חומרי מילוי לפנים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

חומרי מילוי לפנים


מה הם חומרי המילוי המועדפים ביותר לטיפול בעור הפנים? אצל מי הכי כדאי לטפל במקרים של עור פנים מקומט? מה המשמעות של עור פנים מזדקן?

לאורך השנים עור הגוף בכלל ועור הפנים בפרט עובר שינויים כאלה ואחרים. הרגישות של עור הפנים לעומת עור הגוף היא גבוהה הרבה יותר היות וברוב המקרים עור הפנים חשוף ובה במגע עם חום השמש הקופחת או עם משבי רוח קרים בימי החורף. כמו כן עור הפנים נחשף לחומרים כאלה ואחרים, אבק וכולי.

על כן לאורך השנים העור הופך להיות דק יותר ומקומט יותר. כמו כן לעור הפנים ולפנים בכלל יש חשיבות רבה מאוד בתדמית האישית של כל אחד ואחת. פגיעה בעור הפנים תגרום לוודאי לירידה בביטחון העצמי וכמו כן ביכולת לתקשר ולהרשים את הסובבים אותנו.

לפיכך מידי פעם אנו שומעים על שיטות שונות ומשונות לטיפול בהזדקנות העור. לכל אחת מהשיטות יש את היתרונות והחסרונות שלה ועל כן חשוב מאוד כי כל אחד ידע להתאים את שיטת הטיפול הנכונה לעור הפנים שלו או שלה.

הזרקת חומרי מילוי לפנים זו אחת השיטות הפופולאריות ביותר אשר הוכיחה את עצמה לא פעם הינם הזרקה של חומצות היאלורונית מצולבות על פי שינוי במולקולה עצמה, חומצות הלו הינם נגזרות של סוכרים הנמצאים מתחת לעור ופוחתות עם השנים.

חשוב להבין שבהזרקה חייבים להבין את מבנה הפנים והתאמת החומר לפי האזור המטופל והגרביטציה של אזורים שונים בהתאמה לכל מטופל. הזרקת חומרי מילוי לפנים מטרתה היא להזין את העור, פיסול והרמת הפנים וכמו כן למלא את השקעים שנוצרו עם השנים ולעזור במתיחת עור הפנים למראה יפה ורענן.

טיפולי האסתטיקה הרפואית הפקדו בידיו של רופא מומחה לאסתיקה רפואית.
בקליניקות שלנו אנו מבצעים טיפולי מילוי והרמה לעור הפנים, באמצעות חומרי מילוי מהמתקדמים בעולם, בשילוב טכנולוגיה חדשנית. ניתן למצוא אצלנו את מיטב השמות הגדולים ומותגים מהעולם. חומצות היאלורוניות, רדיאס המבוסס על סידן, בוטוקס ומתיחת פנים בחוטים נספגים - הכל מתבצע ע"י רופא מוסמך בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום ההזרקות מילוי בחומרים הזמניים.
חומצה היאלרונית שהיא ג'ל (דומה לחומר הטבעי שמיוצר בגופנו). לחומרים האיכותיים מצורף בדרך כלל חומר אלחוש המרדים את האזור בו הם מוזרקים.
מומלץ להגיע לביקורת לאחר שבועיים.


חומרי מילוי לפנים? אצל מי מומלץ לטפל בעור הפנים?
כאמור על מנת לטפל כראוי בעור בכלל ובעור הפנים בפרט חשוב מאוד כי לאותו המטפל יהיה את הידע המקצועי להזריק חומרי מילוי לפנים וכמו כן את הניסיון הנדרש. חשוב מאוד להקפיד כי אותם חומרי מילוי לפנים יהיו מוכרים על ידי כל גורמי הבריאות וכאלה שאושרו ע"י FDA האמריקאי. כמו כן מכשורים כתחליף לניתוח.

טיפול בעור הפנים? המרכז לבריאות ואסתטיקה רפואית לשירותכם, עם הרופאים המומחים בתחום והמחיר המשתלם ביותר.
בקליניקה של ענת אלקין תוכלו למצוא צוות מקצועי בעל ניסיון רב שנים. הרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר מתעוררים מידי בוקר עם עור פנים רענן ובריא יותר. כמו כן הקפדה על רמת שירות גבוהה, אחריות מלאה ומעקב צמוד.

היופי שלך מתחיל מבפנים - מטופלים מסוימים הסובלים מתהליכים פנימיים בגוף ומצבים בריאותיים שונים סובלים מהזדקנות יתר וכן שינוי בטקסטורה של עור הפנים בכך מטופלים הלו מומלץ להגיע לסריקה מקיפה של כל מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת להתאמת טיפול פנימי מיטבי.

לפרטים ותיאום בדיקה ויעץ לא התחייבות התקשרי 5354*
תמונות לפני ואחרי:
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי