נשירת ריסים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת ריסים

נשים רבות נאלצות להתמודד עם נשירת ריסים. תופעה אשר מתרחשת לעיתים תכופות, שכן אורך חייו של ריס הוא בין שלושה חודשים לחצי שנה. כפי שניתן להבין, בדומה לשערות אחרות בגוף, גם ריסים נוטים לנשור ולצמוח, אך בעזרת שימוש בחומרים שונים ניתן גם לשמור עליהם וכן לעבות אותם.

נשירת ריסים מתרחשת ממספר סיבות, הסיבה העיקרית לכך היא, כתוצאה משפשוף חזק של העיניים, סיבות נוספות הן, תוצאה של שימוש בסבון ובחומרי ניקוי אחרים בעיניים, וכן חלקיקים שונים שנכנסים לעין וגורמים לנשירת הריסים. סיבה נוספת היא איפור שנשים שמות באזור, למשל כובד המסקרה יכולה להשפיע על הריס ולגרום לנשירתה וכן הדבקת ריסים בעת הורדת הריסים הריסים נושרות ולאט לטא מתקצרות.

חשוב להבהיר, ריסים שנושרים צומחים שוב, זאת בהנחה ואין סיבה רפואית שימנעו מהם לצמוח. הבעיה היא, שהרבה פעמים הצמיחה היא איטית והרבה פעמים במקרה והדבר כרוני נגרם לרוב ממחלות פנים גופניות או מחלה אוטואימונית שמונעת מהם לצמוח. כך למשל, מתחים וחרדות לצד מחלות עור עלולות לגרום לריסים להפסיק לצמוח ולהשאיר את העיניים ללא הגנה. תפקיד הריסים הוא להגן על העיניים מפני אבק ולכלוך. הם למעשה מהווים מסננת עבורם שמונעת מאבק ולכלוך אחר להיכנס אל תוך העיניים.

כיום מוכרות לא מעט דרכים להתמודד עם נשירת שיער, כאשר השיטה הבולטת ביותר היא שיטת פול לאשס. זו שיטה מיוחדת שמטרתה לעבות את הריסים, להאריך ולחזק את סיב השיער. שיטה זו מאושרת על ידי משרד הבריאות והיא זוכה להצלחה רבה. על פי המחקרים שנערכו התברר ששיטת פול לאש מביאה את הריס לגודל מקסימאלי מבחינת DNA.

מדובר בחומר ייחודי, שיש למרוח אותו פעם ביום מומלץ בלילה ולאחר מספר שבועות מתחיל התהליך, הריסים  מתעבות ב - 37 % ומצטופפות ב – 29 %. ניתן לשימוש בגבות ובזקן.

נשירת ריסים איננה חייבת להיות בלתי הפיכה. אפשר להתמודד איתה עם מטפלים בה מבעוד מועד. בעזרת מוצר כמו פול לאשס תוכלו ליהנות מריסים יפים, עבים וצפופים, לאורך זמן ובצורה בטוחה.
ניתן לשימוש גם בגבות

על מנת לקבל עוד מידע על מוצר פול לאש, אנחנו מזמינים אתכן לפנות אל ד"ר ענת אלקין ומרכז הייר סולושיין, המפתחים והמשווקים היחידים של המוצר. ד"ר אלקין וצוות המקום ישמחו לענות לכן על כל שאלה ולעזור לכן לטפל בבעיית נשירת הריסים ובכל בעיה אסתטית אחרת. אתן מוזמנות ליצור איתם קשר עוד היום. 

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הריסים ו או הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי