עיבוי גבות מהיר | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

עיבוי גבות מהיר

כמה זמן נדרש על מנת לעבות של הגבות? מה היא השיטה הטובה ביותר לעיבוי גבות? מדוע חשוב לשמור על שיער הגבות? איך בוחרים את המטפלת הטובה ביותר לבעיות גבות?
 
עם השנים ועם הזדקנות העור והשיער חלים שינויים שונים המצריכים התייחסות מקצועית. שינויים אלו כוללים בין השאר פגיעה במבנה השערה, בצבעה וכולי. לא פעם אנשים תוהים לפשר אותו השיער הממוקם ממש מעל העיניים ולגבי תפקידו. כמו כן מעבר לפן הרפואי יש משמעות רבה עבור נשים וגברים בפן האסתטי, סידור ועיצוב גבות על ידי מריטה או צביעת הגבות היא עניין אופנתי ושיגרתי בתרבויות רבות בעולם. 
 
תפקיד הגבות הוא חשוב ביותר והרבה מעבר לנושא האסתטי. המיקום של הגבות מעל לעיניים אינו מקרי. תפקיד הגבות הוא למנוע את נזילת הזיעה אל תוך העין. שמירה על העין ממזיקים כאלה ואחרים חשובה ביותר לטובת בריאות העין. הגנת העיניים מפני אבק, חרקים מזעריים וכולי היא באחריות הריסים והגבות.
 
עיבוי גבות מהיר נדרש לצערנו גם במקרים אחרים. לא מעט אנשים סובלים מחוסר בגבות בעקבות מחלה כזו או אחרת ממנה סבלו בעבר וכמו כן עולם הרפואה מכיר בתופעות של מצבים נפשיים, מחלות פנים גופניות ומחלות אוטואימוניות כאלה ואחרים אשר כתוצאה מהן קיימת נשירת שיער באזורי הגוף השונים הכוללים בין השאר את נשירת שיער הגבות.
 
עיבוי גבות וריסים מהיר ניתן לעשות באמצעים שונים.  כיום ישנם סוגי טיפול של הדבקות ריסים אשר פוגעות בסיבי הריסים הקיימות וחותכות אותן. כמו כן ישם כל מיני מסקרות אשר מייבשות את סיב השיער ופוגעות בו וכן מיבשות את העין.

גם בנושא הגבות ישנם טיפולי אשר גורמים נזק להדגשת הגבות באיפור קבוע, השיער הקיים ממשיך להתקרח כתוצאה מהאיפור הקבוע וכן לאחר תקופה נמרח ומשנה את צבעו. 
 
בהייר סולושיין פיתחו תכשיר בשם מזו סרום לגבות היחידי בעל רישיון משרד הבריאות. המוצר מכיל פפטידים פעילים -טראפפטיד 3, וטראפפטיד 5 חומצה היאלורונית, אצות, ויטמינים, ומינרלים לשימוש יומיומי

אינו מכילבימטופרוסט F2 אלפא שהוא אנלוג של פרוסטגלנדין: חומר כימי אשר בעל תופעות לוואי רבות אשר התגלה בטיפול למחלת הגלאוקומה (לחץ תוך עיני) כמצמיח ריסים.
לתרופה תופעות לוואי רבות לעין ופגיעה בקרנית, אף יכולה לשנות את צבע העין. החומר ניתן במרשם רופא על פי החוק וניתן לשימוש של עד שבועיים כך שהדבר אינו אפקטיבי בטווח הארוך.
 
איך ניתן לזהות את כשלי הגוף באופן המדויק ביותר?
לרשות המטופלים הרבים הפוקדים את הייר סולושיין עומד המכשיר המתקדם ביותר בעולם לאבחון רפואי. הגלובל דיאגנוסטיק יודע לאבחן אלרגיות, חיידקים ואת כל מערכות הגוף בתוך שמונה דקות בלבד. לאבחון זה אין קרינה ואין שום תופעות לוואי. הגלובל דיאגנוסטיק ידע לזהות ולהתריע בפני מחלות עתידיות על סמך הנתונים הנאספים ממערכות הגוף השונות.
 
מה הם שירותי הייר סולושיין? 
בהייר סולושיין תוכלו ליהנות משלל טיפולים לטובת בריאות השיער, טיפול במגוון מחלות פנים גופניות וסימפטומים רבים. מגוון הטיפולים מבוצע על ידי צוות מיומן ביותר ובעל ידע רב. הייר סולושיין בניהולה של ד"ר ענת אלקין.

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער בגבות

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי