופן ניכר ובכך גורם להתקרחות.

השיטה שלנו עוזרת לאיזון הגוף לפי שיטת הנטורופתיה הקלינית ורפואת התדרים בשילוב טיפול הזרקת פפטידים וצמחים לקרקפת הדבר גורם לכל שורש רדום להתעורר להתעבות ולהתחזק.

תופעת התקרחות יכולה להתרחש גם אצל אנשים צעירים, בגלל תורשה, תזונה לא נכונה ומחסור בויטמינים, בגלל מחלות עור שונות הפוגעות בשרשי השיער ואפילו בגלל מצבי לחץ. כאשר זרימת הדם בקרקפת פוחתת והמערכת החיסונית בגוף יורדת הזקיקים אינם מקבלים מספיק דם והתאים בגוף נחלשים ומפסיקים להצמיח שיער. במקרה וההתקרחות נגרמת מההורמון הגברי היוצר את ההתקרחות שנקרא DHT ניתן לטיפול אך חשוב להגיע בזמן, בנוסף אנו צריכים לסרוק את כל מערכות הגוף בעת ובעונה אחת בכך למצוא את הגורם הפנימי, זאת ההתמחות שלנו, למצוא את שורש הבעיה ולהתאים טיפול נטורופתי בשילוב רפואת תדרים לאיזון הגוף המלצות תזונה ושינוי אורח חיים ובכך לסייע למניעת נשירת שיער.

מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. וכן 80 אחוז מהגורמים להתקרחות אלו הבעיות הפנים גופניות הללו.

לא קיים כיום מוצר, תכשיר או מכשיר היכול ליגרום לטיפול בגורם הפנימי של ההתקרחות ולגרום לצמיחת שיער, הטיפול היחידי שהוכח מחקרית הינו טיפול בתאים הפגועים.

אז איך לטפל בנשירת שיער?
חשוב מאוד לדעת כי ישנם דרכים רבות לטפל בבעיה מטרידה זו. הרבה מאוד מהטיפולים הם טיפולים המבוססים על מרכיבים כימיים. בהייר סולושיין מאמינים כי הדרך הטבעית היא הבריאה הנכונה ביותר ועל כן מציעים את המזותרפיה שהיא החדרת מרכיבים טבעיים לחלוטין אל הקרקפת. שיטה זו אינה מלווה בשום תופעות לוואי ואחוזי ההצלחה הם גבוהים מאוד.

הטיפול חייב לשלב גם טיפול פנימי מותאם אישית ולא לא תתרחשנה תוצאות.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי