התקרחות במפרצים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

התקרחות במפרצים

מכירים את המושג 'מפרצים' אך לא במובן החיובי של המילה? אם כן, הגעתם למקום הנכון. התקרחות במפרצים היא אחת התופעות השכיחות ביותר של איבוד שיער בקרב גברים ומחקרים רבים בשנים האחרונות מתמקדים במציאת פתרונות יעילים לטיפול בתופעה הזו. נהוג לחשוב כי תופעת הקרחת היא עניין גנטי בלבד, אך כיום ידוע כי יש השפעות שונות על גוף האדם אשר פוגעות ביכולת של השיערות לחדש את עצמן. את חידוש השיער ניתן לבצע בהתאם לבעיה ממנה סובל המטופל. אחד הטיפולים הנפוצים לקרחת מתבצע בעזרת השתלת שיער. מניעה של קרחות נוספות על הקרקפת ניתן לבצע דרך טיפולים טבעיים הכוללים הזנה פנימית וחיצונית של שיער הראש. 

התקרחות גברית טיפול ללא אשפוז

בחיפוש אחר פתרונות להתקרחות גברית טיפול ללא אשפוז הוא המומלץ ביותר. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת להשתלת שיער ניתן להוציא זקיקי שיער בריאים מהקרקפת של המטופל ולהשתיל אותן במקומות המקריחים ללא אשפוז. אך מה עושים עם קרחות נוספות יופיעו בהמשך? במידה ויש חשש כי יופיעו קרחות נוספות באזורים אחרים בקרקרפת, ניתן לקבל טיפול טבעי במטרה להחזיר את הגוף והשיער לאיזון ולמנוע נשירה נוספת.  

טיפול בהתקרחות אצל גברים בעיר תל אביב

אם אתם גרים באזור העיר תל אביב, תוכלו לפנות למרכז לאסתטיקה רפואית מתקדמת הממוקמת במרכז תל אביב עם גישה נוחה להגעה מכל רחבי הארץ ברכב, רכבת או אוטובוס. טיפול בהתקרחות אצל גברים כדאי לעשות במרכז רפואי ותיק המעסיק צוות מקצועי לרפואה אסתטית. 

טיפול בהתקרחות גברית בעיר כפר סבא

בנוסף לעיר תל אביב, גם בעיר כפר סבא ניתן למצוא סניף של טיפולים אסתטיים מקצועיים. חברת HAIR SOLUTION מחזיקה ברשת מרפאות לאסתטיקה מתקדמת עם סניפים ברחבי הארץ כולל סניפים לטיפול בהתקרחות גברית בערים תל אביב וכפר סבא.

טיפול יעיל להתקרחות במפרצים במרכז לאסתטיקה רפואית של HAIR SOLUTION בסניפים ברחבי הארץ

המרכזיים הרפואיים של חברת HAIR SOLUTION הייר סולושיין בתל אביב ובכפר סבא מזמינים אתכם לפגישת אבחון ראשונית לטיפול בהתקרחות במפרצים בפרט ובהתקרחות של גברים בכלל. המרכזים הרפואיים של חברת HAIR SOLUTION הייר סולושיין כוללים צוות מנוסה ומקצועי לטיפול בבעיות של נשירה או בעיות של התקרחות גברים.
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי