טיפול בבעיית נשירת השיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפול בבעיית נשירת השיער

מה המשמעות של נשירת שיער אצל גברים ונשים? מה הוא הטיפול המועדף על מנת להחזיר את השיער הטבעי? איך בוחרים אצל מי לקבל טיפול לצמיחה מחודשת של השיער?

אין ספק כי בעיית נשירת השיער היא בעיה כלל עולמית. יותר ויותר גברים מסתובבים בעולם עם קרחות, בין אם אלו קרחות טבעיות או שאותם הגברים מעדיפים לגלח את שיער ראשם על מנת להקנות מראה אחיד של השיער על הראש.

הסיבות לנשירת שיער אצל גברים ואצל נשים הן רבות ומגוונות. בין הסיבות השונות ניתן למנות את נושא הגנטיקה, הורמונים, מחלות עור או מחלות שונות המשפיעות לרעה על איזון הגוף וגורמות לנשירת שיער.

מחסור בוויטמינים ומינרלים שנגרם כתוצאה מתזונה לא נכונה או כתוצאה מחילוף לא תקין של חומרים בגוף עלול גם כן להוביל לנשירה חמורה של השיער ולהזדקקות לטיפול בשיער הטבעי ובנשירת שיער.

ניתן לטפל בנשירת שיער טבעי במספר רב של דרכים. ישנן השיטות המיושנות יותר אשר לא הוכיחו בשום שלב כי הן אכן יעילות. השיטות המיושנות כוללות מגוון רחב מאוד של משחות ושיטות לניקוי הקרקפת ובשפה מקצועית טיפולי הנקראים בריאות הקרקפת. הטיפולים האלו הם מיושנים והיום נקראים טיפולים ביתיים אשר מנקים את הקרקפת ומשפרים את חילוף החומרים ויכולים להאט במקצת את תהליך ההתקרחות.

כמו כן ישנן שיטות בהן מחדירים באמצעות הזרקה או בלחץ אוויר, חומרים כימיים כמו מינוקסי, סטרואידים, הורמונים, ופפיטים נחושתיים. הטיפול יכול להביא תוצאות בטווח הקצר למי מהמטופלים אשר אינו רגיש לחומר. אבל הבעיה האמתית היא לאנשים אשר נוטים לקבל אלרגיה מהחומר או לחילופין לאחר תקופה של כ-8 חודשים, שהחומר הכימי פשוט מפסיק להביא תוצאות ולפעמים אף פוגע בעור ובגוף וכמו שאומרים אתה יוצא קירח מכאן ומכאן. גם במקרה שהמטופל מפסיק להשתמש בטיפול הקבוע בשל התוצאות או הנזק לגוף, תהליך ההתקרחות מאיץ את עצמו משמעותית!

כמו כן, ישנה שיטת השתלת השיער אשר הייתה מקובלת ופופולרית עד תחילת שנת 2012. גם בשיטת השתלת השיער ישנן דעות לכאן ולכאן, היות ולא ניתן לגרום לשיער להיראות טבעי לחלוטין. יש כאלו שטוענים כי השתלת שיער בצורה לא נכונה עשויה אף לגרום לנזקים לעור הקרקפת.

טיפול טבעי בנשירת שיער של ענת אלקין הוכיח את עצמו שוב ושוב לאורך השנים. בשיטה זו מוחדרים אל הקרקפת כל החומרים הטבעיים הנחוצים על מנת להעניק חיות וחיוניות לזקיקי השיער. כמו כן, נעשה שימוש  במכשיר מיוחד, המזרים את הדם אל אותם זקיקי שיער ומאפשר צמיחת שיער איכותית.

בקליניקות של ענת אלקין עובדים על פי בדיקות דם, בהצלבה עם סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת. רק אז מתאימים טיפול מותאם אישית המבוסס על התהליכים הפנימיים בגוף, מצבים בריאותיים ותסמינים. הטיפול מאפשר לאזן את הגוף ולהגיע לתוצאות למצוינות! מאוד חשוב לא לחכות עם הטיפול ולהגיע בזמן, מוקדם ככל שניתן.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק, זאת מכוון שנשירת שיער היא סימפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר אבחון המתקדם בעולם.

ד"ר ענת אלקין  משלבת בין הידע מהרפואה המערבית יחד עם טיפול בשיטה הטבעית. המכשיר המתקדם הקיים בקליניקה, סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב ולאחר מיכן ניתן להתאים תפריט תזונה מיוחד ותרכובות צמחים טבעיות, בהתאמה אישית.

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה, בעלות, ולטיפול ראשון במתנה -  בקליניקה הפרטית באחד מסניפי הרשת.

טיפול טבעי בנשירת שיער? היכן הכי כדאי לטפל בכך?
ראשית כל, חשוב מאוד להבין כי לא לכל אחד ואחת הטיפול הזה יעיל ועל כן מומלץ להגיע על מנת לבדוק את רמת ההתאמה שלכם לשיטה זו. התוצאות מדברות בעד עצמן, יותר ויותר גברים ונשים מטופלים באותו טיפול טבעי בנשירת שיער ייחודי ונהנים מידי יום ביומו אל מול הראי ממראה שיער בריא.

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

מעוניינים לטפל בנשירת שיער? פנו אל ענת אלקין!

בקליניקה של ענת אלקין תוכלו לחולל את הפלא שלא חשבתם שיקרה. עם שנים רבות של ניסיון, טיפול טבעי בנשירת שיער יביא לתוצאות מדהימות. כיום ניתן לטפל באופן מקיף ומותאם אישית בנשירת שיער והתקרחות.
טיפול אישי ויסודי באחריות מלאה ולשביעות רצונכם.

לפרטים נוספים ותיאום בדיקה ויעוץ
5354*


* לא קיים היום מוצר, תכשיר, מכשיר, רולר, דיקור, תמצית, אמפולה, פורמולה, כדור או ויטמין וכו היכול לטפל בשורש בעיית הידלדלות שיער הראש. עד היום ישנו רק מחקר על טיפול בתאים הפגועים בגוף לטיפול בגורם להתקרחות ושיפור המערכת החיסונית בתאים בכך גם להצמיח שיער לאורך זמן.
הנכם מוזמנים להכנס למחקרים קליניים באתר הרפואה מונעת ולהבין את משמעות הטיפול >
תמונות לפני ואחרי:
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי