נשירת גבות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת גבות

נשים רבות מתמודדות עם סיטואציה לא נעימה ולא אסתטית של נשירת גבות. מצב זה נגרם כתוצאה מתהליכים שונים שעובר עור הפנים, הזדקנות, מחלות עור, השפעות מפגעי מזג האוויר וכן כתוצאה ממריטת שיער הגבות באופן כזה, ששורש השערה נפגע, מה שמונע ממנו אפשרות להצמיח שיערות מחדש. 
 
נשירת גבות לצורך העניין, פוגע בתפקוד שלהם. גבות, כמו ריסים, תפקידן לסנן את עבורנו את החומרים השונים שעלולים להיכנס לעיניים, למשל, זיעה, אבק, מזיקים שונים ועוד. הגבות ביחד עם הריסים, אמורים לשמור על העיניים שלנו נקיות. 
 
בדומה לטיפול במאפיינים של נשירת ריסים טיפול בנשירת גבות, נעשה אף הוא בחומרים טבעיים. ניתן כמובן להדביק גבות מלאכותיות ולהשתמש בחומרים שונים שנמצאים בשוק, אך גם אם הם יוצרים מראה אסתטי, הם לא בהכרח בריאים לעור הפנים ולא משפרים את מצב הגבות או העיניים וכן יכולים לגרום להתקרחות נוספת. נשים רבות משתמשות בשיטות אלו, אך לצערן, לא מדובר בפתרון נכון, והרבה פעמים מדובר בפתרון קצר טווח שלא מועיל לגבות. 
 
הדרך הטובה לטפל בנשירת גבות היא באמצעות תכשיר המזו סרום מיוחד שפותח על ידי מרכז היירסולושיין של ד"ר ענת אלקין, מרכז אסתטיקה רפואית ובריאות מיוחד שמטפל בין השאר גם בנשירת גבות וריסים. התכשיר ששמו פול לאשס, מאפשר גידול ושיקום של הגבות, בצורה עבה וצפופה שלהן תוך זמן קצר. התכשיר אינו כולל פרוסטגלנדין, חומר כימי בעל תופעות לוואי שעלול לגרום נזק לעיניים ולעור. 

מזו סרום לגבות מורכב מפורמולה ייחודית המכילה חומרים טבעיים ומהונדסים פפטידים, ויטמינים, מינרלים וצמחים.

המוצר מנחק במחקר על נשים רבות ולכולם היה שיפור בשיקום, עיבוי, בצפיפות ובחוזק של סיבי הגבות.
 
על מנת ליהנות מטיפול יסודי ונכון, יש להגיע למרכז, להתייעץ עם צוות המקום שיאבחן את הבעיה. עליכן להסביר ממה נובעת הנשירה ומתי היא החלה, ולאחר מכן, יהיה ניתן להחליט על דרך טיפול עבורכן. הצלחת הטיפול טמונה בכך שתמרחו את התכשיר באזור הגבות, לפחות פעם ביום. כך הטיפול אפקטיבי ויעיל. 
 
לפני סיום חשוב להבהיר, הטיפול אומנם אפקטיבי ויעיל, אך חשוב לבעלי דלילות של שנים רבות לעבור סריקת מערכות הגוף רק כך יהיה ניתן לדעת ממה בדיוק נגרמת הנשירה, לטפל בגוף מבכינה בריותית ויהיה ניתן לעקוב אחר הטיפול לאורך זמן. 
 
אז אם אתן סובלות מבעיות של נשירת גבות, אתן מוזמנות להגיע למרכז היירסולושיין של ד"ר ענת אלקין. היא וצוות המרכז ישמחו לעמוד לרשותכן ולהציע כן טיפול ייחודי ומהיר בנשירה. כמו כן היא תשמח להציע לכן טיפולי יופי נוספים שנערכים במרכז, במחירים אטרקטיביים ובתנאים טובים. הטיפולים ישפרו את ההרגשה שלכן ויעניקו לכן תחושה חדשה ורעננה. 

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער בגבות

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי