העלמת קמטים ומיצוק העור | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

העלמת קמטים ומיצוק עור

העולם שייך לצעירים - זו הסיסמא היום, במאה ה-21. ואנחנו כולנו רוצים להיות, או לפחות להיראות, צעירים. בעוד שלפני שנים לא ניתן היה להתגבר על פגעי הזמן והזדקנות העור, כיום הרפואה והקוסמטיקה מאפשרים זאת. הבנת תהליכי ההזדקנות והזדקנות העור לצד התפתחות מכשירים, תכשירים וטכנולוגיות חדשות, מאפשרים לנו לבצע טיפולי העלמת קמטים ומיצוק העור, המצעירים את מראה פנינו בפעולה המוכרת כיום כאנטי אייג'ינג.

הקמטים נוצרים כאשר שכבת העור העליונה ורקמות החיבור של העור נפגעים. הדבר קורה עקב אורח חיינו,  תזונה לא נכונה, זיהום אוויר בחומרים כימיים וקרינת השמש. העור מתייבש ונעשה דק יותר עם השנים, רקמות החיבור נחלשות והוא אינו גמיש כמו בעבר. התוצאה היא עור דק ומקומט, הנראה זקן.

העלמת קמטים ומיצוק העור, תכלול טיפול בשכבה החיצונית של העור, ניקיונו והזנתו וכן טיפול עמוק יותר, אשר ימריץ את העור לייצר ולחדש רקמות חיבור. טיפול נכון ומקצועי יגרום לתהליך העלמת קמטים ומיצוק העור.

בקליניקות של ענת אלקין - מתבצעים מידי יום טיפולי העלמת קמטים ומיצוק העור, בעזרת המכשירים החדשניים ביותר. ניקוי שכבת העור החיצונית מתבצעת על ידי פילינג עדין, המוריד את השכבות העליונות של העור את הלכלוך ומנקה אותו באופן יסודי ביותר, ופותח את הנקבוביות.

חדירה לשכבות העור העמוקות יותר מתאפשרת בעזרת שימוש במכשיר המקרין גלי רדיו ואולטרה סאונד. גלי הרדיו מחממים את השכבה הפנימית של העור, מה שמאיץ בו את ייצור הקולגן והאלסטין, רקמות החיבור, המותחות את העור וממצקות אותו.
השימוש בידית ST המאפשרת טיפול בטמפרטורה של עד 48 מעלות בפולסים, מאפשרת לנו להגיע לשכבות העור העמוקות ביותר.

לסיום נשלב תמציות צמחים וחומצות להענקת טיפול משלים ומושלם.

בקליניקות מתבצעים טיפולי פלזמה תרפיה לחידוש עור הפנים ע"י רופא מוסמך
פלסמה טרפיה PRP הינו טיפול המבוסס על הזרקת פלזמה, המופקת מהדם של המטופל עצמו. לאחר שנוטלים מהמטופל דגימת דם, מפרידים את הכדוריות הלבנות, במכשיר צנטריפוגה ומזריקים אותן חזרה לעור הקרקפת, במטרה שתאי הגזע הנמצאים בטסיות הדם יגרמו להתחדשות העור.
 
תמונות לפני ואחרי - טיפול אחד
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי