טיפולי הדמיה שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפולי הדמיה שיער

שיקום שיער ניתן לבצע במקרה שזקיקי השיער עוד לא "נכנסו לתרדמת". יש להגיע לקליניקה בזמן כדי להצילם. במקרה שלא ניתן לבצע שיקום שיער מבצעים בקליניקת ענת אלקין טיפולי הדמיה שיער- מיקרו פיגמנטאציה.

טיפולי הדמיה שיער מתבצעת בעיקר בגברים, אך גם בנשים אשר שיער ראשן התדלדל במשך השנים, וכתוצאה מהריונות, מחלות וטיפולים שונים. זהו מעין איפור קבוע לשיער הראש. טיפולי הדמיה שיער יכולה להעניק מראה שעיר לקרקפת אשר התקרחה לחלוטין, אך גם למלא שטחים שמתקרחים בין אזורים שעירים ולהעניק להם מראה טבעי המשתלב בשיער הרגיל. היא נועדה לתת מראה של תספורת קצרה במעין קעקוע המתבצע על עור הקרקפת. 

מיקרו פיגמנטציה- טיפולי הדמיה שיער- כהשלמה להשתלת שיער: היא מטשטשת צלקות הנגרמות לעיתים עקב השתלת השיער, ויוצרת מראה של שיער צפוף יותר. במקרה זה יכולה הדמיית השיער להתבצע רק כחצי שנה לפחות אחרי השתלת השיער האחרונה.

החומרים בהם משתמשים בקליניקה של ענת אלקין בתחום טיפולי הדמיה שיער הם חומרי פיגמנט איכותיים ביותר, הניתנים להתאמה לכל צבע שיער ואשר אינם משנים את צבעם במשך הזמן. הפיגמנט מוחדר אל עור הקרקפת באמצעות מכשיר אלקטרוני מיוחד הבנוי ממערכת של מחטים זעירות.

התוצאה של טיפולי הדמיה שיער הינה מראה של שיער קצר וזקיקי שיער צומחים. ניתן לשלב את הדמיית השיער עם השיער הטבעי, כאשר השילוב בין השיער האמיתי וצבעו של הפיגמנט יהיה מושלם.
חשוב לציין שהדמיית שיער פוגעת בשורשים הרדומים הקיימים ומאיצה את ההתקרחות.

השיער הוא חלק מאד בולט במראה הכללי בכלל ובמראה הפנים בפרט. טיפולי הדמיית שיער יוצרת אפקט בולט ביותר של שינוי, אשר כל אחד ירגיש בו.
היא קוצרת תמיד תגובות התפעלות מן הסובבים, וגורמת לשיפור ניכר של הדימוי העצמי, ובעקבותיו- של איכות החיים.

בבדיקה ענת אלקין יכולה להגיד אם השורשים רדומים וחיים ובכך ניתן לבצע טיפול לשיקום שיער וצמיחה מחודשת, טיפול טבעי ומוכח אשר פועל בהתאמה אישית ע"י שיטה וטיפול פנימי וחיצוני של תרכובות צמחים טהורות.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי