מילוי שפתיים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

מילוי שפתיים

אחד מהסממנים הנשיים המובהקים ביותר אלו הן ללא ספק השפתיים המלאות. אז מובן שאנחנו לא ממש מתכוונות להפוך שפתיים דקיקות לשפתיים של ברבי... אך כאשר מדובר בשפתיים בעובי הנכון – הרי שאין יפה מזה. אז מה עושה אישה שלא התברכה בשפתיים כאלה? האם היא אמורה להשלים עם הדבר? בדיוק לשם כך אנחנו כאן! ד"ר ענת אלקין מציעה - מילוי שפתיים באופן טבעי כדי שכל אחת תוכל ליהנות משפתיים בריאות ומחמיאות. הטיפול מבוצע ע"י רופא מוסמך ובעל ניסיון.

נשים רבות מבקשות לעבות את השפתיים שלהן אך ללא ניתוח ומבלי להסתכן. ד"ר ענת אלקין מציעה את האפשרות לבצע את הדבר באמצעים יחסית פשוטים ובלתי מזיקים כאשר התוצאה היא בדיוק כמו שהלקוחה רוצה ומצפה.

מילוי שפתיים ללא סיכון

כאשר אישה מתעניינת על אודות עיבוי שפתיים היא בדרך כלל שומעת על שתי שיטות. ישנה השיטה העתיקה של ניתוח שפתיים אשר אותה רבות מורידות מיד מהפרק וכלל אינו מעוניינות לשמוע עליה. ישנה גם השיטה המבוססת על הזרקת חומרים טבעיים, שיטה הרבה יותר פופולאריות המצליחה לשכנע נשים רבות לעבור את הטיפול וליהנות מהתוצאות שלו, זאת מבלי להסתכן כלל.   
      

מילוי שפתיים זה לא רק עיבוי השפתיים

מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית זהו טיפול ייחודי אשר מאפשר את הגשמתה של משאת הנפש של נשים רבות החפצות ליהנות משפתיים מלאות ובריאות. שפתיים עבות אשר ישלימו את מראה הפנים שלהן. אך חשוב לדעת כי כאשר אנחנו מדברים על עיבוי השפתיים לא מדובר רק על יצירה של שפתיים עבות יותר. מדובר בטיפול שהיא אומנות של ממש. הטיפול כולל את הדגשת השפתיים ובייחוד את מסגרת השפתיים. הוספת נפח ומילוי תוך הקפדה על העיצוב הנכון והמקצועי של זוויות הפה ובמקרים רבים יהיה גם צורך להרים את זוויות הפה אך תוך הקפדה על העיצוב המקצועי והנכון של השפתיים. במקרים רבים יהיה גם צורך לטפל או לתקן את הקמטוטים שנוצרו עם הזמן או בעקבות הטיפול – מעל השפה העליונה.

טיפולים קוסמטיים מבצעים רק אצל המומחים

כאשר אנחנו רוצים לטפל בפנים שלנו ולבצע בו שינויים שונים לא נוכל לעשות זאת אצל כל אחד. כאשר מדובר בפנים שלנו אנחנו חייבים לפנות אל המומחים המציעים את השירות.

ד"ר ענת אלקין מציעה מגוון טיפולים טבעיים לצורך שינויים קוסמטיים ואסתטיים במראה הפנים כאשר אצל ד"ר אלקין תוכלו לשמוע על שיטות חדשות ופורצות דרך בכל התחום האסתטי. 

שיטת הטיפול העיקרית במרפאות של ד"ר ענת אלקין נקראת 'מזותרפיה' מדובר בשיטה אשר מעודדת את הזרמת הדם ומאיצה את חילוף החומרים בגוף כאשר התוצאה היא הצערה של העור והעלמת הקמטים.

כאשר מדובר בעיבוי השפתיים יש לד"ר אלקין הרבה מה להציע כאשר התוצאות המושלמות מדברות בעד עצמן,ובחומרים המתקדמים בעולם.
 
חושקות בשפתיים עבות ומרשימות? פנו אל ד"ר אלקין. התוצאות ידהימו גם אתכן!
לפרטים ותיאום התקשרי 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי