התקרחות גברים - איך אפשר לטפל בזה נכון? | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

התקרחות גברים

טיפולים למניעת התקרחות
טיפול התקרחות גברים באופן היעיל ביותר
סובלים מהתקרחות גברים ואינכם יודעים כיצד לטפל בתופעה? רוצים ייעוץ והכוונה מה רצוי ומומלץ לבצע בתור טיפול בהתקרחות? הגעתם למקום הנכון. כל מה שרציתם לדעת על התקרחות נמצא במקום אחד. לפני שבמצעים טיפול בהתקרחות חשוב לדעת כמה שיותר מידע אודות התהליך עצמו.

תופעת ההתקרחות גברים- מהי?

תופעת ההתקרחות גברים איננה דבר קבוע ואינה מתרחשת אצל כל אחד מאיתנו. התופעה קשורה לגנים מסוימים שלקחנו עמנו וכן מפרמטרים נוספים אחרים, ורמת איזון הגוף. כאשר מדברים על התקרחות גברים אין הכוונה לנשירת שיער חולפת אלא למצב בו השיער נושר ואינו שב לגדול. במקום בו היה שיער אינו צומח שום דבר וכך נוצרת קרחת אשר לרוב הולכת וגדלה עם הזמן.

כיום, תודות לשיפור בטכנולוגיה ולפיתוחים השונים שנעשו בנושא זה נוכל לבצע טיפול בהתקרחות אשר מונע מיד את התפשטות הקרחת ולאחר מיכן מצמיח את השורשים הרדומים מחדש, נותן מראה צעיר ורענן יותר למטופל ומשפר את איכות חייו. לכל אחד מתאים טיפול בהתקרחות אחר ולכן יש לבחון כל מקרה לגופו.

קצת על תהליך ההתקרחות גברים:

כיום ניתן לעבור מגוון רחב של טיפול בהתקרחות גברים כאשר יש להתאים לכל לקוח את הטיפול המתאים ביותר עבורו. טיפול בהתקרחות גברים שהיה נפוץ עד תחילת שנת 2012, הינו טיפול של השתלת שיער. בסוף שנת 2015 חלה עלייה בכמות השתלות השיער במיוחד בטורקיה. 
השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

כיום ישנם טיפולי הפועלים על מיקרו רקמה בין תאית ברפואה רגנירטיבית אשר נלקח מדוגמת עור מהעורף 3 פ'נצים בגודל 2.5 מ"מ  להכנת תמיסה בין תאית. התמיסה מכילה גם מיקרו שורשים מדוגמת העור. טיפול זה מבוצע פעם אחת ונחשב חזק בהרבה מטיפולי הפלזמה. במיוחד למטופלים עם קרקפת רגישה ובעיות עור נוספות.

הטיפול הבלעדי שלנו אשר רובו כבר הוכח מדעית הוא טיפול לשיקום שיער דליל. הטיפול בנוי על ביוגנוסטיקה בהתאמה אישית לפי המצב הבריאותי ומצב הקרקפת, ענת אלקין מתאימה טיפול ע"י סריקת מערכות בהצלבה עם בדיקות מעבדה ושיטה של תרכובות צמחים טהורות, בכך סיכויי צמיחת השיער מקסימלים. הטיפול בין 3-5 חודשים והשימור בבית קל,זול ופשוט.

מעוניינים גם אתם לעבור טיפול התקרחות גברים ולהשיב אליכם את הביטחון העצמי? מחפשים אחר מקום מקצועי ואמין לבצע בו טיפול התקרחות גברים? הגעתם למקום הנכון- hair solution  של ענת אלקין מאפשר לכם לבצע טיפול התקרחות גברים באופן מקצועי ואיכותי. המרכז ידוע בשוק, בעל ניסיון רב בתחום הטיפול בהתקרחות גברים ולכן מביא עמו תוצאות טובות. לתיאום התקשר 5354*

התקרחות
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי