טיפול בנשירת שיער טבעי | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפול בנשירת שיער טבעי

מה יגרום לשיער שלכם לחזור ולצמוח? מה המשמעות של שיער בריא ואיכותי עבור כל אחד ואחת? היכן הכי מומלץ לטפל בבעיית נשירת השיער?

לשיער יש משמעות רבה מאוד עבור גברים ונשים כאחד. לא פעם אנו נתקלים בחברים וקרובים אשר עשו שינוי כזה או אחר בשיערם ונדמה כאילו מדובר באדם אחר. שיער הראש יכול בהחלט להשפיע בצורה כזו או אחרת על כל אדם- גבר או אישה. לעיתים שיער משפיע על מצב רוחו ועל רמת ביטחונו העצמי של אדם ולעיתים שיער אף יכול להכריע לגבי ההתרשמות שלכם לגבי פלוני או אלמוני.

טיפול בנשירת שיער טבעי יכול להתבצע במספר רב של דרכים. ישנן השיטות המיושנות יותר אשר לא הוכיחו בשום שלב כי הן אכן יעילות. השיטות המיושנות כוללות מגוון רחב מאוד של משחות ושיטות לניקוי הקרקפת. הטיפולים האלו הם מיושנים והיום נקראים טיפולים ביתיים אשר מנקים את הקרקפת ומשפרים את החילוף המטבולי ויכולים להאט במקצת את תהליך ההתקרחות.

כמו כן ישנן שיטות להחדרת חומרים כימיים בהזרקה או בלחץ אוויר, כמו מינוקסי, סטרואידים, הורמונים ועוד. הטיפול יכול להביא תוצאות בטווח הקצר למי מהמטופלים אשר אינו רגיש לחומר. אבל הבעיה היא עבור אנשים אשר מקבלים אלרגיה מהחומר או שלאחר תקופה של כ-8 חודשים , שהחומר הכימי פשוט מפסיק להביא תוצאות ולפעמים אף פוגע בעור ובגוף וכמו שאומרים אתה יוצא קירח מכאן ומכאן. גם במקרה שהמטופל מפסיק להשתמש בטיפול הקבוע בשל התוצאות או הנזק לגוף, תהליך ההתקרחות מאיץ את עצמו משמעותית!

שיטת השתלת שיער הייתה מקובלת ופופולרית עד תחילת שנת 2012.  אך גם בשיטת השתלת השיער ישנן דעות חלוקות לכאן ולכאן, היות ולא ניתן לגרום לשיער להיראות טבעי לחלוטין. יש כאלו שטוענים כי השתלת שיער בצורה לא נכונה עשויה אף לגרום לנזקים לעור הקרקפת.

כמו כן, ישנו טיפול של נטילת תרופה בשם פרופסיה אשר מדכא את ההורמון הגברי DHT ולאחר שנה פוגעת בכבד בכליות, בחילוף המטבולי, באון הגברי וגורמת למתח נפשי.

כמובן שהגוף זוכר כל חומר כימי ומתרגל אליו וכן לאחר תקופה ממוצעת של כשנתיים שלוש מאיץ את תהליך ההתקרחות בצורה משמעותית.

טיפול בנשירת שיער טבעי זו ללא ספק הדרך היעילה ביותר על מנת לגרום לשיער הראש לצמוח בכוחות עצמו ולהקנות את מראה השיער הטבעי. בשיטה הטבעית מוזרקים אל הקרקפת תרכובות טבעיות ובעזרת הזרמת הדם ע"י מכשיר מיוחד השיער צומח מחדש. הקליניקות של ענת אלקין עובדים לפי בדיקות דם ומכשור המתקדם בעולם וכך יותר קל ונכון להביא לשיקום השיער ולצמיחה מחודשת.

כיום הוכח כי נשירת שיער נגרמת מגורמים פנימיים המתרחשים בתאים של הגוף ובדיקות דם בלבד אינן מזהות את הגורם. לשם כל אנו מבצעים סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת המאושרת ע״י משרד הבריאות הישראלי והאירופאי, בסריקה נבדקים 13 מערכות הגוף ו640 פרמטרים כולל חיידקים ואלרגיות. הטיפול חייב להיות מוצאם אישית כדי שתתרחשנה תוצאות!

ד"ר ענת אלקין  phd.nd משלבת בין הידע מהרפואה המערבית לטיפול בשיטה הטבעית. המכשיר המתקדם סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב כך שלאחר מכן ניתן להתאים תרכובות צמחים בהתאמה אישית ולקבל המלצות לניהול אורך חיים בריא.

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה בעלות ולטיפול ראשון מתנה - במרכז לבריאות ואסתטיקה רפואית הפרטית באחד מהסניפים שלנו.

טיפול בנשירת שיער טבעי? היכן כדאי לבצע זאת?
כאמור אין להתווכח עם עובדות, יותר ויותר מטופלים מרוצים אשר החזירו חיים לשיער ראשם, נהנים בכל יום ביומו לעמוד אל מול המראה. שיטה זו של ענת אלקין הוכחה כיעילה גם לאורך זמן. כל אשר נדרש הוא להגיע להתייעצות עם ענת אלקין על מנת לבדוק התאמה ולהתחיל בטיפול.

טיפול בנשירת שיער טבעי? רק אצל ענת אלקין!

במרכז לבריאות ואסתטיקה רפואית של ענת אלקין פועל צוות מקצועי ומיומן אשר רכש ניסיון רב בטיפול באלפי לקוחות. המטפלים מקפידים יתרה על רמת שירות אישי ויחס חם וכן טיפול בנשירת שיער טבעי באחריות רבה ובמסירות.
כיום ניתן לטפל באופן מקיף ומותאם אישית בנשירת שיער והתקרחות

לפרטים נוספים ותיאום בדיקה ויעוץ
5354*

 
* לא קיים היום מוצר, תכשיר, מכשיר, רולר, דיקור, תמצית, אמפולה, פורמולה, כדור או ויטמין וכו היכול לטפל בשורש בעיית הידלדלות שיער הראש. עד היום ישנו רק מחקר על טיפול בתאים הפגועים בגוף לטיפול בגורם להתקרחות ושיפור המערכת החיסונית בתאים בכך גם להצמיח שיער לאורך זמן.
הנכם מוזמנים להכנס למחקרים קליניים באתר הרפואה מונעת ולהבין את משמעות הטיפול >
תמונות לפני ואחרי:
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי