טיפול בנשירת שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפול בנשירת שיער

טיפול בנשירת שיער חדיש ואפקטיבי 
לעיתים, נשירת שיער מוגברת, אצל גברים ונשים יכולה לנבוע מגנים או מתורשה. במקרה כזה, אין הרבה מה לעשות כדי למנוע נשירת שיער עד למצב של התקרחות. טיפול בנשירת שיער במצב כזה, צריך להיות מקצועי ויעיל בהרבה מטיפולים אחרים וחשוב להגיע לטיפול בזמן.
 
החשיבות של טיפול בנשירת שיער בשלב מוקדם של הנשירה 
בד"כ תהליך של נשירת שיער, הוא הדרגתי, ולא תמיד אנחנו שמים לב כשהוא מתחיל.

לא תמיד אנחנו מתייחסים לכמות גדולה של שיער שנותרת על המברשת, אלא אם זה קורה בתדירות גבוהה. אנחנו מתחילים להתייחס לתהליך של נשירת שיער, כשאנחנו מגלים מדי יום בבוקר, כמות גדולה של שיער, או, שלאחר חפיפה, אנחנו מגלים "חורים" בולטים על הקרקפת. לעיתים, מדובר בתופעה חולפת, הקשורה במחסור בוויטמינים, או סיבה אחרת, שניתן להתגבר עליה, ע"י טיפול בנשירת שיער באמצעות נטורופתיה קלינית ורפואת התדרים. אנו מבצעים סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת לזיהוי התאים הפגועים בגוף ומתן טיפול בתדרים פיזיקליים המשפרים את המערכת החיסונית בתאים.
כדי למנוע מצב של התקרחות, גם אצל גברים וגם אצל נשים, לפעמים חייבים לנקוט בצעדים יותר חריפים ויעילים, מלקיחת וויטמינים בלבד שלרוב לא נספגים בגוף בגלל בעיות ספיקה וחילוף מטבולי.

טיפול בנשירת שיער ע"י לקיחת ויטמינים או תכשירים למניעת אובדן שיער, עלול שלא להספיק כדי להתחמק ממצב של קרחת או שיער דליל במיוחד. חייבים להתאים טיפול מותאם אישית, פנימי חיצוני ושיטה לפי רפואת הצמחים ורפואת התדרים.

מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. וכן 80 אחוז מהגורמים להתקרחות אלו הבעיות הפנים  גופניות הללו.

איזה טיפול בנשירת שיער יעיל ואפקטיבי יותר? 
היות ומצב של נשירת שיער, אינו רק נוגע לאנשים מבוגרים, כפי שהיה בעבר, אלא מתחיל בגיל צעיר מאד, לפעמים מיד אחרי סיום השירות הצבאי, המגמה היא להתחיל טיפול בנשירת שיער, יעיל ואפקטיבי, כבר מגיל צעיר. להגיע לתוצאות גבוהות בזמן קצר ולאחר מיכן לשמר בבית.

למרות שפתרון שרבים פונים אליו בשנים האחרונות, הפתרון של השתלת שיער אשר היה נהוג עד תחילת שנת 2012. הוא פותר את הבעיה באופן נקודתי ואינו מבטיח, שלא תהיה שוב נשירה של שיער, מכל סיבה שהיא. לרוב משאיר סימנים, צלקות, השיער אינו נראה טבעי ומאיץ את ההתקרחות באזורים הקרובים לאזור המושתל כתוצאה מהניקוב התת עורי ומהפוסט טראומה לזקיקים.

מומלץ לבצע טיפול בנשירת שיער טבעי, המשלב מספר שיטות, כשכל אחת מהשיטות, נוגעת בהיבט אחר של הנשירה.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר המתקדם.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה בעלות וטיפול ראשון מתנה - במרכז בריאות אסתטיקה רפואית הפרטית באחד מהסניפים שלנו.
 
במרכז בריאות אסתטיקה רפואית של ענת אלקין, מטפלים במצב של התקרחות או דילול שיער, באמצעות טיפול בנשירת שיער המשלב מספר שיטות.

הטיפול משלב ניקיון קרקפת, שיפור בזרימת הדם המאפשרים עבודה על משטח נקי והחדרת תרכובות מותאמות אישית בשיטות מודרניות ומתקדמות. וכמובן טיפול בתרכובות פנים גופניות ע"י ביוגנוסטיקה - מכשור מתקדם וסוג ההתקרחות.

שילוב שלוש השיטות, יבטיחו תוצאות מוצלחות ומפתיעות לטווח זמן ארוך.
תמונות לפני ואחרי:
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי