הצמחת שיער באופן טבעי | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הצמחת שיער באופן טבעי

הצמחת שיער באופן טבעי - כיצד ניתן להביא לצמיחת שיער מחודשת ולטפל גם בגורם הפנימי להתקרחות?

כיום ניתן לאתר ולטפל בגורם הפנימי להתקרחות, הנמצא בתאי הגוף שלנו, ע"י מכשור מתקדם הדומה לMRI.  באמצעותו ניתן לאתר את כל מערכות הגוף, חיידקים, אלרגיות ותהליכים פנימיים ולהתאים טיפול מותאם אישית של רפואת תדרים, נטורופתיה קלינית והמלצות תזונתיות בשילוב מיקרו הזרקות לקרקפת בהתאמה אישית. הטיפול מסייע לאיזון הגוף,  שיקום השיער וצמיחה מחודשת.

הטיפולים בנשירת שיער חייבים להיות מותאמים אישית לכל מטופל על פי הצב הבריאותי ומצב השורשים שלו או שלה ולא, לא תתרחשנה תוצאות.

היום בעקבות התפתחות העולם המודרני ושיגרת החיים העמוסה, בין דאגה כזו או אחרת לעבודה ולילדים, מגלים אנשים רבים באמצע החיים, כי אל מול המראה מתגלה מחזה מעיק ומציק. הבלורית אשר התהדרתו בה כל החיים לפתע קיבלה צורה חדשה, דלילה ועייפה. תופעה זו הינה תופעה מוכרת בעיקר בקרב גברים. אולם בעשורים האחרונים יכולות להעיד גם הרבה מאוד נשים, כי הן סובלות מהתקרחות כבר בגיל צעיר.

מדוע נושר השיער? האם ניתן להחזיר את מראה השיער היפה? מה הן ההשלכות של הטיפול הטבעי? מה היא הייחודיות של הייר סולושיין?

זה נוגע בכל שכבות האוכלוסייה, החל מגילאים צעירים מאוד ועד מבוגרים. איבוד השיער הוא תופעה שנחקרה רבות והמסקנות לגביה הן חד משמעיות - אורח חיים לא בריא, בתוספת גנטיקה לקויה עשויה לגרום לאיבוד שיער.

לרוב מדובר בשילוב של מספר סיבות הגורמות או מאיצות את בעיית נשירת השיער וחשוב לאבחן ולטפל נכון.

בראש הפירמידה נמצא DHT המטבולית הפעיל ביולוגית של הורמון הטסטוסטרון אשר יושב על זקיקי השיער וגורם להתכווצותם. ל-DHT  יש זיקה חזקה ביותר לקולטן הטסטוסטרון והוא שייך לקבוצת התרכובות הנקראת אנדרוגנים. ההורמון DHT גורם לשלב הגדילה של השערות להתקצר באופן ניכר ובכך גורם להתקרחות.

השיטה שלנו עוזרת לאיזון הגוף לפי שיטת הנטורופתיה הקלינית ורפואת התדרים, בשילוב טיפול הזרקת פפטידים וצמחי מרפא לקרקפת. הטיפול שלנו גורם לכל שורש רדום להתעורר, להתעבות ולהתחזק.

תופעת התקרחות יכולה להתרחש גם אצל אנשים צעירים, בגלל גנטיקה, תזונה לא נכונה, מחסור בוויטמינים ובגלל מחלות עור שונות, הפוגעות בשורשי השיער ואפילו בגלל מצבי לחץ. כאשר זרימת הדם בקרקפת פוחתת והמערכת החיסונית בגוף יורדת, הזקיקים אינם מקבלים מספיק דם והתאים בגוף נחלשים ומפסיקים להצמיח שיער. במקרה וההתקרחות נגרמת מההורמון הגברי היוצר את ההתקרחות DHT  ניתן לטיפול, אך חשוב להגיע בזמן. כחלק מהטיפול חשוב לסרוק את כל מערכות הגוף בעת ובעונה אחת, כך ניתן למצוא את הגורם הפנימי להתקרחות.

זאת ההתמחות שלנו, למצוא את שורש הבעיה ולהתאים טיפול נטורופתי בשילוב רפואת תדרים לאיזון הגוף הכולל המלצות תזונה ושינוי אורח חיים שיסייע למניעת נשירת שיער.

מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 הם בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. וכן 80 אחוז מהגורמים להתקרחות הם הבעיות הפנים גופניות הללו.

לא קיים כיום מוצר, תכשיר או מכשיר היכול לגרום לטיפול בגורם הפנימי של ההתקרחות ולגרום לצמיחת שיער. הטיפול היחידי שהוכח מחקרית הינו טיפול בתאים הפגועים.

לאורך השנים נוסו הרבה מאוד שיטות,  חלקן מבוססות על תהליכים כימיים ולא טבעיים.
בהייר סולושיין החליטו לקחת את הטיפול לכיוון הטבעי לחלוטין. הצמחת שיער באופן טבעי היא ללא ספק הדרך הבריאה והמשתלמת ביותר למטופלים. טיפול טבעי אין בו תופעות לוואי ולא סיכונים מיותרים.
 
תמונות לפני ואחרי:
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי