הצמחת שיער במפרצים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הצמחת שיער במפרצים

מה המשמעות של הצמחת שיער במפרצים עבור גבר או אישה? מה היא הדרך הטובה ביותר להצמיח שיער מחדש? היכן מומלץ לעבור טיפול מסוג זה?

לא פעם אנו נתקלים בחיי היום יום בגברים ובנשים אשר סובלים מנשירת שיער כזו או אחרת. לצערנו התופעה הזו היא תופעה כלל עולמית ויש שיטענו, כי בעשורים האחרונים יותר ויותר אנשים סובלים מנשירת שיער. יש לכך הרבה מאוד סיבות, המומחים טוענים כי לגנטיקה יש השפעה רבה על נשירת השיער, אולם פעמים רבות נראה כי ילדים להורים קרחים יכולים לשמור ולשמר את שיער ראשם.

הצמחת שיער במפרצים מתאפשרת היום, הרבה יותר מבעבר (הלא כל כך רחוק). מחקרים רבים וניסויים שונים הוכיחו כי התקרחות באזור המפרצים נגרמת לרוב מרגישות להורמון הגבריDHT ומנטיות הגוף המשפיעות על ההתקרחות, ברוב המקרים באזור הקדמי של הראש. כאמור תיקון המצב אפשרי, אך לא בכל מצב. גברים ונשים אשר לא טיפלו בבעיה בזמן וכראוי, עלולים לגלות כי עבורם הסיכוי להחזיר שיער ראש טבעי בחלק הקדמי, הוא נמוך מאוד.

הבעיה היא שאזור זה הוא אזור גרמי ושם השורשים מתים לרוב עד 8 שנים של קרחת. להבדיל מהאזור העליון של הקרקפת המכונה פדחת, שם השורשים חיים יותר זמן בדרך כלל.

ישנם כאמור הרבה מאוד שיטות לטיפול התופעה, אולם ללא ספק שיטתה של ענת אלקין להצמחת שיער במפרצים, היא בעלת אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר אל מול יתר השיטות המוכרות. בשיטה זו, נעשה שימוש במזותרפיה עם חומרים טבעיים לחלוטין וכן טיפול להזרמת הדם אל זקיקי השיער, על ידי מכשור מיוחד המיועד לכך. בקליניקות של ענת אלקין עובדים עם מכשור חכם לאבחון הממוחשב המתקדם בעולם! האבחון בשילוב הנטורופתיה והתזונה הנכונה יעזרו לגוף ולחזק את השיער ולהביא לצמיחת שיער מחודשת בשילוב הטיפול החיצוני.

מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 הם בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות בחילוף מטבולי, מערכת עצבים שאינה תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה נוספות.

כיום, ועל פי ניסיוננו טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סימפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ע"י המכשיר אבחון המתקדם בעולם.

ד"ר ענת אלקין מומחית לנתורופתיה אשר משלבת בין הידע מעולם הרפואה המערבית לבין טיפול בשיטה הטבעית. מכשיר האבחון סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב שלאחריו ניתן להתאים טיפול ותרכובות צמחים בהתאמה אישית.

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

הצמחת שיער במפרצים? מדוע זה חשוב כל כך?
נכון להיום יותר ויותר אנשים מעדיפים לגלח את שיער ראשם ולהתהדר בקרחות. אולם שיער ראש בריא ויפה הוא ללא ספק משפיע השפעה רבה מאוד על תחמי חיים רבים מאוד. שיער מלא משמעותו בטחון עצמי גבוהה. שיפור הביטחון העצמי יגרום לשיפור בתחומים רבים בחיים כשבניהם התנהלות בין אישית במקום העבודה, זוגיות וכולי. טיפולי השיער והנטורופתיה לבטח משפרים את מצב ההרגשה הכללית לטובה.

סובלים מבעית מפרצים בשיער? רוצים פיתרון עבור הצמחת שיער במפרצים? ענת אלקין לשירותכם!

טיפולי הצמחת שיער הם המומחיות של ענת אלקין והצוות המקצועי שלה. השיטה המבוססת על חומרים טבעיים, תעזור לכם לשנות את חייכם מן הקצה אל הקצה.

שירות אישי לאורך כל הדרך. אחריות מלאה לשביעות רצון הלקוחות.

* לא קיים היום מוצר, תכשיר, מכשיר, רולר, דיקור, תמצית, אמפולה, פורמולה, כדור או ויטמין וכו היכול לטפל בשורש בעיית הידלדלות שיער הראש. עד היום ישנו רק מחקר על טיפול בתאים הפגועים בגוף לטיפול בגורם להתקרחות ושיפור המערכת החיסונית בתאים בכך גם להצמיח שיער לאורך זמן.
הנכם מוזמנים להכנס למחקרים קליניים באתר הייר סולושיין מונעת ולהבין את משמעות הטיפול >
תמונות לפני ואחרי:
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי