השתלת זקיקים אלקטרונית | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת זקיקים אלקטרונית


אחת הבעיות המלוות את המין האנושי מאז שחר האנושות, הינה בעיית ההתקרחות. שיער נחשב מאז ומעולם לסמל של חוזק וחיוניות, (ראה מקרה שמשון הגיבור), בעוד קרחת נחשבה לבעייתית. מקרה הנביא אלישע, שעל פי המתואר במקרא הקניטו אותו נערים בגלל הקרחת שלו, מהווה תזכורת ליחס לקרחים לאורך ההיסטוריה. ואולם בשנים האחרונות נוצרו שיטות חדשות להשתלת שיער, הפותרות את הבעיה מהיסוד. השתלת זקיקים אלקטרונית  מהווה ציון דרך חשוב בתחום, כיון שהשיטה הזאת מאפשרת השתלה של שיער בצורה מסודרת יותר, ופיזור נכון שלו על פני הקרקפת. מהי בדיוק השתלת זקיקים אלקטרונית? כיצד היא מסייעת לצמיחה נכונה ועקבית של השיער? היכן ניתן לבצע השתלת זקיקים כאמור לעיל, בצורה מקצועית ובמחיר סביר? כל התשובות בשורות הבאות.
 
השתלת שיער robotics-fue-dhi במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.
 
בתהליך ההחדרה אנו משלבין בין השיטה הרובוטית לבין שיטת הFUE וDHI לתוצאות מקסימליות.

השתלת זקיקים אלקטרונית

השתלת זקיקים אלקטרונית היא למעשה נטילה של זקיקי שיער מאזורים שבהם צמיחת השיער היא טובה, והשתלה שלהם באזורים אחרים בקרקפת, שבהם הזקיקים אינם מצמיחים שיער, או שצמיחת השיער שם היא דלילה. ההשתלה מתבצעת באמצעים מיוחדים, בשתי שיטות עיקריות. השיטה הראשונה הינה FUT (Follicular unit transplantation) . בשיטה הזאת, נוטלים המומחים פיסת עור מאזור עשיר בשיער, מפרידים ממנו את השערות האיכותיות ומשתילים את זקיקי השיער לתוך הקרקפת באזורים הבעייתיים. השיטה השנייה מכונה FUE, והיא מעין שכלול של השיטה הראשונה. כאן, מתבצעת השתלת זקיקים באופן פרטני, כאשר המומחים נוטלים זקיק אחד איכותי מאזור עשיר בשיער, ומשתילים אותו באזור הנדרש. העבודה הינה בעין ובידיים כך שהרבה זקיקים נשברים וכלי הדם נפגעים והזקיק אינו נתפס. השתלת זקיקים אלקטרונית היא מהירה יותר, המומחים שהם רופאים בסיוע ברובוט המצלם וממפה את האזורים הבעייתיים ומאפשר לבצע השתלה מושלמת בפחות זמן וכאב ובתוצאות גבוהות בהרבה במינימום ריאקציה בעור.

השתלת זקיקים אלקטרונית וצמיחת שיער

השתלת זקיקים אלקטרונית מאפשרת יצירת משטח שיער אחיד בכל האזור שבו מבוצעת ההשתלה. בשיטה הזאת, כאשר השיער המושתל מתחיל לצמוח, הוא צומח באופן טבעי, שאיננו מסגיר את העובדה שמדובר למעשה בשיער מושתל. בתוך זמן קצר יחסית, השיער מתחיל לצמוח ויש לטפל בו בדיוק כפי שמטפלים בשיער רגיל. ואולם השתלת זקיקים כשלעצמה איננה ערובה לשיער בריא תמיד, ויש להשלים את פעולת ההשתלה בטיפול משלים בניהול אורח חיים בריא וטיפול נכון בשיער. אם יש לך עניין בביצוע השתלת זקיקים אלקטרונית  שתסייע להיפטר מהקרחת, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של ד"ר ענת אלקין, מומחית לרפואה אסתטית, יסייעו לך להיפטר מהקרחת אחת ולתמיד. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות את הצעד הראשון בדרך להשתלת שיער מוצלחת, שתשנה את המראה ואת הדימוי העצמי שלך כאחד.
הטיפול מבוצע בת"א ע"י צוות רפואי מיקצועי ובמחירי טורקיה.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי