עיבוי גבות באמצעים טבעיים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

עיבוי גבות באמצעים טבעיים

למה מומלץ לטפל בבעיות גופניות באמצעים טבעיים? איך ניתן לזהות את בבעיות הגופניות באופן המהיר ביותר? מה הוא התפקיד של הגבות בחיינו? מה הם היתרונות של קליניקת הייר סולושיין?
 
הגבות יכולות לשנות לגמרי את מראה הפנים. על כן הרבה מאוד נשים וגברים משקיעים משאבים וזמן רב בסידור הגבות. ישנן טכניקות שונות ומגוונות על מנת לבנות את צורת הגבות המתאימה ביותר עבור כל אחת ואחד. עם זאת חשוב מאוד להבין כי לגבות יש תפקיד חושב ומשמעותי הרבה יותר מלהיות אחד המרכיבים המשפיעים על מראה הפנים.
 
עיבוי גבות באמצעים טבעיים נדרש בעיקר על מנת שאותן הגבות יוכלו לבצע את התפקיד שלשמן הן נועדו. התפקיד המרכזי של הגבות הוא לשמש כסוג של מחסום לכל מיני מזיקים העשויים לחדור אל אזור העיניים מכיוון המצח. על המצח נאגרים אגלי זיעה רבים אשר מחליקים היישר אל תוך העיניים. גבות מעובות מונעות את חדירת הזיעה.
 
כמו כן עם נזילת הזיעה לכיוון העיניים מצטרפים חלקיקי אבק ועוד מזיקים רבים. עיבוי גבות באמצעים טבעיים ישפר באופן ניכר צורת הפנים. חשוב להבין כי עם השנים ועם הזדקנות השערה היא הופכת להיות דלילה יותר ובהירות יותר. מריטת השיער מהגבות פוגעת אף היא בצורה כזו או אחרת בשורשים ועל כן לא פעם נדרש עיבוי גבות באמצעים טבעיים על מנת להחזיר את הגבה למראה בריא ורענן יותר. 
 
כיום ישנם סוגי טיפול של הדבקות ריסים אשר פוגעות בסיבי הריסים הקיימות וחותכות אותן. כמו כן ישם כל מיני מסקרות אשר מייבשות את סיב השיער ופוגעות בו וכן מיבשות את העין. גם בנושא הגבות ישנם טיפולי אשר גורמים נזק להדגשת הגבות באיפור קבוע, השיער הקיים ממשיך להתקרח כתוצאה מהאיפור הקבוע וכן לאחר תקופה נמרח ומשנה את צבעו. 
 
בהייר סולושיין פיתחו תכשיר בשם פול לאשס היחידי בעל רישיון משרד הבריאות המגובה במחקר שתוצאותיו מוכחות. לאחר מריחה יומיומית כ - 14 מתחילות להתעבות ב - 37 % ומצטופפות ב – 29 %. המוצר ללא תופעות לוואי ומתאים גם לשימוש בגבות.

אינו מכיל בימטופרוסט F2 אלפא שהוא אנלוג של פרוסטגלנדין: חומר כימי אשר בעל תופעות לוואי רבות אשר התגלה בטיפול למחלת הגלאוקומה (לחץ תוך עיני) כמצמיח ריסים.
לתרופה תופעות לוואי רבות לעין ופגיעה בקרנית, אף יכולה לשנות את צבע העין. החומר ניתן במרשם רופא על פי החוק וניתן לשימוש של עד שבועיים כך שהדבר אינו אפקטיבי בטווח הארוך.
 
למה לבחור דווקא בצוות של הייר סולושיין?
הצוות של הייר סולושיין בניהולה המקצועי של ד"ר ענת אלקין הינו בעל רקורד מרשים ביותר וכמו כן מוניטין רב בתחום זה. ד"ר ענת אלקין בעלת תואר שלישי PHD של אוניברסיטת קליפורניה מרצה בכירה בכנסים ובהשתלמויות הנערכות במדינות רבות בעולם. כמו כן בהייר סולושיין מעניקים את השירות האישי ביותר באווירה אינטימית לשביעות רצונו של המטופל.
 
להזמנות חייגו 5354*

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי