חיזוק ריסים טבעי | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

חיזוק ריסים טבעי

אחרי שנים בהן נשים חיפשו דרכים  לחזק את הריסים, סוף סוף הגיעה הבשורה. לא עוד מסקרות שעושות חצי עבודה או לא עושות בכלל, ולא עוד שימוש בחומרים שמתקשים לשמור על חיזוק הריסים לאורך זמן. באמצעות סרום לריסים ניתן ליהנות מחזיקו ריסים בצורה אופטימאלית. 
 
הרעיון של חומר לחיזוק ריסים טבעי נועד לשמור על הריסים לאורך זמן, זאת מתוך כוונה שהם לא יתדלדלו או ינשרו. לאורך זמן, בעיקר כשמדקנים, הריסים מאפירים ונושרים, כמו שקורה לשיער הגוף בחלקים אחרים שלו. זה יכול גם לקרות כאשר המקרה כרוני ולנשים הסובלות ממחלת עור מסוימת, בעיות מטבוליות, מושבות חיידקים מרובות ומחלות אוטואימוניות. על כן יש צורך בחיזוק ריסים בשביל להימנע מכך. השיטה הטובה היא באמצעות סרום. 
 
לפני שנסביר כיצד סרום לריסים וכיצד הארכת ריסים טבעית שומרת על החוזק שלהם, נסביר תחילה מה התפקיד של הריסים. כידוע לריסים תפקיד חשוב, הם שומרים על חדירה של אבק ולכלוך לעיניים ומאפשרים להן לתפקד כמו שצריך. כאשר הריסים קצרים או אם הריסים נשרו, אז ה"מגן" הזה לא קיים והעין לא מוגנת. כאשר יש ריסים ארוכות טבעי, קרי לא הדבקה שעלולה לפגוע בריסים, אז העיניים מוגנות. 
 
כיצד שימוש בסרום לריסים עוזר לחיזוק שלהם 
חיזוק ריסים טבעי באמצעות סרום, מאפשר צמיחה של הריסים, עיבוי שלהם, כך שהם הופכים צפופים יותר בלמעלה מעשרים אחוז. הריסים מתעבים בלמעלה משלושים אחוז בזכות חומר זה. חשוב להבהיר, החומר אינו מכיל פרוסטנגלנדין, איננו כולל תופעות לוואי, והוא מאפשר שיקום מהיר ויסודי של הריסים. 
 
היתרון של טיפול חיזוק ריסים טבעי, בין היתר, הוא יצירת מראה הרבה יותר נשי ויפה, מראה צעיר ורענן באזור העיניים. בעוד ששימוש בריסים מלאכותיים הוא בעייתי ויכול לגרום לתלישה של הריסים, שכן מדובר בריסים שנופלים מהר מאוד, אינם נעימים וגם נראים לא טבעיים, הרי שחיזוק ריסים באמצעות סרום (או חומרים דומים לחיזוק), מגבירים את יכולת השיקום של הריסים. 
 
חשוב לוודא שהסרום מכיל אך ורק חומרים טבעיים ולא חומרים אחרים, שיכולים להיות בעייתיים ולגרום לבעיות קשות בעיניים ובקרנית שלהן. החומר צריך להיות נוח לשימוש ולא לגרום לגירוי, וזמן התגובה שלו צריך להיות מהיר מאוד. 
 
אם גם אתם רוצות ליהנות מחיזוק ריסים טבעי,
אנחנו מזמינים אתכן להגיע להייר סולושיין, המרכז בו תוכלו למצוא מגוון טיפולי יופי, אסתטיקה ואנטי אייגנג', כולל טיפולים שונים לשיפור מראה ומצב השיער, ובפרט טיפול לחיזוק הריסים והגבות. אנחנו מזמינים אתכן ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. 

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הריסים ו או הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*


* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי