ענת אלקין - מרכז בריאות ואסתטיקה רפואית - גלובל דיאגנוסטיק
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

גלובל דיאגנוסטיק


אחת הבעיות המרכזיות של הרפואה המודרנית וזאת שמקובלת על פני אזורים רבים על פני הגלובוס היא ביכולת לאבחן בצורה המדויקת ביותר את המטופלים או את המנגנונים הגופניים המועדים לפורענות. הקושי נוצר לרוב עקב תפיסת העולם שרופא מתפקידו לרפא את החולה לאחר שקוראת המחלה. זאת לעומת תפיסת העולם המקובלת בחלק המזרחי של כדור הארץ בו הרופא מתפקידו ללמד את המטופל לשמור על בריאותו על מנת לאבחן בתחילת התהליך הפנימי בגוף.
 
גלובל דיאגנוסטיק היא השיטה הנוחה והיעילה ביותר על מנת לאבחן את כל מערכות הגוף בתת קליני. לשיטת אבחון זו ישנם הרבה מאוד יתרונות משמעותיים ביותר וכאלה אשר מאפשרים חיים בריאים ומאושרים.
 
היתרון החשוב ביותר של גלובל דיאגנוסטיק הוא ביכולת לסרוק את מערכות הגוף בצורה המדויקת ביותר. סריקה זו של כל מערכות הגוף תדע לזהות שינויים כאלה ואחרים ולהתריע מבעוד מועד וכבר בשלבים הראשונים של בעיה.
 
כמו כן חשוב מאוד להבין כי גלובל דיאגנוסטיק יודע לבדוק 650 מערכות גוף ואיברים שונים במשך שמונה דקות בלבד.
 
למה דווקא HEALTH SOLUTION?

בקליניקה של HEALTH SOLUTION תוכלו לפגוש את הצוות  האיכותי ביותר אשר יעניק לכל אחד ואחת את ההסברים המפורטים ביותר לגבי תהליך האבחון. כמו כן הצוות המקצועי של HEALH SOLUTION רכש ניסיון רב וכמו כן ידע רב מטיפול ועזרה בהרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר מגיעים מידי יום ביומו לקבל את שירותי HEALTH SOLUTION מכל רחבי הארץ.

המכשיר קיבל אישור אמ"ר קבוע ממשרד הבריאות הישראלי בתאריך 27.9.17 ומוכר כמכשיר רפואי בארץ. מספר רישיון: 30090001

לתיאום 5354*

 המכשיר החדש גלובל דיאגנוסטיקס הוערך במחקר ראשון – מסקנה:
נתוני מדידה מדויקים ותוצאות מהימנות!
 
ב 2007, בבית החולים האוניברסיטאי גרץ, פרופסור. דוקטור. Martie Truschnig- Wilders, ראש המוסד הרפואי לאבחנה כימית ורפואית, ביצע ניתוח עצמאי של נתוני מטופלים אשר סופקו ע"י רופאים גרמנים. פרמטרים של רפואה קונבנציונאלית של 44 מטופלים הושוו לתוצאות מדידה מתאימות של גלובל דיאגנוסטיקס.
 
ציטוט מתוך המחקר: "עבור כל המטופלים שנכללו במחקר, האבחנות הראשיות, אשר מבוססות על שיטות של רפואה קונבנציונאלית, אומתו ע"י מערכת "Global Diagnostic": הושגה התאמה חד משמעית בין התוצאות של מדידות " Global Diagnostic" לבין הממצאים הדיאגנוסטיים אשר בוססו ע"י שיטות הרפואה הקונבנציונאלית…"
 
"… במיוחד ראוי לתשומת לב הוא הפוטנציאל שעד כה לא ממוען של המבחן הביו-אנרגטי הזה: הוא עשוי לחשוף תהליך פתולוגי חבוי או תהליך פתולוגי מתחיל, אשר בשלב זה, לא יכול להתגלות ע"י שיטות של רפואה קונבנציונאלית."
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי