התחלפו הידיים במכונות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

התחלפו הידיים במכונות

בעשורים האחרונים אנו עדים לתופעה של החלפת העבודה הידנית בזאת של מכונות, שכן כל דבר שבעבר היה מטופל באופן ידני, לרוב היה אפשר לטפל בבעיות אסתטיות כאלה ואחרות באמצעות קרמים ומשחות בלבד אשר מריחתם באזור הייתה אמורה לעשות את העבודה. עתה ישנם מכונות אשר חוסכות כוח אדם ומגיעות לרמת יצור גדולה יותר מזו של בני האדם. גם בתחום הטיפולים והאסתטיקה התחלפו הידיים במכונות כלומר אנו עדים לתופעה שחברות רבות מציעות טיפולים רבים באמצעות מכונות ולייזרים אשר יתנו לנו טיפול מדויק ויעיל זאת באמצעות מחקרים רבים שנערכו בתחום.
 
מהן ההיתרונות של המכונות על פני המשחות והקרמים:
מחקרים רבים אשר נערכו בתחום של האסתטיקה בעקבות השימוש במכונות במקום בקרמים ושמנים מוכיח שישנם יתרונות רבים בשימוש במכונות על פני הקרמים והשמנים שהיה נהוג להשתמש בהם בעבר.

יתרון ראשון הינו משך זמן הטיפול, בעבר בעת השימוש בקרמים ושמנים משך הזמן של כל סוגי הטיפולים היה ממושך וארוך שכן לוקח זמן עד שהיה ניתן לראות שינוי לטובה לעומת זאת הטיפול באמצעות מכונות ומכשירים  ועל ידי הזרקות מותאמות אישית מציע את הדרך המהירה ביותר לטיפול בכל בעיה אסתטית החל מקמטים ועד לנשירת שיער ובעיות מורכבות אף יותר. יתרון נוסף בשימוש במכונות על פני משחות וקרמים הינו העלייה באחוזי ההצלחה והיעילות של הטיפול שכן בעת השימוש בקרמים ומשחות אחוזי ההצלחה היו נמוכים יחסית מכיוון שעל כל בן אדם המשחה או הקרם פועל בצורה שונה ומביאה לתוצאה שונה לעומת זאת השימוש במכונות מביא לכך שאחוזי ההצלחה ברוב הטיפולים עלו בצורה דרסטית שכן הטיפול החזק והממוקד של המכונה גורם לאחוזי הצלחה גדולים כל כך.

יתרון שלישי הינו הסיכון ותופעות הלוואי, בכל טיפול כזה או אחר ישנו את הסיכון לסבול מתופעות לוואי אך כיום בעת השימוש במכונות המטופל עובר סדרה של בדקות על מנת להתאים לו את הטיפול המתאים ביותר עבורו מה שלא היה ניתן לעשות בעת השימוש בקרמים ומשחות – אך כמובן שגם בטיפול במכונות ישנה את האפשרות של תופעות לוואי, לכן חשוב לבחור בחברה מוכרת בשוק ולראות שהמטפלת בעלת נסיון אשר תספק לכם שירות אמין ואיכותי ענת אלקין.

תהליך ההזרקה בשנים האחרונות התפתח משמעותית, בעבר הייתה ההזרקה במזרק ידני פשוט ולא מדוייק, ההזרקה היום נעשית במכשיר הזרקה אלקטרונית מיקצועי ורפואי אשר מאפשר לעבוד בדיוק רב וללא כאב כלל.

טיפולי השיער בעבר היו נקראים לפי משרד הבריאות בריאות הקרקפת, אלו טיפולי עיסויי וחיטויי הקרקפת במשחות ושמפואים ואמפולות למינהם. הטיפול חיצוני ועובד על עיבוי הרקמות וניקוי יסודי של הקרקפת.

הדבר מחקרית לא יכול להצמיח שיער וכן יכול לגרום לניקוי הקרקפת ובכך לשפר את טקסטורת השיער.

היום ישנו טיפול רפואי ומותאם אישית של הזרקת מיקרו הזרקות של פורמולות טבעייות לקרקפת בשילוב נטורופתיה קלינית לפי הבדיקות דם וסריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת. הטיפול הוכח כמשקם שיער וגורם לצמיחה מחודשת, והשימור לאחר מיכן נעשה מהבית.

היום כבר איננו מסתמכים על בדיקת דם אשר נותנת מידע כללי על הגוף ועל הממצאים במערכת הדם בלבד.
עובדתנו ברפואה האינטגרטיבית במכשיר האבחון הרפואי המתקדם בעולם הסורק בידיוק רב את כל מערכות הגוף ומאפשר לנו לזהות תהליכים פנימיים בגוף, אלרגיות , חיידקים וכו ולטפל בשיטת רפואת התדרים.

ד"ר ענת אלקין מזמינה אותך לבדיקת וייעוץ להתאמת הטיפול.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי