התקרחות אצל גברים | נשירת שיער אצל גברים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער אצל גברים

מדוע נושר השיער אצל הגברים יותר מאשר אצל הנשים? מה הם הטיפולים אשר מציעים בהייר סולושיין?

לא אחת אנו נתקלים בגברים רבים מגולחי שיער. יש כאלו שהפכו זאת ללוק האישי שלהם בשל התחברות למראה אולם רובם של מגולחי השיער מגלחים אותו בלית ברירה. יש כאלו אשר כבר מגיל צעיר מאוד מקריחים. אלו גילו כבר שנות העשרים המוקדמות של חייהם כי הכרית מלאה בשיער ראשם. מצב זה אכן אינו נעים להרבה מאוד גברים שכן התקרחות עשויה לפגוע בביטחון העצמי.

נשירת שיער אצל גברים יכולה לנבוע מסיבות כאלו ואחרות. לרוב מדובר בבעיות גנטיות. אולם במקרים רבים אורח חיים לא בריא עשוי להוביל בסופו של דבר לפגיעה בשורשי השיער ומשם הדרך להתקרחות היא קצרה ביותר. כמו כן נשירת שיער אצל גברים יכולה להתרחש כתוצאה מטראומה כזו או אחרת, בעיות נפשיות ועוד. בהייר סולושיין יאבחנו ברמת דיוק גבוהה במיוחד את הסיבות לאותה ההתקרחות וימליצו על דרכי פעולה לפתרון הבעיה. טיפול בנשירת שיער, בהייר סולושיין, נעשה באמצעים טבעיים לחלוטין.

נשירת שיער אצל גברים באזורים ללא שורשים חיים:

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת התקרחות אצל גברים ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם. לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקיקי השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

לתיאום פגישת ייעוץ ובדיקה 5354*
נשירת שיער אצל גברים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי