השתלת שיער בסיוע רובוט | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת שיער בסיוע רובוט


השתלת שיער בסיוע רובוט הינה השתלה המבוססת על פעולה אינטנסיבית של רובוט ייעודי, שהתפקיד שלו הוא לזהות את זקיקי השיער הבעייתיים ולאפשר לבעל המקצוע העוסק בהשתלה, להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור המטופל. מהי בדיוק השתלת שיער בסיוע רובוט ומה המשמעויות שלה? כיצד מתבצע טיפול השתלת שיער מהסוג הזה? מיהם אנשי המקצוע האמונים על הפעולה כאמור לעיל? בשורות הבאות נעסוק בנושא הזה בהרחבה.

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקיקי השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

השתלת שיער בסיוע רובוט

הרובוט, כהגדרתו, הוא מכשיר המסוגל לבצע פעולות קבועות החוזרות על עצמן בפרק זמן נתון. בכל הנוגע להשתלות שיער, הרובוט מבצע בתוך זמן קצר יחסית, עבודה שיכולה לקחת במקרה אחר זמן ארוך יחסית, ולהתבצע בצורה פחות יסודית. השתלת שיער בסיוע רובוט מתבצעת, כאשר מצלמה רובוטית מצלמת את האזור המיועד להשתלה, מזהה את האזורים באנלייזר ומאפשרת לבחור את זקיקי השיער הבריאים בלבד במהירות ובשלמותם.  מאפשרת השתלת זקיקיםבריאים אשר הקלטו באופן צפוף.. ככל שמספר הזקיקים המושתל גדול יותר, כך מראה השיער יהיה סמיך יותר ורענן. השתלת שיער בסיוע רובוט היא דוגמה טובה לניצול הטכנולוגיה לטובת הרווחה והאסתטיקה. במחשב האנלייזר אשר הרובוט מזהה את הזקיקים הבריאים, הוצאת בסקשן מיוחד ללא מגע יד אדם, והחדרתם אוטומטית בהחדרה ננו כרורגית באינפלנטר חשמלי וגם בשיטת DHI. התוצאה הינה אחידה הרבה יותר ופחות פציעה בעור.

השתלת שיער בסיוע רובוט ומשמעויותיה

האפשרות לביצוע השתלת שיער בסיוע רובוט היא בעלת משמעות חשובה, בכל הנוגע לאסתטיקה הגברית. אם עד לפני עשור אחד ואפילו פחות, היתה הקרחת מעין גזירת שמים שלא ניתן היה להתגבר עליה, הרי שההשתלה בעזרת הרובוט מאפשרת לשנות בתוך זמן קצר יחסית את המצב. ואולם חשוב לזכור, כי השתלת שיער בסיוע רובוט והצמיחה של השיער אינן סוף הדרך. לאחר ביצוע ההשתלה יש להמשיך לדאוג לבריאות השיער והקרקפת, אם בעזרת תזונה ואורח חיים נכון ואם בעזרת טיפול מתאים בשיער המחודש לאחר ההשתלה. זה המקום לציין כי השתלת שיער איננה דבר מובן מאליו, ולא תמיד ניתן לחזור עליה בהצלחה, חלקית או מוחלטת, מספר לא מוגבל של פעמים. זאת הסיבה שמעבר לביצוע ההשתלה, יש לדאוג לבריאות השיער המושתל והקרקפת.

השתלת שיער בסיוע רובוט

אחת הסוגיות היותר חשובות בתחום השתלת השיער, היא זיהוי בעלי המקצוע המיומנים, המנוסים והאמינים ביותר בתחום. על פי חוק, חייבת השתלת שיער בסיוע רובוט והשתלת שיער בכלל בישראל, להיות מלווה על ידי רופא. זאת, כיון שמדובר בפעולה שיש לה משמעויות רפואיות. זאת, בנוסף על החשיבות של השתלה מקצועית ונכונה. אנשי המקצוע של ד"ר ענת אלקין וצוות הרופאים מומחית לאסתטיקה רפואית עם ניסיון בהשתלות ידניות משנת 1995, אמונים על ביצוע השתלת שיער בסיוע רובוט בצורה בטוחה ובתוצאות איכותיות. כדאי ליצור קשר כעת ואנו נחזור אליך בהקדם להמשך התהליך.
*5354
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי