הצמחת שיער טבעית | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הצמחת שיער טבעית

למה מומלץ לעשות שימוש האמצעים טבעיים לטובת הצמחת שיער? מה היא הדרך הבריאה ביותר למניעת התקרחות? מה הם הסיבות הבולטות ביותר להתקרחות בקרב גברים ונשים?

אין ספק כי התופעה הזו מדירה שינה מעיני רבים. לשיער יש חשיבות רבה מאוד במראה הכללי של גבר או אישה. רבים מגלים ביום בהיר אחד כי קבוצה של שיער מונחת על הכרית או מתווספת לערימה של שערות ונשארת על המסרק. זו היא תופעה די מוכרת אשר הולכת וגוברת בעשורים האחרונים. יש הטוענים כי נשירת השיער היא תוצאה של האוכל המעובד, של אורח חיים תובעני ולחוץ, של גנטיקה לקויה, של מחלות וטיפולים וכו'.

תופעת התקרחות יכולה להתרחש גם אצל אנשים צעירים, בגלל תורשה, תזונה לא נכונה ומחסור בויטמינים, בגלל מחלות עור שונות הפוגעות בשרשי השיער ואפילו בגלל מצבי לחץ. כאשר זרימת הדם בקרקפת פוחתת והמערכת החיסונית בגוף יורדת הזקיקים אינם מקבלים מספיק דם והתאים בגוף נחלשים ומפסיקים להצמיח שיער. במקרה וההתקרחות נגרמת מההורמון הגברי היוצר את ההתקרחות שנקרא DHT ניתן לטיפול אך חשוב להגיע בזמן, בנוסף אנו צריכים לסרוק את כל מערכות הגוף בעת ובעונה אחת בכך למצוא את הגורם הפנימי, זאת ההתמחות שלנו, למצוא את שורש הבעיה ולהתאים טיפול נטורופתי בשילוב רפואת תדרים לאיזון הגוף המלצות תזונה ושינוי אורח חיים ובכך לסייע למניעת נשירת שיער.

מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. וכן 80 אחוז מהגורמים להתקרחות אלו הבעיות הפנים גופניות הללו.

כיום ניתן לאתר ולטפל בגורם הפנימי להתקרחות הנמצא בתאים ע"י מכשור מתקדם בדומה לMRI. בכך ניתן לאתר את כל מערכות הגוף חיידקים, אלרגיות, תהליכים פנימיים בגוף ולהתאים טיפול מותאם אישית של רפואת תדרים, נטורופתיה קלינית והמלצות תזונתיות בשילוב מיקרו הזרקות לקרקפת בהתאמה אישית.
הטיפול מסייע לאיזון הגוף, שיקום השיער וצמיחה מחודשת.

הטיפולים חייבים להיות מותאמים אישית לכל מטופל על פי הצב הבריאותי ומצב השורשים של כל מטופל או מטופלת ולא לא תתרחשנה תוצאות.

כיצד ניצן להצמיח את השיער מחדש?
כאמור, ישנן שיטות אותן ניתן לבצע לבד בבית, וישנן שיטות הצמחת שיער המתבצעות על ידי גורמים מקצועיים. ככלל, כדאי לעסות את הקרקפת במשך כמה דקות כל יום. כמו כן, יש לקבל ייעוץ באשר לתזונה נכונה. זאת אך ורק איש מקצוע יוכל לעשות. כדאי לצרוך קטניות, הרבה פירות וירקות טריים, להפחית את צריכת הבשר עתיר השומנים, לצרוך שקדים ואגוזים, לאכול רק לחם מקמח מלא, כל אלה יכולים להשפיע הן על השיער והן על כל הגוף.

חשוב מאוד לחפוף את הראש עם החומרים הנכונים. כלומר שמפו מצמחים. מומלץ לעשות שימוש במוצרים טבעיים ולא במוצרים ספוגים בכימיקלים או לחות אשר יכולים בעצמם לגרום להתקרחות.

לבעלי שומניות יתר בקרקפת ניתן לעסות את הקרקפת ולשטוף את השיער עם בשמפו מבית טבע טבעי כגון רוזמרין וסרפד, במקרה והשומניות כרונית זהו סימפטום לבעיה פנימית וחשוב להגיע לטיפול.

אין צורך להשתמש בטיפולים קוסמטיים כגון: במשחות, רולר, תמצית, דיקור אמפולות, אדים , לדים וכו הדבר רק מנקה את הקרקפת ומשפר את זרימת הדם גורם לשיפור הטקסטורה של השיער אך לא לאורך זמן.

אין ספק כי הצמחת שיער טבעית היא המתכון הבטוח ביותר ליהנות משיער שהוא גם יפה וגם בריא. התהליך הטבעי אינו גורר אחריו תופעות לוואי מטרידות. השיטה של הייר סולושיין  מבוססת כאמור על מרכיבים טבעיים בלבד המוחדרים בהחדרה ישירה אל הקרקפת. לאורך השנים זכו הרבה מאוד גברים ונשים לחדש את צמיחת שיערם בהצלחה רבה.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי