התקרחות גברית - מהן הסיבות להתקרחות גברית? | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

התקרחות גברית

אחת לשנה בערך, נערך סקר בישראל כמה גברים סובלים מקרחות. כמעט כל שנה התוצאה זהה, למעלה ממחצית מהגברים בישראל סובלים מהתקרחות. מצד אחד התוצאות מוכיחות שהמצב לא משתנה, שזה לא רע בכלל, מצד שני, זה אומר שגם כל התהליכים שמיועדים לשפר את המצב, כנראה לא מוצלחים, או יותר נכון, מחצית מהגברים מעדיפים שלא להשתמש בהם. אגב, ישראל נחשבת למעצמה בתחום הקרחות, הממוצע הארצי גבוה מהעולמי. 
 
התקרחות גברית היא תופעה מוכרת, היא לא חדשה, עוד משחר ההיסטוריה גברים סבלו מקרחות, אך יש לומר, שבמאה ה-20 ובפרט בעשרים ושלושים שנה האחרונות, מדובר על תופעה בעלת היקף נרחב יותר. יש לכך סיבות שונות, שחלקן אגב מתייחסות גם לנושא של התקרחות נשית. 
 
בין היתר, אנחנו מדברים על שינוי תזונה,
על מחלות עור שונות, על מתחים ומצבים נפשיים שמובילים להתקרחות גברית, השפעות של איכות הסביבה, השפעות של מזג אוויר, המעבר בין העונות גורם אף הוא לשינוי במצב השיער. לכך יש להוסיף מחלות כמו סרטן שטיפולי כימותרפיה מובילים להתקרחות (הן התקרחות גברית והן נשית), בעיות בכולסטרול, ושימוש בכדורים ותרופות שונות. 
 
כשאנחנו מסתכלים על הסיבות, אפשר לראות, שלפחות בחלקן מדובר על דברים יחסית חדשים מהמאה העשרים, כאשר בישראל צריך לקחת בחשבון הן את המתח התמידי שאנחנו נמצאים בו וכן את העובדה שגברים משרתים בצבא, חווים מלחמות ואירועים ביטחוניים שונים, שגם הם בוודאי לא מוסיפים לבריאות השיער. 
 
הסיבות שציינו, הפכו כנראה את הנושא של התקרחות גברית להרבה יותר מקובל מאשר בעבר. אם בעבר, גברים קירחים היו מתקבלים בצורה יותר ביקורתית (מי יכול לשכוח את דמותו של ג'ורג' קוסטנזה מסיינפלד ואת היחס שלו לקרחת שהיתה לו), אזי שכיום גבירם רבים בוחרים שלא להילחם במצב ופשוט להניח לו. חלקם מתחילים להקריח בשנות העשרים לחייהם, ככל שעולים בגיל כך יותר גברים נאלצים להתמודד עם התקרחות גברית, והדבר נתפס כמקובל, עד כדי כך שגברים רבים מוותרים על תהליך ההתקרחות, וניגשים ישר לעשות קרחת.
כיום ישנם הרבה מאוד טיפולים, מוצרים ומכשירים ביתיים אשר אינם מותאמים אישית ולרוב מכילים חומרים נוספים אשר יכולים לגרום לריאקציה בעור וליבש את השיער.
חומרים הלו ניתנים כמוצר מדף ולהם תאריך תפוגה ארוך ובכך מכילים חומרים משמרים רבים אשר גורמים לשומניות יתר בקרקפת.
המכשירים הנמכרים היום במקומות שונים עובדים לרוב על פולסים, לדים ויונים של אבץ אשר מסייעים לניקוי הקרקפת ויכולים לקרום לעיבוי השיער אך באופן זמני לחלוטין ובאחוזים נמוכים מאוד, לאחר שימוש במכשורים חשוב לבצע תהליך הזרקה לקרקפת ומומלץ שיהיה בהתאמה אישית.
הבדיקה המיקרוסקופית בודקת אך ורק את מצב השורשים בקרקפת ואינה יכולה לספק מידע כלל על הגורם הפנימי של ההתקרחות, כך שאם אומרים לכם שבבדיקה זו ניתן לזהות את הגורם ולהתאים טיפול משולב תדעו שהמקום אינו מקצועי לא באבחון וכן לא בטיפול.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.
 
אם אתם נמצאים בצד שרוצה להתמודד עם הבעיה ולא לוותר לה, אתם מוזמנים לפנות אל ד"ר ענת אלקין, מקליניקת הייר סולושיין. ד"ר אלקין תשמח לבדוק את מצב השיער והקרקפת שלכם, ולהציע לכם רעיונות כיצד להתמודד עם התקרחות גברית. וכן למצוא את שורש הבעיה ע"י סריקה של כל מערכות הגוף וטיפול בתאים הפגועים והגורם להתקרחות. וייצור חומרים למזותרפיה ורק לבסוף פךלזמה תרפיה כטיפול משלים בסוף התהליך.
אולם באזורים מתקרחים ולאחר הטיפול בדלילות שיער ניתן לבצע השתלת שיער בסיוע רובוט בארץ.
השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקיקי השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

רק אצל ד"ר אלקין תקבלו את כל המידע שאתם מחפשים בנושא וכן מגון המלצות ועצות כיצד לפתור את הבעיה ולהחזיר את השיער לראשכם. 
לפרטים ותיאום 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי