התקרחות גברים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

התקרחות גברים

טיפול התקרחות גברים באופן היעיל ביותר
סובלים מהתקרחות גברים ואינכם יודעים כיצד לטפל בתופעה? רוצים ייעוץ והכוונה מה רצוי ומומלץ לבצע בתור טיפול בהתקרחות? הגעתם למקום הנכון. כל מה שרציתם לדעת על התקרחות נמצא במקום אחד. לפני שבמצעים טיפול בהתקרחות חשוב לדעת כמה שיותר מידע אודות התהליך עצמו.

 
תופעת ההתקרחות גברים- מהי?
תופעת ההתקרחות גברים איננה דבר קבוע ואינה מתרחשת אצל כל אחד מאיתנו. התופעה קשורה לגנים מסוימים שלקחנו עמנו וכן מפרמטרים נוספים אחרים, ורמת איזון הגוף. כאשר מדברים על התקרחות גברים אין הכוונה לנשירת שיער חולפת אלא למצב בו השיער נושר ואינו שב לגדול. במקום בו היה שיער אינו צומח שום דבר וכך נוצרת קרחת אשר לרוב הולכת וגדלה עם הזמן.

כיום, תודות לשיפור בטכנולוגיה ולפיתוחים השונים שנעשו בנושא זה נוכל לבצע טיפול בהתקרחות אשר מונע מיד את התפשטות הקרחת ולאחר מיכן מצמיח את השורשים הרדומים מחדש, נותן מראה צעיר ורענן יותר למטופל ומשפר את איכות חייו. לכל אחד מתאים טיפול בהתקרחות אחר ולכן יש לבחון כל מקרה לגופו.

 
קצת על תהליך ההתקרחות גברים:
כיום ניתן לעבור מגוון רחב של טיפול בהתקרחות גברים כאשר יש להתאים לכל לקוח את הטיפול המתאים ביותר עבורו. טיפול בהתקרחות גברים שהיה נפוץ עד תחילת שנת 2012, הינו טיפול של השתלת שיער.
רבים כבר ניסו את הטיפול אך רבים אינם מרוצים ממנו- הטיפול אומנם  קצר אך מביא עמו תוצאות שבטווח הארוך פוגעות בעור הקרקפת, השיער אינו נראה טבעי וצריך לחזור על הטיפול באזורים נוספים שהתקרחות גברים כתוצאה של הפוסט טרואמה מהטיפול הכירורגי. טיפולי השיער המשפיעות הן על המראה הפיזי שלנו והן על הנפש הפנימית שלנו וכן עם המטופל מרגיש כי השיער שלו לא ניראה טבעי המצב יכול להחמיר. לאלו בנינו שלא מעוניינים לעבור טיפול התקרחות גברים מסוג השתלת שיער ניתן לבצע גם תהליך קעקוע שיער. התהליך עצמו פשוט יחסית אך יש להגיע לטיפול שמירה על הקעקוע מעת לעת. בטיפול מחדירים במחט צבע לקרקפת בצורת נקודות. הצבע בטווח הארוך נמרח ומשנה את צבעו וכמובן פוגע בשורשים הקיימים ומאיץ את ההתקרחות הגברית. כל לקוח יבחר לעצמו את הטיפול המתאים ביותר בהמלצת ענת אלקין עבורו ובכדי לדעת זאת חשוב להבין תחילה לעומק מה הוא כל טיפול וטיפול.


הטיפול הבלעדי שלנו אשר רובו כבר הוכח מדעית הוא טיפול לשיקום שיער דליל. הטיפול בנוי על ביוגנוסטיקה בהתאמה אישית לפי המצב הבריאותי ומצב הקרקפת, ענת אלקין מתאימה טיפול חיצוני פנימי ושיטה של תרכובות צמחים טהורות, בכך סיכויי צמיחת השיער מקסימלים. הטיפול בין 3-5 חודשים והשימור בבית קל,זול ופשוט.
 
מעוניינים גם אתם לעבור טיפול התקרחות גברים ולהשיב אליכם את הביטחון העצמי? מחפשים אחר מקום מקצועי ואמין לבצע בו טיפול התקרחות גברים?
הגעתם למקום הנכון- hair solution  של ענת אלקין מאפשר לכם לבצע טיפול התקרחות גברים באופן מקצועי ואיכותי. המרכז ידוע בשוק, בעל ניסיון רב בתחום הטיפול בהתקרחות גברים ולכן מביא עמו תוצאות טובות.
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי