איך מטפלים בנשירת שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

איך מטפלים בנשירת שיער

מה היא הדרך הבטוחה ביותר לטפל בנשירת שיער? מה הם ההשלכות של נשירת השיער? למה לבחור דווקא בקליניקה של ענת אלקין?

אין ספק כי בשנים האחרונות האופנה משנה צורות וגוונים. על כן ניתן לראות כיום הרבה יותר קרחות מאשר בעבר הלא כל כך רחוק. אולם מסתבר כי לרוב קרחות אלו הן תוצאה של נשירת שיער אשר מתרחשת יותר ויותר אצל גברים וגם נשים. נשירת שיער יכולה להיות תוצאה ישירה של בעיות גנטיות, מחלות, אורח חיים לא מאוזן ועוד.

לרוב מדובר בשילוב של מספר סיבות הגורמות או מאיצות את בעיית נשירת השיער וחשוב לאבחן ולטפל נכון.

בראש הפירמידה נמצא DHT המטבולית הפעיל ביולוגית של הורמון הטסטוסטרון אשר יושב על זקיקי השיער וגורם להתכווצותם, ל- DHT יש זיקה חזקה ביותר לקולטן הטסטוסטרון והוא שייך לקבוצת התרכובות הנקראת אנדרוגנים. ההורמון DHT גורם לשלב הגדילה של השערות להתקצר באופן ניכר ובכך גורם להתקרחות.
השיטה שלנו עוזרת לאיזון הגוף לפי שיטת הנטורופתיה הקלינית ורפואת התדרים בשילוב טיפול הזרקת פפטידים וצמחים לקרקפת הדבר גורם לכל שורש רדום להתעורר להתעבות ולהתחזק.

תופעת התקרחות יכולה להתרחש גם אצל אנשים צעירים, בגלל תורשה, תזונה לא נכונה ומחסור בויטמינים, בגלל מחלות עור שונות הפוגעות בשרשי השיער ואפילו בגלל מצבי לחץ. כאשר זרימת הדם בקרקפת פוחתת והמערכת החיסונית בגוף יורדת הזקיקים אינם מקבלים מספיק דם והתאים בגוף נחלשים ומפסיקים להצמיח שיער. במקרה וההתקרחות נגרמת מההורמון הגברי היוצר את ההתקרחות שנקרא DHT ניתן לטיפול אך חשוב להגיע בזמן, בנוסף אנו צריכים לסרוק את כל מערכות הגוף בעת ובעונה אחת בכך למצוא את הגורם הפנימי, זאת ההתמחות שלנו, למצוא את שורש הבעיה ולהתאים טיפול נטורופתי בשילוב רפואת תדרים לאיזון הגוף המלצות תזונה ושינוי אורח חיים ובכך לסייע למניעת נשירת שיער.
מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. וכן 80 אחוז מהגורמים להתקרחות אלו הבעיות הפנים גופניות הללו.

דרכי הטיפול בנשירת שיער:
בעקבות התופעה הגוברת של התקרחות בקרב אנשים צעירים, כיום ישנם חברות רבות אשר מציעות את שרותם בטיפול בהתקרחות ונשירת שיער בקרב נשים וגברים.

אחת הדרכים שהיו עדיפות עד תחילת שנת 2012 על אנשים רבים הסובלים מנשירת שיער הינה האופציה של השתלת שיער. השיטה עובדת באופן של לקיחת שיער מהחלק האחורי של הקרקפת והחדרת זקיקי שיער למקום הנדרש לרוב לא יוצא באופן מושלם והעור נראה כאילו עבר ניקוב ונראה מקומט, אך ניתן לעשות אותה באזור סטרילי משיער בלבד בכך שהזרקת השיער לא תגרום לאזורים נוספים להתקרח במהירות כתגובה מהפוסט טראומה של הטיפול הכירורגי.

דרך טיפול נוספת הינה צריכת ויטמינים, אנשים רבים אשר סובלים ממחסור בויטמינים סובלים מנשירת שיער ולכן צריכת וויטמינים עשויה לעצור את נשירת השיער בלבד, לרוב מטופלים אשר סובלים מחוסרים, מחלות פנימיות וחידקים בקיבה מחקרית נוצרת בגופם בעיות ספיגה ומערכת חיסונית לקויה בכך הדבר זמני לחלוטין.

כיום ישנן מחקרים המראים כי הויטמינים מכילים סינתזה וצריכה מוגברת של ויטמינים לתקופה ארוכה לא בריא לגוף.

ישנם טיפולים רבים היום בשוק הנקראים לפי משרד הבריאות
- בריאות הקרקפת טיפולים אלו כוללים מנורות לד, קסדת לייזר, עיסויים וחיטויים בחומרים וטכניקות שונות, מחקרית הדבר אינו עושה נזק אבל אין שום מחקר כי הדבר מטפל בשורש הבעיה וגורם לצמיחת שיער. הדבר יכול לנקות את הקרקפת ולשפר את הטקסטורה של השיער הקיים בלבד. אך לא לאורך זמן, כך ברגע שאתם פונים לגוף כזה או אחר מומלץ לבדוק מיהו הגורם המטפל, לראות תעודת הסמכה, לבדוק רישיונות ומחקרים והכי חשוב לראות מטופלים כשנה עד שלוש שנים לפחות לאחר סיום הטיפול.

דיקור סיני העובד על טיפול במרדיאנים משפר את זרימת בגוף אך אינו מטפל בשורש הבעיה, הדיקור ממעיט את הסימפטומים אך אינו מספיק חזק ודורש תחזוקה שוטפת, רפואת התדרים עובדת גם על מרידיאנים בתוך התאים וגם מטפלת בשורש הבעיה.

הדרך אשר הייתה המוכרת ביותר היא השיטה המערבית והכימית, דרך זו היא נראית הנוחה והזריזה ביותר, רק לבלוע כדור או רק מריחת משחה, זוהי שיטה שנבדקה ביותר בנתוני מעבדה אך גם מהונדסת ביותר ומכילה חומרים אשר בטווח הארוך נפגעים תאים רבים בגוף, לפי מחקרים אחרונים פוגעת ביותר בכבד, בכליות ובעור ואף בחלק מהמקרים  מאיצה את תהליך ההתקרחות לאחר שימוש ממושך.

כמו כן ישנו טיפול של נטילת תרופה בשם פרופסיה אשר מדכא את ההורמון הגברי DHT ולאחר שנה פוגעת בכבד בכליות, בחילוף המטבולי, באון הגברי וגורמת למתח נפשי וכן גם יכולה להאיץ את הנשירה.

כמובן שכל חומר כימי הגוף זוכר ומתרגל וכן לאחר תקופה ממוצעת של שנתיים שלוש מאיץ את תהליך ההתקרחות משמעותית.

מינוקסי הוא חומר כימי הנמרח כמשחה או כקצף לשימוש חיצוני, החומר מעלה את לחץ הדם לקרקפת באזור הנמרח. החומר בטווח הלא ארוך מידי גורם להתמכרות, וכן גורם לשומניות יתר, גירודים ודלקות באזור הנמרח.

הטיפול במינוקסי אינו מצמיח שיער אלא מיועד לשמר את הקיים אך מכיוון שהנשירה נגרמת מגורמים פנימיים בגוף במקרה והגוף אינו מאוזן הנשירה ממשיכה ואף מואצת לאחר שימוש ממושך כך שאיננו ממליצים להשתמש בחומר זה אפילו לא ליום אחד.

ישנם מרכזים ורופאים רבים אשר מזריקים את המינוקסי במזותרפיה או בלחץ אויר דבר היכול אף לגרום לכאבי ראש, סחרחורות וכן לדלקות חמורות בעור, כך שחשוב לבדוק אצל מי אתם עושים טיפול ומה מחדירים לכם, ולחשוב כמובן על הטווח הארוך.

טיפול נוסף אשר היה נהוג עד שנת 2013 הינו טיפול הזרקה פלזמה תרפיה לשיער (PRP). בטיפול דם עצמי אשר מופרד טסיות ופלסמה ומוזרקות לקרקפת בהם ישנה התקרחות. הטיפול יכול לעזור לחלק מהמטופלים בעצירת נשירת שיער אך אינו יכול להצמיח וגם במקרה וחלק מהאזורים בקרקפת מתעבים הדבר זמני.

נשירת שיער נגרמת מחקרית מגורמים פנימיים בגוף וטיפול זה מטפל בסימפטום ולא בשורש הבעיה, בכך הטיפול ביסודו הוא לכל החיים ומשמש כתחבושת זמנית.

כדי לשקם את השיער ולהביא לצמיחה מחודשת צריך להגיע לייעוץ ובדיקה אצל  ענת אלקין ולהתאים טיפול פנימי חיצוני בהתאמה אישית.

מומלץ ביותר לא להתחיל עם החומרים אשר מציעה הרפואה הקונבנציונלית.

החידוש שלנו הוא שילוב בין שלוש שיטות החדרת חומרים מזינים ותרכובות צמחים חיצוניות ופנימיות שיפור זרימת הדם, רקמות החיבור וניקיון הקרקפת ולבסוף מזותרפיה,
בכך אנו יכולים לעבוד על משטח נקי ולהביא תוצאות גבוהות שנשמרות לכל החיים בתחזוק בייתי מינימלי.

טיפולי שיקום שיער אותם מציעה קליניקת ענת אלקין - כפתרון לבעיית ההתקרחות הם קודם כל בדיקת מצב הקרקפת ובדיקת דם ביוגנוסטיקה במכשיר האבחון  המתקדם ביותר בעולם, המכשיר מאפשר לנו בכמה דקות לבדוק את כל מערכות הגוף לזהות אלרגנים שונים,מתכות,מצב אנרגטי של הגוף, נטיות ובכך למצוא בקלות יותר את שורש הבעיה ומקורה בנוסף לבדיקות הדם.

במכשיר זה ניתן לסרוק בדיוק רב את כל נערכות הגוף, במקרה הצורך טיפול המתבסס על השיטה הנטורופתית הכולל שינוי תזונתי ונטילה של תרכובות צמחי מרפא יחודיות, במקרה ומצב הגוף כרוני עד כרוני עמוק הטיפול משלב רפואת תדרים המטפלת בחשמל אלקטרו מגנטי באיברי גוף פגועים ללא תופעות לוואי או כאב.

אתם מוזמנים להגיע לפגישת ייעוץ ובדיקה להתאמת הטיפול, לראות ולפגוש מטופלים שמוכנים להראות את עצמם בקליניקה שהגיעו קרחים לחלוטין וגם מטופלים שהגיעו עם דלילות שיער בצורת התקרחות שונה ולהבין את יעילות הטיפול על הגוף והשיער לאורך זמן.


בהייר סולושיין מצאו עבורכם את הפתרונות המעולים ביותר למניעת נשירת שיער הן אצל גברים הן אצל נשים. כאשר תשאלו את עצמכם איך מטפלים בנשירת שיער התשובה היא מזותרפיה. שיטה ייחודית של החדרת כל המרכיבים הטבעיים הנדרשים על מנת לאפשר לשערה לצמוח שוב. כמו כן על מנת ללמוד יותר על היתרונות של שיטה זו מומלץ מאוד להגיע ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר את ההכוונה מהמומחים של הייר סולושיין. לאורך השנים טופלו הרבה מאוד מטופלים בהצלחה רבה.

לא קיים כיום מוצר, תכשיר או מכשיר היכול ליגרום לטיפול בגורם הפנימי של ההתקרחות ולגרום לצמיחת שיער, הטיפול היחידי שהוכח מחקרית הינו טיפול בתאים הפגועים.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי