נשירת שיער אצל נשים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער אצל נשים

מה היא מידת החשיבות של הטיפול בבעיית נשירת השיער? מדוע ישנן נשים הסובלות מבעיה מטרידה זו? מה הם הטיפולים של הייר סולושיין לנשירת השיער?

רבים נוטים לחשוב כי רק הגברים הם אלו אשר סובלים מבעיות של נשירת שיער. יותר ויותר נשים פוקדות את הקליניקות השונות וביניהם גם את הקליניקה של הייר סולושיין על מנת לפתור את הבעיה. נשירת שיער אצל נשים, בעשורים האחרונים, מטרידה יותר ויותר. ניתן לראות עליה משמעותית של בעלי קרחות הן בקרב במין הגברי והן בקרב הנשי.

ישנם הרבה מאוד סיבות להתקרחות. נשירת שיער אצל נשים יכולה להיות בשל בעיות בריאותיות כאלו ואחרות כמו מחלות אונקולוגיות, מחלות עור, בעיות הורמונאליות, גנטיקה לקויה וכו'. כמו כן בעיות נפשיות רבות עשויות להשפיע מאוד על שורש השערה לגרום לנשירת שיער.

אין ספק כי ישנם הרבה מאוד דרכים לטפל בבעיית נשירת השיער. אולם הטיפול הכימי עשוי להזיק למערכות גוף אחרות לאורך זמן. בהייר סולושיין תוכלו ליהנות מטיפול טבעי לחלוטין המבוסס על מחקרים וניסיון.

באזורים ללא שורשים חיים:
השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקיקי השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

לתיאום פגישת ייעוץ ובדיקה 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי