הסרת שיער בלייזר או בקרן אור? | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הסרת שיער

צמיחת שיער בלתי רצוי הינה תופעה אשר מטרידה נשים רבות כיום ואפילו גם כמות לא מבוטלת של גברים אשר השימוש הקבוע בשעווה או בגילוח התישו אותם והם מחפשים את הדרך להיפטר מהשיער הבלתי רצוי פעם אחת ולתמיד. הסרת שיער הינה הדרך הפופלרית ביותר כיום שבה ניתן להיפטר באופן תמידי מהשיער הבלתי רצוי וכל זאת באמצעות מספר של טיפולים.

מהן השיטות להסרת שיער בלתי רצוי לתמיד?
השיטה המוכרת והפופולארית ביותר כיום הינה הסרת שיער בלייזר, כיום ישנם מכונים רבים אשר מציעים את שרותם להסרת שיער באמצעות לייזר. מכונים אלה כבשו את השוק בעקבות ההבטחה שלהם להסרת שיער בדרך הטובה ביותר במינימום של זמן.

השיטה של הסרת שיער בלייזר הינה פשוטה ופועלת בצורה כזאת שהלייזר מחמם את השורש של השיער עד אשר נגרם לשורש נזק בלתי הפיך ובכך מונעת צמיחה מחודשת של השיער באותו אזור. כמו לכל שיטה גם כאן ישנם מגבלות כלומר אנשים בעלי שיער בלונדיני, שיער שיבה ושיער ג'ינג'י בהיר אינם יכולים לעבור את הטיפול של הסרת שיער בלייזר שכן קרן הלייזר אינה מבחינה בין השיער לבין העור ובעקבות כך הטיפול יכשל. בעבר גם בעלי עור כהה אינם היו יכולים לעבור טיפול בלייזר אך מכשירי הדור הרביעי נתנו מענה גם לקהל יעד זה וכיום הם יכולים לעבור את הטיפול. הטיפול בלייזר פחות יעל ויכול לגרום לנזקים בעור, אדמומיות ופגמנטציה.
שיטה נוספת ופחות מוכרת של הסרת שיער הינה באמצעות קרן אור, השיטה עובדת בצורה הדומה לזאת של קרן הלייזר בכך שהיא מעבירה קרן אור בעוצמה חזקה דרך העור ובכך פוגעת בריכוזי מלנין גבוהים כמו בסיס השיער ובכך גורמת לו לנזק ומונעת צמיחה מחודשת של השיער.

היתרון של שיטה זו על פני השיטה של הלייזר הינו שהיא גם נותנת מענה לקהל יעד בעל עור כהה שכן עד לא מזמן הם אינם היו יכולים לעבור טיפול באמצעות לייזר בנוסף יש הטוענים שהשימוש בשיטה זו פחות מכאיב מהשיטה של הלייזר כלומר שאם יש בן אדם אשר רף הכאב שלו נמוך שיטה זו עדיפה עבורו מאשר הלייזר אך כיום ישנם משחות אשר מונעות את ההרגשה של הכאב בזמן הטיפולים.

הסרת שיער באנרגיית האור היא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם השומרת ביותר על עור המטופל, נותנת תוצאות מרשימות ביותר ללא תופעות לוואי גם לעור שזוף.

ענת אלקין - שיקום שיער
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי