מילוי קמטים בקנולה | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

מילוי קמטים בקנולה

בגלל כל היתרונות
אחת מתופעות הטבע אשר האנושות נלחמת בה בכל עוז אלו הם הקמטים שבפנינו. אז נכון שאת הקמטים אנחנו מרוויחים ביושר מעצם היותנו כאן בעולם, אך כמעט כולנו רוצים לטשטש אותם ולהעלים אותם עד כמה שאפשר. מסיבה זו אנחנו רואים כי כל הנושא של מילוי קמטים הוא נושא מטופל אשר כל הזמן נעשים בו שדרוגים ושיפורים. הטכניקה החדשה אשר בה נעשה שימוש רב לאחרונה זה מילוי קמטים בקנולה. מה זה מילוי קמטים בקנולה? איך פועלת השיטה ולמה היא טובה? על כך ועוד במאמר שלפנינו.
 
קנולה זוהי שיטה חדשנית אשר פותחה בתקופה האחרונה כאשר המטרה שלה היא לייעל את ההזרקה של חומרי המילוי תוך מזעור הנזק לרקמות כמו גם הפחתת הכאבים בעקבות ההזרקה. 
 
הקנולה היא בעצם מחט אך עם ראש קהה. עובדה זו מונעת מהמחט להיכנס בחדות אל תוך הרקמה אלא שהיא מאלצת אותה לפלס את הדרך עד למקום המבוקש באופן עדין ורך הרבה יותר. מסיבה זו תחושות הכאב פחותות במידה ניכרת כמו גם שטפי הדם הנובעים בעקבות ההזרקות. כמו כן, מפחית השימוש בקנולה את הפגיעה בכלי הדם.
 
מילוי קמטים בקנולה - יתרונות
השימוש בקנולה נושאת עמה כמה וכמה יתרונות כפי שנפרט להלן:
  • מחט קהה – כפי שכבר כתבנו לעיל - היות וראש המחט הינו ראש קהה הרי שהחדרת החומר נעשה תוך פגיעה מינימלית ברקמות ובכלי הדם. כך שתופעות הלוואי כמו שטפי דם, נפיחות או כאב באזור ההזרקה הינם פחותים במידה משמעותית.
  • מחט אלסטית – מחט קנולה זוהי מחט גמישה והיא מפלסת לעצמה את הדרך בין הרקמות עד לנקודה אליה מעוניינים להזריק את חומרי המילוי. הודות לגמישות מתאפשר פיזור טוב תוך דיוק מרבי של חומר ההזרקה. התוצאות של ההזרקה באופן כזה הינן יפות ואסתטיות.
  • מחט ארוכה – מחט קנולה היא מחט ארוכה כך שאפשר להחדיר באמצעותה דרך נקודת מוצא אחת את החומר המיועד למספר מקומות. כי בכניסה אחת של המחט ניתן להזריק לכמה אזורים תוך שינוי של מיקומה של המחט. באופן כזה מתקבלות תוצאות אופטימליות כי אפשר להזריק ולמלא קמט אחד באופן רציף. מובן שחיסכון בהזרקה אף מונע כאבים ותופעות לוואי.
  • אפשר להחדיר חומר סמיך – באמצעות הקנולה ניתן להחדיר גם חומרים סמיכים מבלי שיהיה צורך להגדיל את קוטרה של המחט.
     
מילוי קמטים בקנולה – מתי ולמי זה מתאים?
בעיקרון ניתן להשתמש בקנולה למילוי סוגים שונים של קמטים. אך בעיקר אנחנו מוצאים אותם יעילים כאשר מדובר בקמטים קבועים. כמו הקמטים שמופיעים על המצח, קמטים שנוצרים בעקבות אובדן נפחים כמו אלו שבין האף לבין קצוות הפה ועוד.
 
מילוי קמטים בסידן אצל ד"ר ענת אלקין
מתעניינים באפשרות של מילוי קמטים בסידן וחומצה היאלורונית עם מינימום תופעות לואי? פנו אל ד"ר ענת אלקין. תופתעו לגלות שיטות חדשניות. המובילות לתוצאות מדהימות!
לפרטים ותיאום התקשרו 5354*
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי