התקרחות ד"ר ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

התקרחות ד"ר ענת אלקין

מי סובל מבעיות של התקרחות? האם ניתן לטפל בנשירת שיער גם אצל גברים וגם בקרב נשים? האם ישנן סיכון כזה או אחר בטיפולים המבוצעים במרכז בריאות אסתטיקה רפואית של ד"ר ענת אלקין? מי בצוות המקצועי של הייר סולושיין?

פעם אלו היו הגברים בלבד אשר סבלו מנשירת השיער. אולם ניתן למצוא ברחבי העולם הרבה מאוד נשים אשר תופעה זו מוכרת להן היטב. בעיות של נשירת שיער אינה פוסחת גם על הצעירים שבינינו וכאמור גם בגילאים מבוגרים יותר. יש לתופעה זו הרבה מאוד סיבות וכמו כן מגוון הפתרונות המוצעים למתקרחים הוא גדול מאוד. אולם מסתבר כי בהרבה מאוד מקרים הפתרונות המוצעים על ידי כל מיני מביני עניין אינם משיגים את התוצאה הרצויה. 

אלו יכולות להיות בעיות גנטיות או בעיות הורמונאליות, זו יכולה להיות התקרחות כתוצאה מאורח חיים לא בריא, תזונה לא מאוזנת, מחסור במרכיבים כאלו ואחרים, טיפול לא נכון בסיב השערה ועוד.

התקרחות היא כאמור תופעה אשר להשפעות שלה יש השלכות על תחומי חיים רבים. גברים ונשים אשר מאבדים את שיער ראשם יכולים לסבול עם הזמן מאיבוד ביטחונם העצמי, פגיעה בדימוי העצמי שלהם וכמו כן כתוצאה מכך הדרך לפגיעה ביכולת ההתקשרות הזוגית או השיווק העצמי היא קצרה ביותר. הבשורה החשובה ביותר של הייר סולושיין היא כי יש מה לעשות בנידון. איבוד שיער אינו גזירת גורל וכל מה שנדרש הוא הייעוץ וההכוונה של המומחים של היירסולושיין.

מה היא השיטה המתקדמת ביותר לטיפול בבעיות אלו?
כאמור השיטה המעולה ביותר היא בטיפול משולב פנימי וחיצוני מותאם אישית לכל מטופל על מנת להגיע אל התוצאות הטובות ביותר אין צורך בשימוש באלמנט כרורגי ומרכיבים כימיים שונים שגורמים נזק בלתי הפיך בתווך הארוך ועשויים להסב נזק רב עוד יותר. לשיטה המתקדמת ביותר של הייר סולושיין אין תופעות לוואי והיא מבוססת על צמחי מרפא ייחודיים .

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים בהתאמה אישית.

מי עוד יכול להיעזר בשירותים של ד"ר ענת אלקין?
אל המרכז בריאות אסתטיקה רפואית של ד"ר ענת אלקין מגיעים מטופלים רבים הסובלים משלל בעיות במערכות הגוף השונות. בין המטופלים הרבים ניתן למצוא כאלו הסובלים מבעיות של קמטים, בעיות של כאבים בגוף,אלרגיות, כאבי בטן וראש. כל הפתרונות והטיפולים.

לתיאום פגישת ייעוץ ובדיקה 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי