מצמיח גבות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

מצמיח גבות

מה היא הדרך הנכונה ביותר להצמיח גבות נושרות? מה היא המשמעות של מבנה הגבות? מה היא השיטה הבריאה ביותר לטפל בבעיית גבות? אילו שירותים מעניקים בחברת הייר סולושיין?

אין ספק כי לגבות יש חלק משמעותי וחשוב ביותר במראה הפנים הכללי. נשים רבות ברחבי העולם ובשנים האחרונות גם הגברים הפכו להיות מודעים הרבה יותר לעניין הטיפוח המראה ומבנה הגבות שלהם. תעשייה שלמה עוסקת בעיצוב הגבות ובסידורן. מבנה הגבות כאמור משתנה מתרבות לתרבות וכמו כן מאדם לאדם. אולם אין ספק כי לגבות יש תפקיד חשוב ביותר ומשמעותי ביותר מבחינה בריאותית.

הגבות הן המחסום הלפני אחרון של הזיעה הנוטפת לכיוון העיניים, כמו כן עם הזיעה עשויים לחדור לעין גופיפים מזעריים וכמו כן מזיקים כאלה ואחרים. טיפול נכון ויעיל להצמחת גבות הווה אומר שמירה על הראייה ועל בריאות העיניים.

מצמיח גבות של חברת הייר סולושיין זו ללא ספק הדרך הנכונה ביותר להחזיר את הגבות למבנה הטבעי שלהם. יש הרבה מאוד סיבות לכך שהגבות הופכות להיות דלילות יותר ויותר. זה יכול להיות כתוצאה ממריטה מרובה של הגבות על למצב בו ישנה פגיעה בשורשים וחוסר יכולת בהצמחתן מחדש. כמו כן אלו יכולות להיות מחלות שונות או תופעות לוואי של תרופות וטיפולים. מעבה ומשקם גבות של חברת הייר סולושיין עבר את כל הבקרות ואושר על ידי כל הגופים הרלוונטיים.

מצמיח גבות? למה דווקא התכשיר של הייר סולושיין?
חברת הייר סולושיין משקיעה מאמצים רבים וכמו כן הרבה מאוד משאבים הן בכוח האדם המקצועי ביותר וכמו כן בפיתוח תכשירים ומוצרים האיכותיים ביותר. לחברת הייר סולושיין הצטרפו לאורך השנים הרבה מאוד לקוחות אשר זכו לטיפולים ברמה הגבוהה ביותר. הייר סולושיין בעלת מוניטין רב וכמו כן רקורד מרשים של עשייה והצלחה בתחום ייחודי זה.

בהייר סולושיין פיתחו תכשיר בשם מזו סרום היחידי בעל רישיון משרד הבריאות. המוצר מכיל פפטידים פעילים -טראפפטיד 3, וטראפפטיד 5 חומצה היאלורונית, אצות, ויטמינים, ומינרלים לשימוש יומיומי.

כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחת!
עבור חברת הייר סולושיין טיפוח היופי זו מומחיות ואומנות וכמובן לשמור על הגוף והעיניים. לצורך כך ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות טיפוליות כמו: טיפולים כנגד נשירת שיער, טיפולים נגד צלוליטיס, העלמת קמטים וכתמי עור ועוד.

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער בגבות.

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי