חידוש גבות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

חידוש גבות

למה צריך לחדש את הגבות? באילו מקרים מאבדים את שיער הגבות? האם הטיפולים של הייר סולושיין מהווים סכנה כלשהי? מי הם המטופלים של הייר סולושיין?

כל פרט ופרט בפנים הינו חשוב מאוד מבחינה אסתטית. לעיתים מראה הגבות עשוי להשפיע על המראה של כל הפנים ועל כן חשוב מאוד לדעת ולעשות את הצעדים והטיפולים הנדרשים על מנת למלא את הגבות במקרה הידלדלות.

זה יכול לקרות לכל אחת ואחד. איבוד שיער הגבות היא תופעה שכיחה ומוכרת. רבים וטובים עוברים חוויות מסוגים שונים במהלך החיים וכתוצאה מכך ישנה פגיעה המערכות הגוף השונות. מצבי לחץ קיצוניים, מצבים נפשיים קשים, מחלות ושימוש בתרופות לאורך זמן ממושך עשויים להוביל לאיבוד שיער בכלל ואיבוד שיער הגבות בפרט. ניתן לאתר ע"י סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת הסורקת בדיוק רק את כל המערכות והאיברים שבגוף בדיוק רב, לאחר מיכן יהיה ניתן להתאים טיפול פנימי מותאם אישית.

בהייר סולושיין פיתחו תכשיר בשם מזו סרום לגבות היחידי בעל רישיון משרד הבריאות. המוצר מכיל פפטידים פעילים -טראפפטיד 3, וטראפפטיד 5 חומצה היאלורונית, אצות, ויטמינים, ומינרלים לשימוש יומיומי

חידוש גבות חשוב מאוד כאמור מהפן האסתטי אולם יש לגבות תפקיד עיקרי וחשוב אחר שהוא שמירה על העיניים. חידוש גבות באמצעות הטיפולים של הייר סולושיין הינם טיפולים בטוחים ביותר ומוקפדים. כל טיפולי הייר סולושיין  מבוססים על חומרים טבעיים בלבד המכילים פפטידים, אצות וצמחים בשילוב חומצה היאלורונית בריכוז גבוה.

המוצרים ברישיון משרד הבריאות ועברו מחקרים קליניים.

לפרטים 5354* 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי