המסת שומן בלייזר | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

המסת שומן בלייזר

הטכנולוגיה המתקדמת בעשורים האחרונים הביאה אתה בשורה חדשה למיליונים רבים של אנשים הנאבקים בהצרת היקפים ובקילוגרמים העודפים בגופם כמעשה של יום יום. גם אם מצליחים להשיר קילוגרמים רבים ואפילו לשמור על התוצאה, פעמים רבות מלווה הירידה במשקל בהצטברות של עור רופס ומיותר, ושאריות שומן עקשניות. המסת שומן בלייזר היא הבשורה החדשה ירידה במשקל עם עור מתוח ומוצק.

כיצד מתבצעת המסת שומן בלייזר ?
היתרון העצום של הלייזר נעוץ בראש ובראשונה בסיבה שאין צורך בשימוש בסכין מנתחים. מצבורי השומן נמסים תחת קרני הלייזר ללא חתכים, ללא שטפי דם וללא צלקות. קרני הלייזר מגיעות אל מרבצי שומן עקשניים שלא נעלמים גם במהלך דיאטה מלווה בפעילות גופנית. המסת שומן בלייזר נהוגה ברחבי מדינות מערביות רבות בעולם ונוחלת הצלחה רבה. לאחר פעול מכונת הלייזר לא סובל העור מרפיון, אלא נותר מוצק ומתוח. התוצאות מידיות ומדהימות, הטיפול לא כרוך בשום סוג של כאב או מטרד, והתוצאות מרשימות. בניגוד לפעולה כירורגית בה מבצעים חתך בגוף ושואבים את השומן, בתהליך של המסת שומן בלייזר, קרני הלייזר דווקא "סוגרות" את כלי הדם ומונעות דימום.

המסת שומן בלייזר בעלת תופעות לוואי ואינה מטפלת בגורם הפנימי להשמנת יתר.

כיום אנו מאבחנים את מערכות הגוף ע"י סריקת מערכות הגוף וטיפול בתדרים פיזיקליים, לטיפול באברי גוף פגועים ותהליכים פנימיים בגוף.

באתר של ענת אלקין  Hair solution תוכלו למצוא מענה מקצועי לכל מה שקשור בטיפולי שיער, טיפולי גוף וטיפולי פנים. ד"ר ענת אלקין אשר הקימה בעזרת שותף מרכז לבריאות אסטתיקה רפואית יפהפייה ומתקדמת בתל אביב. המסת שומן בלייזר הינה אחד הטיפולים המודרניים והמבוקשים במקום, ומתבצעת על ידי אשת מקצוע מנוסה ומיומנת. הטיפול מקומי, קצר וידידותי, כאמור אינו כרוך בכאבים או דימום, ולאחר כחצי שעה תהיו אחרי הטיפול. כנסו לאתר של ענת, והתרשמו ממגוון הטיפולים הגדול, מהגישה המקצועית והאסתטית, ומההבנה העמוקה בכל מה שנוגע לצרכים אסתטיים של בני אדם – גברים ונשים כאחת. המכשור במרכז לבריאות אסטתיקה רפואית של ענת מודרני ומתקדם, פרי מחקרים והתקדמות הטכנולוגיה, והמטפלים כולם מקצועיים, אדיבים, מנוסים ומיומנים בתחומם. זקוקים לטיפולים קוסמטיים לגוף או לפנים? זקוקים לטיפולי שיער שונים? אצל ענת תמצאו מענה מושלם למבוקשכם.

ד"ר ענת אלקין תטפל לכם גם בגוף וגם בסימפטום.

הינכם מוזמנים ליצור קשר לתיאום פגישת ייעוץ ובדיקה להתאמת הטיפול.
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי